bugün

entry'ler (352)

trchan

tenâsül âletleriyle düello yapan, cima usûllerinin ekseriyatı hakkında malûmata sahip, bir bakışıyla 100 kadın ve 50 erkek tavlayan alfa erkeklerin efsanevî tarikatı. babür han'ın kurduğu bu tarikat, Temir'den Fatih'e dek pek çok Asyavî hükümDârın alakasını cezbetmiştir.

oscar wilde

"tarihin en büyük saygısızları" listesindedir benim için. adam değil yani kendisi kısaca..

united will face turkey s galatasaray hell

Manchester United'ın resmi web sitesinde yer şampiyonlar ligi kura çekiminde sonra grup eşleşmelerinin belirlemesinin ardından sitede yer alan ibare.

(bkz: alisamiyen cehennemi)
(bkz: galatasaray cehennemi)

çeviri: M. United türkiye'nin cehennemi Galatasaray ile yüzleşecek.

bizi gururlandırmıştır efendim.

bu da ispatı.

edit: linki koymayı unutmuşum.

salih mirzabeyoğlu

gerici, yobaz, karaktersiz ve teröristin önde gidenidir.
abdullah öcalan'dan farkı yoktur. onun da amacı rejimi değiştirmek.

sophia del carmen

aşık olunası latin amerikalı şarkıcı.
beat on my drum'daki performansı gerçekten dinlenmeye değer.

allah ın bir şey yaratırken fotoğrafı olmaması

bu konu hakkında düşünülmesi gereken olaydır. delil yok, herşey evrim dedikçe hala din yalakaları ısrarla bişeyleri kanıtlamaya ıspat etmeye çalışıyor. yanlış.. yazık..

üzecek adam çok

serdar ortaç'ın 2012 single'ı. yazın geldiği anlaşılmıştır artık.

yine o anlam dolu sözler, derin güçlü müzik altyapısıyla karşımızda serdar ortaç.

sözler:

Gidiyorum acımadan,
Peşimde bir sürü hatırası
Biliyorum yaşamadan,
Yuvamı çizdi kesin yukarısı
Güneşin tadı boşa gider açmadan
Kurudum bana verin onu kaçmadan
Aramak gerek iyi kötü seçmeden
Yaşamak gerek hayat izi geçmeden
Yüzündeki acıyı gördüm
Arama aşktan duvar ördüm
Ara sıra gelip haber ver
Üzecek adam çok
Sana dün gece asılı kaldım
Yüreğine yazılı kaldım
Dahasını kazı diyorsun
Silecek adam çok

http://www.youtube.com/watch?v=h9kW54Jbqe8

--spoiler--
sana dün gece asılı kaldım.
--spoiler--

sözüyle "noluyo lan" dedirtir.

ot yasal olsun

hala annelerinin babalarının boyundurluğundan öğütlerinden ve korkularından çıkamayan insanların karşı çıktığı slogan.

büyüyün biraz. keş olalım demiyorum... neyse ya

ot yasal olsun

esrar, kubar vb halk arasında uyuşturucu diye tabir edilen kafa yapıcı maddelerin ülke içinde kullanımının yasallaşmasını isteyen kişinin sloganıdır.

karga

yavrusuna çok sahip çıkan hayvandır.

geçen gün sabah beni havadan taciz eden orospu çocukları. evet kargalar orospu cocugudur. inkar eden de orospu cocugudur. ben hic bisi yapmadigim halde yerde duran yavruya dokunmadan geçtiğim halde 5 tane karga havadan taciz edip pike yaptılar bana. zor kaçtım...

bundan sonra düşmanımsınız olm. gördüğüm yerde ezicem kafanızı.
siz psikopatsanız ben psikopatın allahıyım laan!!

yunus geray

o bakışıyla yüreğimi paramparça eden ve devamlı aklıma gelen van depreminin simgesi. öldüğünü öğrendiğim an yaşadığım hayata lanet ettim.

söyleyecek hiç birşey yok yunus, suçlusu bizleriz. haydi devam edelim kürt-türk kavgamıza. nerde kalmıştık?!!

rahat uyu kardeşim!

gözde umay dalkalı

şuan bombalıyor(!)

Gozde Umay DALKALI ♕ ‏ @GozdeUmay
4.su bi insann bilgisi bi yarışmdaki bi soruyla ölculmz bana aptal sarısn dıyen kızlarn ne gotu yer o yarışmaya gırmeye ne de o suratları *

3.su o bok attıgınız okula girmeye gucunuz bilginiz ve paranız yetmeyince kuyruk acısı çekip böle komplekslere giriyosunuz yapmayın yazık..

2.si hayatımda güldüğüm en komik geceydi ne isterseniz yazın hatta arkadaslarımla en yaratıcı olanları rt yapıoruuuuuzzz *

tamm artık basın açıklamamı yapabılrmym hepnız sustugunuza gore =) 1.si sıkıcı hayatınıza buldunuz malzemeyi bu sizi artık 40 yıl idare eder

gözde umay dalkalı

kim milyoner olmak ister adlı yarışmada "TBMM başka hangi adla anılır?" sorusuna "yüce divan" cevabını veren yeditepe üniversitesi siyaset bilimi öğrencisi.

yaklaşık 4 5 saattir twitter'da var olan "yüce divan" ve "siyaset bilimi" hastangini yaratmıştır.

kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

bu da capsi: görsel

behzat ç

son bölümdeki kel sakallı abi gerçekten her açıdan etkiledi beni. adını gerçekten merak ediyorum. uzun süreli dizide kalması ve bol bol "konuşması" gerekiyor.

ve tabiki, dizinin hastasıyız!

johan elmander

bana yeni forma aldırıp arkasına ismini yazdırmama neden olan galatasaray savaşçısı!

jelibon

board kültüründe "10-18" yaş arası kızlara verilen genel ad.

bir zamanlar osmanlı kıyam

insanların hassas noktalarını sömürme yolunda hızla ilerleyen bir yayıncılık anlayışımız olduğu için, reyting için, para için her kanalda bir tane osmanlı dizisi görebiliriz artık. bu dizi de ona örnektir. daha da devamı gelir bu furyanın...

yazık.

türk kızı poposu vs rus kızı poposu

türbanlı kalçasındaki muazzamlık kesinlikle rus kalçasını döver.
çünkü ruslar kalçalarıyla ünlü değil, komple vucutlarıyla ünlü bir ırktır.

huysuz ayı

gerçekten başarılı bir twitter fenomeni. burçlar konusunda harbi harbi %90 oranında başarılıdır.
her kimse, kendisi benden büyüktür herhalde, ellerinden öpmek istiyorum burcumun yorumlarından dolayı.

sözlükteki galatasaraylılar

(bkz: orcan)