bugün

otomobilde yol tutuşu arttıran aparat.iki lastik arası mesafeyi arttırarak,viraj kabiliyetini yükseltir.güvenlik açısından sağlıklı bir işlem olmadığıda söylenir.
büyük ihtimal pingden dolayı aynı tanımı peşe peşe ayrı ayrı tanımlar olarak sisteme giriyor. sakin ve yavaş olmalı dediğim yazar. acele etme, sözlük kaçmıyor.

t: tanımları sevilen yazar.
başıma bir şey gelmeyecekse açtığı başlıklar '' açılan başlığın ilk entrysi başlığı tanımlamalıdır '' kuralına aykırı olup bu yüzdenilk entryleri silinebilecek yazar. sadece dikkatimi çekti ve uyarmak istedim. biraz özen lütfen... saygılar.
Çok özür diliyorum efendim. Malum sözlükte yeni olduğum için hala tam olarak kuralları bilmiyorum. Daha dikkatli olmaya çalışacağım.
evrim i baya yanlış anlamış cahil yazar.
yazıyla derdini veya düşüncesini anlatamayınca hakarete başvuran zevat. yeni gelmişin hakaretle burada kimseyi düzeltemezsin fikrin varsa yazarsın veya başlık açarsın ama kimseye hakaret edemezsin.

ödeşmek adettendir :
görsel
paylaştığı görsellerin çoğunda espri anlayışı benimkine yakın olan yuzır.
hayat zaten yeterince bunaltıcı. biraz da gülmek lazım.
Bu nasıl bir karikatür hafızasıdır, maşallah evladım. Bunlara kafa yoracağına derslerine kafashbsbsnd.
makine parçaları için ayraç anlamındaki terimdir.
Kız mı acaba?
görsel

dost az olsun, öz olsun..

--spoiler--
neden eksiklediniz ben seviyorum attıklarını.
--spoiler--

teşekkür ederim.
modlar tarafından desteklenen yazardır. evet.

görsel
amerikancı 6'lı masa ve barbar ruslar hakkında ne düşündüğünü merak ettiğim yazar.
sürekli karikatür paylaşan yazar.
herşeye karikatür paylaşan yazar.
Her şeye bir karikatür cevabı olan yazar.
her şeyi ti' ye alıp karikatür paylaşarak yorum yapması yorucu olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
thanks.
yine ekonovich' e yaptığım eleştiriyi yapacağım. '' şamata, geyik yapma demiyorum ama 7/24 yapma, aksi takdirde yorucu oluyor ''.
yine de duruma uygun karikatürler paylaştığı için donuza eklemeyip takip etmeyi seçiyorum. saygılar...
beni takip etmeye başlamış yazar. komikli foto filan da atıyor bazen başlıklara. hakkında hiçbir şey bilmiyorum.
grinch'in karikatür versiyonu. sürekli karikatür görselleri paylaşan bir yazar.
Sürekli karikatür ile sergilediği şamatacılığı yorucu olan yazar. Tamam, güler eğlenirsin ama 7/24 de olmaz ki… her şeyde ölçülü olmakta fayda var.
Sadece kendisi değil ölçüsüzce şamata yapan birkaç yazar daha var ve hepsi ölçüsüzlükleriyle yoruyor.
mutlu ama uzak olsun yazmamış yazalım. sonra başımıza taş yağar izah edemeyiz.

çoğu zaman görsellerine güldüğüm yazar.
tüm entry'leri karikatür olan yazar.