entry'ler (43)

bir kitabın 25 lira olması

normal bir fiyat ama kitabın ne olduğuna bağlı dünya klasikleri felansa ucuz bile sayılır.

karşılaşınca koyduk mu diye sırıtan akp li arkadaş

öldürmek istediğim ama suratına sırıtmakla yetindigim kisi veya kisiler.

sinemada bir bilet alıp art arda üç film izlemek

türkiyedeki sinemaların bug'ıdır.

ıssız adam ı izleyip onun gibi olmaya çalışmak

dünyada hangi ülkeye giderseniz gidin bu filmi izletin herkes o karakteri iğrenç bulur ama bizim ülkede bu olay ters işliyor anlamadım.

kürt tanrılar

bijikos seroklates- bilgelik ve molotof tanrısı.

serenay sarıkaya

biz ne yaşıyoruz yaa diyen ergen.

kopenhag

Biraları güzeldir.

kürtlerin abd yi sevmesi

Çıkar iliskisidir. yılmaz güney bugünleri gorseydi adam kendi kafasına sıkardı.

hz isa gercekten yasadı mı

bazı inanışlara göre isa peygamber, on iki havarilerinden biri olan aziz petrusun uydurmasıdır.

risale i nur

bir sizofrenin günlüğü serisinin ikinci kitabıdır.

24 yaşındayım dertlerin başındayım

yirmidort yaşında erkeklerin kişiliğinin oturduğunu söylerler. yirmidorduncu yaş gününde bunu hissedebilirsin 'ohh kisiligim oturdu'

andrey tarkovski

mükemmel bir adamdır. edebiyatta dostoyevski sinemada tarkovski,bu ruslarda ne keramet varsa anlamadım. 'ilkelerine bir kez olsun ihanet eden insan hayatla olan saf ilişkisini yitirmiştir'

zıt tokai götün bok kokai

anan yok baban çok diye bir değişik versiyonuda vardır.

azerbaycan milli futbol takımı

diğer adı Türkiye milli takımıdır.

arka sıradakiler gamze

sonradan atv de bir dizide kapalı efendi bir kız rolünü üstlenmiştir.

istanbul gelişim üniversitesi

okul, eğitim amaçlı değildir.kayit yenilemeye veya kayıt yaptirmaya gidildiğinde içerisi ziraat bankası gibidir,numaramatik vardır saatlerce beklenir ve 8-15 bin arası bir mebla ödenir. işte herşey o parayı ödeyene kadardır.ondan sonra diğer kayıt yenileme dönemine kadar o insanlar yok olur. öğrenciler kendi kaderine terk edilir.

rumeysa

malum kişilerin koyduğu kız ismidir.

öğrenci sigarası

Biz lisedeyken mavi lark içerdi herkes,garip bir durumdur lise 1 e başladığımda 3 lira olan mavi lark lise 4 te 7 liraydı. O yüzden bizden sonraki nesil tütün ve prestige icmeye başladı. Şimdi üniversitedeyim okulun yüzde sekseni kent mentol içiyor ama bana sorarsanız sigara dediğin marlboro lightir

şortla rahat gezilebilecek iller

güzel soru; doğu ve güneydoguda taslarlar,karadenizde dayak manyagi ederler,ic anadoluda laflariyla taciz ederler,akdenizde sinsi sinsi suzerler, marmarada ya tecavüz ederler yada tekme atarlar, bir tek Ege kaldı onunda kıyı kesimleri gerçi ordada malum kişiler artısta o yüzden türkiyeden umudu kesin.

çok zengin olsan ilk yapacağın şey nedir

dünyayı gezmek.