bugün

entry'ler (2541)

amazon kindle touch

Buguh istanbulbilisim caglayan subesinden paperwhite modeli kalmadigi icin edindigim muthis alet. Tabi ki paperehite cok daha muthis * ancak kitap okumak bu kadar kolay, rahat ve zevkli olmamisti.

Bu arada e-kitaba bok atanlar bok yesin.

bir mezarlık 18 bin lira olan yer

Eyup mezarliginin fiyatlarindan haberdar olmayanlari sasirtir.

800 tl ye çalışıp 87 milyar euro götüreni savunmak

Az once gelen 285 liralık faturada ki 45 liralik verginin sebebidir ayni zamanda. Devlet disaridan aldigi gazi sana verir ve senden 45 lira alir ama bu 45 lira hizmet olarak donmez ayakkabi kutularinda yardım amacli biriktirilir.

lisede milli güvenlik dersinden akılda kalanlar

Derste uyuyan arkadasin garnizon komutaninin onunde oldukca gurultulu bie gaz cikarma islemi yapmasi.

the shawshank redemption

Gelmis, gecmis, gelecek en iyi hapishane filmlerinden bir tanesi.

önce müslümanlık mı gelir türklük mü

Yan yana gidebilecegini dusunemeyen andavallarin sordugu soru. Ama dogru cevap onlarin goremedikleri.

rahim demirbaş

Bugun hurriyet gazetesinde cikan haberiyle varligindan haberdar oldugum gercek vatansever insan. Emekli bir matematik ogretmeni ve maddi tum imkanlarini sonuna kadar kullanarak hatta bankalara borclanarak bir orman kurmus daha dogrusu hala kurmaya calismakta ve agaclarina çocuklari gibi ozen gostermekte. Ancak maddi anlamda destege ihtiyaci var sanirim, simdi uzerimize dusen sosyal medyanin gucunu kullanarak rahim demirbas araciligigyla bu ulkenin yesiline katki gostermek ve bu fedekar insana en azindan bir tesekkur etmek ve ona destek olmaliyiz. Sanirim bu ulkeyi sevdigini soyleyen ve bu ulkede yasayan hepimizin boynuna bir borc bu.

dershanelerin kapatılması

Ogrencilerin egitim kalitesinin birilerinin yine zerre kadar umrunda olmadigini gosteren durum. Dersaneler kapatilmalidir ama ben dedim kapatiyorum seklinde degil dersanelere olan talebi ortadan kaldiracak sekilde bir egitim duzenlemesi yaparak olmalidir.
Eger isi bu sekilde yaparsaniz is sadece sizin bilek mucadelenize donusur ve ortada yine ogrenciler kalir.

fenerbahçe taraftarı

Beşiktaş' in marsiyla Beşiktaş' a kufur eden ezik guruh.

100000 tl ile milyoner olma yolları

Once yuz bin lirayı bulmak gerekmektedir. Daha sonra bu meblayi katlamanin yollari dusunulebilir.

sözlük yazarlarının itirafları

Ulan birakicam birakamiyorum çok boktan bi durum.

çok çirkin olduğu halde egosu tavan yapmış kız

Cirkin olmak kimsenin sucu değildir ama ortada boyle bi durum varken sırf disi oldugu icin gotun tavan yapmasi bi ego patlamasi yasamasi guncel tabirle bildigin kezoluktur. Hayir guzellik yok kultur yok adam akilli sohbet edebileceğin bilgi namina hic bir halt yok, varsa yoksa magazin sikimsonik muhabbetler ama hanimimiz bulunmaz hint kumasi. Tabi bunun en buyuk suclusu bu varligi 250 gram ugruna bu hale getiren abaza erkek kismi.

vakıfbank

Parabankomat midir her ne zikkimsa atm leri surekli ariza veren lanet banka.

banyodayken deprem olması

Kafada kopukluyse tadindan yenmez.

inönü zaferi vs çanakkale zaferi

Karsilastiranlarin algilayamaya zeka ve bilgisinin yetmeyecegi iki buyuk zafer.

samsung galaxy s4

Son guncellemeyi kiee uzerinden alirken baglantiyi kopartarak guncellemeyi yarida biraktigim telefon. Yan etkisi var midir yok mudur merak etmekteyim.

vakıfbank atm si

Duzenli olarak ariza yapabilme kabiliyetine sahip cihazlar. Bankanin belkide en rezalet kismi.

hayatınızın filmi çekilse filme konulacak isimler

Ben boyle hayatin amk.

unutulmaz film replikleri

- onu affetmeyecek misin?
- affetmek tanri' ya ozgu bir erdemdir. Benim isim onlari buluşturmak.

windows 8

Olmamis bu, bildigin batirmislar. Hayir hic mi goz nizam yok bunu yapan muhendislerde.