bugün

sözlükte oluşan ahbaplık sonucu peyda olan arkadaşlık türüdür. bunlar diğer arkadaşlar gibi buluşurlar, sinemaya giderler, yemek yerler, gülerler, eğlenirler. eğer arkadaşlardan biri erkek diğeri bayansa aralarında aşk bile doğabilir. ama bu durumda sözlük aşkı hali ortaya çıkar ki, bunun konumuzla ilgisi yok. *
artı oy almak ve karmaya ulaşmak için gerekli olan ilk şarttır. eğer bol miktarda edinilirse karmaya tavan yaptırmak mümkündür. bu yolda çekilen yağlar ise kutsaldır.
başlarda hiç olucağına inanmadığım ancak şimdilerde varlığına emin olduğum arkadaşlık. uzun zamandır bir arkadaşla mesajlaşır, dertleşirim. he, o da öyle dalga geçip, abuk konuşan birisi değildir. adamın dip köşesi kendisi. zelamlar.
valla bu ara her türlü arkadaşa ihtiyacım var. Yazın bir şeyler muhabbet açılsın.

edit: mesajlarınız için teşekkürler.
Benim ara ara olmuştu ama artık yok. Sözlükte yalnızım. Konuşacak kimse olmayınca yalnız hissediyorum sözlüğe girince.
Vardır birkaç tane ama öyle samimi değiliz merhaba merhaba. Genelde de böyle olur.
Sözlüğe kayıt olduğum ilk günler benim de vardı bir tane sözlük arkadaşım. Hal-hatır sorar, sonrasında boş boş muhabbet ederdik. Sivri dilli bir mizacı olduğundan silik yemiş ve bir daha da gelmemişti buralara. ulan insan kıyıda köşede bir fake hesap bırakırdı ne olur olmaz diye be adam.
Az önce itiraf başlığında bir entry gördüm yok biri konuştuk diyor biri konuşmuyor biri sıkılıyor falaaaan filan.

Çok çok çok özür dileyerek şunu söylemek istiyorum sikimle güldüm.

Evlatların, kardeşlerim, yavrularım sizin o minik kafanız asosyalliği atıp dışarı adım attırmıyor ki size gidip bir kaç gerçek arkadaş edinin(arada bir buradan da çıkıyor o ayrı konu, lafımı anlayan anlar anlamayan da sikimde değil swh) bu sikik ortamdan büyük şeyler beklemeyin. Kafanızı dağıtın sonra gidin başka şeyler yapın...
sevilir.
Simdi gerçek hayatta da arkadaşım ve her gün konuşmasam cok özlüyorum keratayı. biricik kankam oldu kendisi swh.
Heyecan forever.
güncel Önemli Başlıklar