bugün

şu selia'yı da hapse attırsa da rahatlasak. evet.
bence bi oytunkarana da el atmalı.
görsel
görsel
görsel
çok az beyin ile gelinebilecek en yüksek noktaların temsilcisi.
nefes alan bütün kezbanların tartışmasız en büyük idolüdür.
hayat kadın cinsine böyle bir fırsat veriyorsa çok yadırgamamak gerekir.
Hiç sevemedim şu kadını bana göre çok itici, paylaşımları ve magazinsel oluşu hiç ilgimi çekmedi!
(bkz: kezbaniçe)
yakında reza davası yüzünden ebru gündeş durumuna düşecek olan zengin koca avcısı yuva yıkan kadındır.
kendisine eskilerden eğlenceli bir şarkı gönderelim,
https://www.youtube.com/watch?v=6vwNcNOTVzY
google da milli metres yaziyor. huzunlu
kim ne derse desin bu hayatı yaşıyor kadın biz de içten içe kıskanıyoruz sanki. bunun yaşadığı hayatsa bizimki ne lan?

Edit: imla
Asla izlemekten kendinizi alamadığınız nadir insanlardan.
Şu anda tv8 de gördüğümüz acunun sevdiği.

Bu kadar zeka fazla geliyor yalnız.
Birşeyin başı ama suyun değil. Net.
*acun'la evlenip hayatını garantiye almış hatun. acun'da para bol nasıl olsa.
bedenini para karşılığında acun'a vermiş kadın.
parayı kısa yoldan kıran, yuva yıkan, kötü kadın ilan edilen ünlümüz. sizcede çok itici değil mi?
iyi parça bence.

Ama acun da kafa yok. O parayla neler bulursun sen la. Ahahah.
Ülkede doların etkileyemeyeceği tek insan...
Acun'un kızından da küçüktür. Cici anne üvey kızdan küçük. Hadi yine aşkı Memnu da bihter nihal den büyüktü ve adnanla yakisiyodu ayak uyduruyodu adama ağır kızdı bihter.

Gold digger ın Türkiyedeki yönetim kurulu baskanidir.

Hadi adam abaza baban yaşında adamın koynuna girmekten nasıl cekinmiyosun hayret yani.
şu kızı kıskanan kadınları gördükçe kadınların para için neler yapabileceği netleşiyor aklımda. yazık para için kaç yaşında adamla birlikte olmuş de geç ama yok demezler çünkü onun yerinde olmak isteyen milyonlarca kadın var.
özledim şeyma bacıyı :/ iyi hatırlattın videolarına bir bakayım.
Bugün doğum günü olan ve 28 yaşına resmen basan minik prensesim.
Kızın melisa da anası gibi güçlü biri olur umarım. En güzel şeyleri hak ediyorsun aşkım, gezmediğin şehir, görmediğin ülke kalmasın bebeğim. Senin moralini bozmaya çalışan züğürtlere de aldırma.

Acun da kuyruk sallamasaydı o zaman. Sonra kötü olan şeymom oluyor. Hadi lan ordan!
Anası gibi güçlü derken ki kasıt, metres olmanın zorluklarıyla başa çıkabilme gücü olsa gerek.