entry'ler (34)

yazarların hayal ettikleri ölüm şekilleri

kalpten öleyim ben. diğerleri sıkıntılı. kalp bir anda götürür. ne stres ne sıkıntı. *

papatya suyuyla saçı sarartmak

sürdükten sonra güneşte durmak gerekir. o da bir garip olur. zira üstler sararır iç kısımlar eski halinde kalır.

arka kapıdan binen yolcunun gönderdiği akbil

elden ele dolaşır. her alan lanet okur içinden *

türk ölçü birimleri

(bkz: bir ölçü birimi olarak aha da şuncacık bişey) *

jim morrison

grubuna, grubunun müziğine, yazdığı şiirlere, zekasına hayran olduğum adamdır. sevilesidir, tapılasıdır, bir çok hayranı tarafından dünyaya inmiş bir ilah olarak anılır.

intihar

tanıdığım en iyi müzisyenlerin yaptığı eylemdir.
(bkz: jim morrison)
(bkz: jimi hendrix)
(bkz: janis joplin)... *

sevgiliden ayrılma sebepleri

(bkz: uzak mesafeli ilişki)

hapşuran insana söylenecek sözler

-hapşuu
-ağzını kapa hayvan!!

matematikten anlamayan kasiyer

insanı çıldırtır. iki saat kasadan tek tek avcunuza para koyar ama bu para üstü verme olayı bitmek bilmez. insanda kasanın başına geçip kendi paranın üstünü alıp "hade ben gittim" deme isteği uyandırır. hele de bir yere geç kaldıysanız o kasiyeri köhnede sıkıştırıp odunla dövebilirsiniz.

sırılsıklam aşık olmak

genelde şıp sevdi insanların düştüğü kısa süreli hastalık halidir. bu da geçer

depresyon

20. ve 21. yüzyılın hastalıkları listesinde ilk 5te yer alan ruh hastalığıdır.

sınav sonrası

"bundan da kurtulduk" diye düşünüp sonra büte kalacağını aklından geçirdiğin andır. hem güzel hem kötü hissettirir.

her resimde güzel çıkmak zorunda hisseden kız

kendini öyle bir zorunluluk altında hisseden insan ya çok çirkindir ya da çok güzeldir. ne olursa olsun çaba boşunadır. muhakkak mal gibi çıktığı bir resim vardır.

sözlük yazarlarının ilk cinsel deneyimi

yaş 6. kreşteki yavuz adındaki çocuk beni yanağımdan öpmüştü. tokat atmıştım. hatta kreş öğretmeni annemi aramıştı *

yere düşen 1 lirasını eğilip alan insan

fakir ve tasarruf eden ya da zengin ama cimri insandir.

recep tayyip erdoğan

zeki bir yönetici. insanları önce koyun yaptı şimdilerde sürüyü sürüyor. millet daha uyusun bakalım.

ada ben ayrılmak istiyorum

-ada ben ayrılmak istiyorum
-tencereyide yanımda götürürüm ama bak..

-ada ben ayrılmak istiyorum
-senin dolmalarına mı kaldık be amaaaannnn. hadi git yürü git bas git sg

düşmana bile yapılmayacak şeyler

(bkz: savaşta herşey mübahtır)

saatin sesinden rahatsız olmak

gece tam gözler kapanır, uyku hali gelmektedir, kendini rüyalar aleminin kollarına bırakmak istersin ki o saatin sesi kulağına girmeye başlar. o gecenin sessizliğinde o ses bir çığ gibi büyür. lanet olunası bu durum uyutmaz adamı. pis durumdur.

gereksiz her şeye gülen kız

sürekli kıkırdayıp hiç ciddi olamayan ve o şekilde çekici olduğunu sanan tiptir.