100000 tl tutarında bir para ile başlayıp her hangi bir iş sayesinde bu serveti 1000000 tl ve üzerine çıkarma yollarıdır. düşünüldüğünde, dolandırıcılık gibi kriminal işler haricinde çoğu zengin kendi çabasıyla zengin olmakta, çok azı babadan zengin olmaktadır. demek ki olunabilmektedir. ama nasıl olmuşlardır, nasıl olunabilirdir diye düşünüldüğünde akılda uyanan fikirlerdir.
sistem 4-5-6 ile mümkündür sanırım. lakin o parayı o kupona basacak göt kimde vardır bilinmez.
Once yuz bin lirayı bulmak gerekmektedir. Daha sonra bu meblayi katlamanin yollari dusunulebilir.
daire al sat işi olabilir mesela bu yollardan biri.
zaman değişkeni eksik burada. koy faize bekle 20 sene.
Yıllık yüzde 9 dan faize yatırırsanız bir yılda 9bin tl gelir elde edersiniz. Aylık olarak da bakarsanız da aylık 750 tl civarında para kazanırsınız. Ancak borsada hisse senedi alırsanız daha fazla da kazanabilirsiniz, ancak borsada kayıp da edebilirsiniz.
5 saat önce gelinseydi manu'ya bas 280.000 tl olsun derdim.
otomobil alım satım. arsa alım satım. hisse senedi yatırımı. araÇ kiralama şirketi kurmak. aklıma gelen güzel işler. ama en önce... hangi iş olursa olsun bir an önce girmek en önemli adımlardan biri.