1. 1.
  Kalkışlarda inanılmaz seri olan 2000 model arabam.. istanbulun çukurlu yollarında pek rahat ettirmesede şehirlerarası yolculuklarda konforu ve rahatıyla bunu telafi eden araç.. 30ytl benzinle 120-130km yol gitmektedir..
  1 ... sin...
 2. 2.
  1.6'ları ile uzun yolda sollamanın imkansıza yakın olduu araba. şehir içinde de fazla benzin yakar dışında da. dünya'mızdan küçük ay gibi uydularda yada plüton gibi gezegenlerde, yani yerçekimi ivmesinin daha küçük olduğu yerlerde şehir içi ve şehir dışında tavsiye edilebilir. amerikalıların yaptıkları en kötü arabalardan biridir. zaten amerikada az satılır. diğer ülkelere kakalamışlardır.
  1 -5 ... kanun hükmünde kararname
 3. 3.
  2006 modellerinde ön konsolu yenilenmiş,eksikleri*giderilmiş,ön farları kötü bir makyajla yenilenip spor gorunumu yok edilmiş,benzinli modelleri kurşunsuz benzini içen,dizel modelleri ise motorini koklayan sınıfının tercih edilesi aracı..Servis ağının yaygın,yedek parçalarının ucuz,gorunumunun sempatik,atak,yol tutuşunun iyi olması gibi başarılarının yanında;devirinde kullanılmadığı zaman benzini içmesi,tekerlerinin ince*,makyajsız modellerinde cd player in opsiyonel ve cok pahalı* olması gibi handikapları bulunur..istanbul şartlarında,kendi sınıfında iyi denilebilecek bir aractır..Beklentiler fazla değilse karşılar..
  1 ... eric cantona
 4. 4.
  malzeme kalitesi sıfır, içcilik berbat. bir alman arabasından çok fransız arabası özellklerini taşıyor.
  4 -7 ... arjen robben
 5. 5.
  dizeli alınabilirtesi yüksek seçimdir ama ford.un yol tutuşa verdiği önemden ötürü süspansiyonları bir hayli serttir, istanbulun çukurlu yollarında pek de hoş gelmez.. işçilik bakımından rakiplerinin (peugeot 207, volkswagen polo, toyota yaris, vs..) epey gerisindedir, kanımca tasarımı da pek iç açıcı değildir.. ST modeli 2.0 motor 150 bg olmak ile beraber rakiplerine göre hem gereksiz büyük hacmi ile hem de diğer nicelikleri ile geçilmektedir (bkz: peugeot 207 gt), fiyat/performans oranı düşüktür.. servisi iyidir..
  1 -2 ... chatlock
 6. 6.
  dashboard ve iç tasarımı rezalet olan, karoseri daha da beter kalitesiz işçiliğe sahip ford oyuncağı. üstüne biraz daha para eklenerek kaliteli bir otomobil alınmalıdır. * *
  -3 ... ozz le grand
 7. 7.
  mekanik frenlerinin iyi olmadığı şöför koltuna oturduğunuzda çarpışan araba hissiyatı yaratan otomabil.
  -1 ... torut
 8. 8.
  amerikalıların üretmediği, başka ülkelere kakalamadığı arabadır, Almanyada üretilir ve sadece ingilterede bile çoook uzun yıllar boyunca en çok satılan araba olmuştur.
  2 -1 ... cruiser
 9. 9.
  yeni yüzü şu şekilde olacakmış;

  http://pictures.topspeed....60x307/2008_fiesta_cw.jpg

  biriktirmekle olmuyo a.q çok para lazım çook.
  3 -2 ... pygmalion
 10. 10.
  dizel modeline hasta olduğum seri, konforlu ve özel şirketlerin en çok tercih ettiği araba.
  1 -1 ... hangar