bugün

göz kırp , gülümse yeter suyuna git kolay yani...
Bana göz kırpıp, gülümsesen içimden derim ki orospuya bak, aranıyor.

Boyle basit bi harekete de bi erkek düşünüyorsa onunda ben amina koyum afedersiniz.
erkeğe doğru olan bir yükseltiye ayağınızı koyup ayakkabınızı bağlayın,
bunu yaparken öne eğiliyorsunuz ya,
o aşamada memeleriniz tombik tombik görünürse,
ahanda tavladınız...
--spoiler--
Tavlayamazsınız, testesteron artmışsa o gelir sizi bulur.
--spoiler--
Tavlamaktan kasıt; one night stand ise, gülümseniz yeterli.

Ama sevgili olmak ise şu özgüvenli kadınlarımızı pistten alalım. Yok gülermiş, yok süzermiş falan. Öyle olmaz o işler, siz sevgili olduğunuzu sanarsınız sadece.
Güzel bir kadın istediği çoğu erkeği (genelde) tavlar zaten. Çirkin ve fakir kızlar... siz evde kalmaya devam.
Burdakilerin çoğu "güldü kesin verecek" kafasında olduğundan çok da zor değil yani.
Kızlar sıkmayın bu konuda kendinizi bir gülüşe seve seve oltaya takılırız.
ayak parmaklarınızı gösterin yeter ya da ne bilim bi saniye gülümseyin gene yeter hatta nefes alın o bile yeter. kafa yormaya bence gerek yok
ya bu tripkolik tipli kıza bakmayın. Öyle iki şeye tav olmuyoruz.
- bak sana ne pişirdim ?
+ ne ?
- yaprak sarma.
+ Ab- booooow !
eşcinsel olarak.

sonrası easy.
aklınızdan geçirmeniz yeterli olacaktır.
Şevkat, ilgi,çaba, sevgi ve zeka.
Malzemesi bol, guzel demlenmis bulgur pilaviyla.

(bkz: o kendini biliyor) oyle umuyorum yani hihi.
Bir erkegi tavlamaya çalışmam . Cok istiyorsa gelsin o beni tavlasın.
Cahil Kızlar bunu saçma salak rollere bürünerek yaparlar genellikle. Doğallıktan uzaklaşarak yani. Çünkü cahil kız şuna inanır, ne kadar doğal olmaktan uzaklaşırsan o kadar cezbedici olabilirsin. Neyse bu kendilerinden kaçan aptal kızları bir kenara bırakalım da akıllı kadınların hoşlandıkları beyi olgunluklarına yakışacak bir biçimde nasıl kendilerine aşık edebildikleri konusuna gelelim. O kadınlar ki 'Kendileri olarak, kendilerini geliştirerek ve de kendileri gibi kalarak' yani kişilik sahibi insanlar olarak aklı başı yerinde olan erkeklerin dikkatini çeker ve etkilerler zaten.
Okuyan, sorgulayan, düşünen, kendini bilen ve kendini eleştirebilen, sorumluluklarının bilincinde olan, seçici beğeniye sahip, bilginin sonsuz olduğunu gören, kendi konumunun ve durumunun farkında olup totosu tavanlara vurmayan ölçülü bir hanımefendinin ne kadar farklı olabileceğini buyrun siz hesap edin.

Öyle kadınlar saygı ve hayranlık uyandırırlar. Ayni anda hem ciddi hem sevimlidirler. ister istemez mesafeli seversiniz. Kurduğunuz cümlelerde daha fazla ölçülü olmaya özen gösterirsiniz. Düşüncesine önem verdiğiniz için hep daha temkinli ve özenli olursunuz her anlamda.
Çünkü insan karşısında sürekli çocuksu bir kız görürse başka, yetişkin fakat yerinde çocuksulaşan yerinde ciddi ve katı yerinde duygusal yerinde konuşan, susan bir kadın görürse başka davranır.
Kadın bence adam olanı hizaya getirir. Çok şey öğretir, çok fazla şey katabilir. Onun kendisine ve başkalarına nasıl davranacağını da belirler. Kadın bu bakımdan küçük ve ustaca dokunuşlarıyla eğiticidir.

Kişiliğini bulamamış, kişiliksiz kızlarsa tavlamak, oltaya takmak, ağına düşürmek uğruna saçma sapan girişimlerde bulunurlar. Tanrı hiçbir erkeği böyle bir gerizekalının çocukca oyunlarıyla tartılacak hale düşürmesin. nihayetinde bu komedi o tuhaf kızların kendilerini değerli bir bok sanmasına aracılık eder. Ve bu saçma sapan şeylere hizmet edecek bütün her şey o tip kızların yoğun bir biçimde ilgi alanına girer.

Sonuçta hiçbirinin bizler için bir anlamı değeri yoktur. iki gerizekalıyı ( şüphesiz biri daha fazla gerizekalıdır) bir arada tutmaya yarar.
yazılanları okudum ve güldüm. kızlar bir erkeği çok kolay tavlıyacaklarını sanıyorlar. her kuşun eti yenmez ve sadece seks için tavlanmış numarası yapar. ha vajina salak abazanları saymazsak böyle saf arkadaşlarda yok değil . yani kısacası seks için tavlanmış numarası yaparız. iş bittin mi bay bay. şunu bir anlayın erkek beyni ve kadının beyni farklı çalışıyor. nasıl bir kızın gülmesi onun tav olduğu anlamına gelmiyorsa. şimdi güzel kızlar daha şanslı ama bazende fizikte önemli. çirkin bir kızında çok şansı olabilir. bunun tek açıklaması libido vb şeyler. yani genelleme yanlış mesela çirkin bir kız var erkekler etrafında bir sürü romantiklikler felan güzel kızlar kızıyor işte çirkin şansı felan diye. güzellik ve seksilikle bir erkeğin ancak penisini tavlarsınız bu kolay olabilir önemli olan kalbini tavlayabiliyor musunuz ?
Sazan.avi

Yıl olacak 2020, cinsiyet belirleme amaçlı atılmış oltaya takılan balıklar.
güncel Önemli Başlıklar