1. 1.
  eskişehir'in alan kodu. ayrıca eskişehirde güzel bistro tarzı türkkiyenin en büyük kapalı discosuna sahip mekan. eski adı için (bkz: doors)
  1 ... junkie
 2. 2.
  yaşamayı düşündüğüm ömür uzunluğu.kim bilmiş te yazmış.seviyolar beni canım...
  1 ... karga
 3. 3.
  Eskişehirde güzel bir disco.
  1 ... alligator
 4. 4.
  ikiyüzyirmiiki diye yazılan sayı.
  1 -3 ... markasiz
 5. 5.
  (bkz: doors).
  ... swastika
 6. 6.
  karşıyaka-şemikler otobüsüdür. şemikler lisesinde okuyanlar için vazgecilmezdir.
  ... phoibos apollon
 7. 7.
  yazın içeri girildiğinde ortada yakılan ateş etrafında canlı müzik dinleyerek biralarını yudumlayan gençlik, sağda bulunan rock müzik çalan barlar ve düz devam edildiğinde club müzik tarzıyla her türlü insanı içerisinde bulunduran nadir yerlerden biri.
  ... casualper
 8. 8.
  eskişehir de bir eğlence mekanı olup kendini hayaller aleminde hissede bileceğin, ama mekanın kapanmasıyla dışarı çıkınca gerçek dünya ya dönüp talihine küfredeceğin mekan.
  1 ... giynataci
 9. 8.
  sürekli geç kalan ve yolda bozulan eski model beyaz bir otobüs çalışır bu hatta genelde, vallahi galiba sadece o çalışıyor hafta içi.

  ayrıca hep aynı şöför, aynı yolcular, duraklar aynı* aynı yer kapma savaşları, yaşlılara yer vermeyen biz gençler falan filan , çok sıkıcı . fakat 17'ye binip üç günde pendiğe gitmektense tüm bu yaygaralara katlanıp 50 dakikada gidebilirsiniz ehh fena değilmiş aslında .

  edit: beyaz otobüsü kullanan şöför amca sen geldin dimi sözlüğe ? lan eksiyi artıya çevirmezsen yaşlı yolculara bağardığını sölerim bak .
  1 -1 ... templar
 10. 9.
  Türkiyede yaşadığınızı unutabileceğiniz bir esesmekanı.
  ... ceylan2270