bugün

entry'ler (1035)

markette bira kasasına sıçan adam

Fark ettim de bu şekilde sağa sola sıcanlar cok iyi isabet ettiriyor. Sanırım kuduranlar evde bile deliği tutturamayanlar.
Saka saka allah popislerinize zeval vermesin.

sözlük yazarların gözleri

Nazara gelmeye hic niyetim yok. Sırf kimse gormesin kotu enerjileri bulasmasin diye sosyal medya kullanmıyorum benimki o derece bir hassasiyet swh.

nazar değmesi

Hayatımı mahvetmiş ve benim şimdikiseviyeye gelmeme sebep olan lanettir. Hiç nazsr kötü enerji yoktur insan kendi eliyle yapar her seyi demeyin. Yaşamayan bilmez arkadaşlar nazar taşı bile çatlatır. Şu an korunuyorum artık daha bilinçliyim buyudukce anladım bir şeyleri tabi geç oldu ama daha beterleri olmasın diye çok uğraşıyorum. Allah kimseye yaşatmasın ne psikoloji kalıyor ne eğitim kariyer ne hayat enerjisi. Her sey yerle yeksan oluyor. Gözü olanın gözü çıksın diyelim. Ve sunu unutmayın cevrenizde illa ki kıskanç hasetlik hucrelerine yuva yapmış çaktırmasa bile her seye imrenin bir suru insan var. Lütfen guzel seyleri kimseye anlatmayın insanlarla iyi anlarinizi planlarinizi paylaşmayın ailenizi de tembihleyin bu konuda sizinle ilgili bir sey söylemesinler kimseye.

2022

Benim icin hayal kırıklıkları ile dolu bir yıldı geçmişe donup baktığımda hatırlanmaya değer hicbir sey yasamamisim gibi geliyor. Cok yorulduğum üzüldüğüm tükenmişliğe ramak kala hissettiğim ve her an her seyden vazgecebilme potansiyelim olan bu gecmis yıldan sonra umarım 2023 te toparlanabilip kendim icin en dogru adimlari atacagim. iyi ki bittin 2022.

aslan burcu erkeği oğlak burcu kadını

Bastan aşağı bir oglak burcu olarak bu tamamen size bağlı derim. Eğer aklinizi kullanip oglak kadinini anlayabilirseniz size bu dunyada cenneti yasatir aksini ise soylemek istemem topuklari vura vura kacmaniz gerekebilir.

dış görünüş her şey midir

Bence her şey değil hatta cok şey de degil ama erkekler çok farklı yaklaşıyor bu olaya. Sadece fotoğrafımı gördüğü icin etkilenen, konusmak isteye, bunu bir motivasyon olarak görüp peşime düşen cok kisi tanıdım. Kadın güzelse gerisinin hiçbir önemi yoktur. Kriter şart fln hak getire yani. Gözünü doyurdun mu gerisi önemsiz.

sözlük yazarlarının itirafları

Canım yanıyor sözlük icimden atamadığım bir sey var ve beni öyle bir muallakta bıraktı ki ne vazgeçebiliyorum ne de umutlandıracak bir sebep bulabiliyorum. 2022 nin son günlerine girerken bir kez daha anladım bana hic iyi gelmedigini. Umarım yeni yıl bana birçok yenilik getirir de eskilerden ne varsa alıp süpürür. Hayat bazen cok acımasız olabiliyor savaşmak için gücüm yok, artık dinlenmek ve bir şeylerin kendiliğinden ayağıma gelmesini umuyorum. Hoş gel yeni yıl lütfen.

ulu sözlük yazarlarının 2023ten beklentileri

2022 genel olarak karmaşık bir yıldı benim için. Bazen çok dipte hissettim bazen mucize diyebileceğim şeylerle karşılaştım. Öyle veya böyle bir şekilde bitiyor fakat giderayak beni üzen bir gelişme yasattı. 2023te birçok şeyi değiştirmesini dilediğim olumlu haberi bekliyordum ama olmadı. Gayretin üzerinde bir güç vardır o da ilahi takdirdir. Hayırlısı deyip bekleyeceğim her zaman oldugu gibi. Kariyerimde ve gönül islerimde bol bol yenilikler ve şansın benden yana olmasını diliyorum. Umarım herkes niyetine göre yaşar.

