bugün

Ada satın alıp, kendi bayrağımı dikeceğim. Bayrakta benim kafam olacak. Evet.
ilk önce Türkiye turu, ardından da dünya turu yaparım. Sonra da Prag'a yerleşirim.
annemi alıp dünya turuna çıkmak.
Harcamak.
Bir otobüs karavan alıp hopa'dan iskenderun limanına kadar sahilden sahilden gitmek.
dünyayı gezmek.
Birisine milyarder olsan ne yapardın dedim altın alırım yükselince bozdururum dedi. Bir başkası dolmuş hattı satın alır paraya para demem dedi. Bunu milyarder oldukları halde yapıyorlar. insanların hayalleri bile fakir.
para bir anda elime geçerse bir sene parayı hazmetmeyi beklerim.

belirli bir miktar belirleyip onu harcarım sadece.

parayı hazmedemezseniz nasıl gittiğini anlayamazsınız.
hiç bir şey değişmemiş gibi davranmaktır. amelelik bunu gerektirir öyle yatlar katlar alayım evde sabahtan akşama yatayım uymaz bizim gibi ırgatlara.
sabah portakal suyundan bir yudum alıp evi terk etmek. bunu yapacağım. şimdi öyle bir şey yapsam o portakal suyu gün boyu aklımda kalır akşama kadar bozulur mu diye.
paraya tapan insanları satın almak ve zeki, düşünen olanları da onların istek ve hedefleri doğrultusunda çalıştırmak olurdu. bu önemli gelişme açısından sonrasında ise satın aldığım insanların ülkelerini demokrasi adı altında satın alırdım. hepsine de itaat edebilecek ve satın alınmışları itaat ettiricek, ikna edicek adamları yerleştirirdim. dünya düzeninin tekelini yavaş ve doğru hamlelerle elime alırdım açıkçası. zamanı geldiğinde sistemin pimini çeker ve sistemi yok eder insanları özgür bırakırdım ki sistemin kölesi olanlar yaşayamacaklar ve yaşaması gerekenler kalıcaktır.
evliyse önce hanımı boşar.
üzümün kabuğunu soydurur öyle yerim.
Marlboro alır yakarım bi tane.
belki inanmazsınız ama bir sürü apartman diker ve evsizleri kiracıları oraya yerleştirirdim bide onlara bir fabrika açar çalıştırırdım.
Sokak hayvanları için yemeği, ısınma problemi, hastalığı sorun olmayacak şekilde bir kent projesi. bütün hayvanlar toplanıp insan pisliğinden uzakta olurdu. Ne güzel olurdu...
Dinlenirim tek istediğim bu.
daha zengin olmak için çalışırım, olay zaten o çabada. ama işin gırgırına gelecek olursak;
1. amanda elise
2. demi rose
3. jen selter
4. adriana toro
bu lista akar gider..
Memur mantığı ile arazi alıp yatırım yapılır.
Esnaf mantığı ile işe yatırım yapılır.
Öğrenci mantığı ile okul bırakılır dünya turuna çıkılır.
Vs. Vs.

Ben napardım... dünyanın en gelişmiş ar-ge tesisini açardım. Tesla şirketinin mühendislerini parayı basıp devşirirdim. Yanlarına önde gelen bilim adamlarından bir kokteyl yapardım. Bırakın insanlığı, temiz enerjiyi falan bana şunu yapın der ironman zırhının resmini önlerine koyardım. Yeterince para ve zaman olduktan sonra neden olmasın ki?

Zırh önemli dostlar.
Paranın çoğunu anneme verir kalan kısımla harley davidson alırım. Yaşayacak kadar param kalsın yeter.
Yurdu bırakıp eve yerleşmek.
ekmek fırını satın alırım millet fakru zaruretten dağılıyor ekmeği ucuza veririm.
az yiyip bir hizmetçi tutardım.
Bir adet skyline r34 alıp ne verdiyse gezmek.
insanlardan uzaklaşmak mk.