kırmızı oje sürüp cüretkar, seksi olmak istemiş ama oje soyulunca umrunda olmamış kızdır. tırnaklarına müdahale etmemiş, ellerinin berbat görüntüsünden çevresindekileri de nasiplendirmiştir.
diğer renkler neyse de kırmızı ojenin soyulmuşu kadar iğrenci yok.
candır.
eli elime değmiş kız olması muhtemeldir. evet, nerde özenle ve kusursuzca sürülmüş oje görsem bi tırnak atıp çiziyorum efenim. o sinir bozucu orospu çocuğu benim. evet.
Ojesinin üstüne koruyucu sürmekten bi haber kızdır. Yarısı çıkmış oje kadını aşırı bakımsız gösterir.o kadar üşengeçse sadece şeffaf cila kullanıp kimsenin göz zevkinin içine etmemelidir.
(bkz: kadınları itici yapan detaylar)
üşengeç, bakımsız kızdır.
tırnak yeme problemi vardır.
ojeli kızın çekici olduğu oranda itici kızdır.
benimdir o. beni o halimle dahi seven adamla da evlenicem ben.
ayrıca belki öyle seven kızdır.
acilen goz onunden cekilmesi gereken kizdir.
(bkz: orospu)
kezban .
bakın kırmızı ojenin işaret ettiği bazı şeyler vardır. Bi defa kırmızı oje her ele yakışacak bir şey değildir, ince, güzel ve bakımlı ellerinizin olması yetmez. kenarında etler birikmiş bir elde kırmızı oje bir faciadır. o kırmızı ojeyi süren kız düzenli olarak manikürünü yaptıran kızdır.
kırmızı ojesi çıkmış kızsa bu değildir.
kısa ve net pis ve bakımsız kızdır.
pis kız .
ıtıcılıkte sınır tanımayan kızdır.
koruyamıyorsan sürme oje moje kardeşim denilmesi gereken kızdır. zaten o saatten sonra kardeş gözüyle bakılır.
Aslında hiç kırmızı oje sürmemesi gereken kızdır.
yana yana aseton arayan kızdır.
çok bilmiş kızların bakımsız kız dediği kızlardır.
çoğu erkeğe göre çekicidir. *
"iyk öğk" denilecek kızdır.
o kurnadan bu kurnaya çirkef sıçramış.
silmeye vakti olmamis kizfir. insanlik hali denilmesi gerekir.
çoğu erkek tarafından, 'kendine özensizliğin göstergesi' olarak kabul edilir ve 'bakımsız' olarak yaftalanmasına neden olur.
gitsin çıkarsın, evet. *