yağmurlu havayı seven insan

Benimdir.
Biraz önce ufak bi işimi bahane edip kendimi dışarı attım. Çiseleyen yağmurun altında sallana sallana yürüdüm. Ben yürüdükçe bütün derdim tasam da yağmur sularıyla toprağa karışıyormuş gibi hissettim. O kadar çok sıkılmıştı ki içim yol bitsin istemedim. Yağmur bitti, yol bitti ama derdim bitmedi. Kafamı gökyüzüne kaldırıp son defa bulutlara baktım ve evin yolunu tuttum.
Yağmurlu havalar güzeldir.

telefonunu sessize alan kızın amacı

Bazen gün içinde bazen o kadar yoğun oluyorum ki telefona gece yatağa girince bakıyorum ancak ve aramalara mesajlara o zaman dönebiliyorum. Sessize almasam sürekli bölüneceğim kim yazdı kim aradı diye merak edeceğim o yüzden daima sessizde ve çoğunlukla benden uzakta. Yani boşuna niyet okumaya gerek yok. imkanlar herkes icin bambaşka.

düdüklü tencere

Fobisi kötüdür. Sağdan soldan patlama haberleri duydukca insan kullanmaktan soğuyor hele benim gibi yanma fobisi olan biri icin kullanımı soz konusu dahi olamaz. Ben çözümü fissler almakta buldum. Almanlar bizim gibi korkak tavuklar için patlamama garantili düdüklü tencere yapmışlar üstelik her sey cok kısa surede pişiyor. Aldığımdan beri kafam rahat. Ne istiyorsan at içine 10 dk sonra yemegin hazır. Öyle patlayacak akacak kokacak yanacak derdi yok. Fiyatı tuzlu ama değer.

sözlük arkadaşı

Simdi gerçek hayatta da arkadaşım ve her gün konuşmasam cok özlüyorum keratayı. biricik kankam oldu kendisi swh.

sabaha kadar sevgiliyle konuşmak

Gece insanı olmadığım ve uykumu kimseye değişmeyeceğim için ben değilimdir bu kişi.
Zamanında flört ettiğim bir bey gün içinde çalıştığından dolayı pek yazamıyordu bu yüzden gecenin ilerleyen saatlerinde konuşmak için arayıp uykumdan uyandırıyordu. Tabi uykum daha tatlı olduğu için bir daha gece beni arayıp uykumdan uyandırırsa kötü şeyler olacağını söylediğim için bana küstü sgahah. Bitti sonra uğraşamam ben öyle şeylerle adam gibi zamanında konuşun kardeşim ne o öyle uykudan uyandırmalar fln.

anın görüntüsü

görsel
Mutfağa girdim ve bununla karşılaştım abv ödüm koptu elim ayağım titriyor hala sgahan

en güzel göz rengi

Mesela tam yeşil tam mavi renk değil de alacalı böyle giysi ışığa göre değişen renkleri seviyorum. Kendi gözlerim dahil. insanlar şaşırıyor aa gözlerin yeşil miydi ya da bal sarısı mıydı diye. Küçük şaşırtmacalar oyunlar bi seyler .

anın görüntüsü

görsel
Karpuz çekirdeği ve çay eşliğinde o ses türkiye izleyerek yılbaşına girmek. 2020 gümbür gümbür geliyor.

bir erkeği nasıl tavlarsınız

Bir erkegi tavlamaya çalışmam . Cok istiyorsa gelsin o beni tavlasın.

bu havalara rağmen kışı seven insan

Benimdir çünkü güneşe ve sıcağa alerjim var.
Ah o güneşin en tepede olduğu yüzümü cayır cayır yaktığı zamanlar yok mu iste hayata küsme sebebim olan cildimin ve dolayısıyla bütün psikolojimin bozulduğu günler. Lütfen gelmeyin hep kıs olsun soğuk olsun gerekirse bi taraflarımiz donsun ama o güneş tepede durup beni yakmasın. Adanada güneşe ateş acan abi bul beni diyeceklerim var.

anın görüntüsü

görsel
Sisli ve puslu bir geceden. Eski dönem korku film temalı.

yazarların sıkıntı çektiği konular

Ben bu dünyaya sıkıntı topu olarak gelmişim o yüzden bana herkes ve her şey sıkıntı veriyor özellikle bir sey yaşamam gerekmiyor.