bugün

Birisi tanımadığı birinden ne kadar nefret ederse, o kadar nefret ettiğim insan. Görgüsüzlüğün ve iğrenç samimiyetsizliğin vücut bulmuş hali.
instagörl.
Son nafaka bükücü.
resmen acun dan emekli olan insan evladı, büyük kazandı.
tuhaf bir ruh haline sahip ya da bilerek hep aynı modda duruyor. insan ne bileyim hiç sevmese bile eşinden ayrılırken insani bir tepki verir. üzgün , canı sıkkın olur...bunda yok. sürekli mutluyum, geziyorum mesajı veriyor. korkulası bir kadın.
bence akli dengesi bozulmuş kişilik.

iki gün önce yarı çıplak markete gidip bunu instagramdan teşhir ederken bugün beni yalnız bırakın diye paylaşım yapmış.
(bkz: şeyma subaşı nın tangayla markete gitmesi)

görsel

ya akli dengesi bozuk yada uyuşturucu etkisi altında böyle davranışlar sergiliyor.
Neden hep kadına vurulur bu gibi durumlarda. Üstelik o evli değil. Adam evli ve yadi ondan büyük. Gerçi bu kiz da pek saf gibi durmuyor. Sonuç olarak ne yasadilarsa iki kişi yasadi. Adamın parası cok kadını mağdur etmek istemiyor.
bugün gördüğüm haberin kahramınıdır;
KIZ KULESiNDE SAMiMi EĞLENCE
Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı eğlence hayatına düşkünlüğü ile tanınan birisi.

Subaşı, Dün gece Kız Kulesi’nde yapılan ve davetlilerin sadece beyaz giydiği ‘Beyaz Geceler’ konseptli partide Ünlü Dj Behrouz’un sahne aldığı gecede işadamı Alican Ulusoy’la samimi şekilde dans etti.

ikilinin samimiyeti dikkat çekerken Ulusoy’un Acun Ilıcalı’nın arkadaşı olması kafa karıştı.

(resim:#1)

Kaynak: https://superkulup.com/ki...i-eglence-dj-behrouz.html
görsel
devlet bunlara nasıl göz yumuyor anlamıyorum.

bunlar topluma yük tipler.

bunun aylık nafakasıyla her ay 1-3 kişiye küçük iş kurarsın ulan.

peki bu n'apıyor?

koca bir hiç!
Çalışmadan Dakikada 3 lira, saatte 180 lira, Günde 4320 lira, haftada 30240 lira, ayda 129600 ve senede 1555200 lira kazanan kadın. Madenci, inşaatçı, çöpçü de bu soğukta sürünsün.
Reisten sonra çekemeyeni sayısında rekor kıran kişidir.
çekemeyeni bilmem ama çekeni rekor kıran kişi olabilir.
milli utanç listesinde.
vasıfsız bir kadın.
En son yaptığı paylaşımında ingilizce "lütfen beni rahat bırakın" demiş. Oldu tamam. Özgürlük herkesin hakkı. Ne diyelim o zaman; "Allah rahatlık versin şeyma".
aslan gibi kızdır helal olsun..

milleti kendine bu kadar bağladığına göre..

kadına değil kendi boş hayatlarınıza giydirin olm..

sizinkisi artık sayıklamaya döndü iyice.. aynı şeyi milyonlarca defa dile getirince neyin değişeceğini umuyorsanız artık..

olmuş, bitmiş amk işte.. dünyada ilk defa görülmüş bir hadise de değil..

benzer olaylardan çokça da yaşanıyor..

hiç mi düşünecek başka bir şeyiniz yok lan şu hayatta?

şeyme gider aleyna gelir, aleyna gider intizar gelir..

na gadan malsınız lan.. güdüldükçe coşuyorsunuz..
Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.

Tek kelime ile helal olsun diyorum. Burada nefret kusanların yapmak isteyip de yapamadığını yapmış bir hatun kişidir.
görsel
ayda 125 bin tl kazanıyor.

görsel
çatır çatır aldığı nafakayı yiyen acun ılıcalı'nın eski eşidir.
Bir erkek olmama rağmen benimde idolümdür kendisi..

inşallah zengin bir koca bulup boşanırım ne diyim..
hiçbir vasfı olmayan insan. boşu boşuna bu kadar adı geçmiş biri. örnek alınacak bir şeyi yok -yani kendisinin böyle bir amacı da olmayabilir benim sözüm diğer insanlara. en azından birine bir kötülük yapmıyor tabii.
Yattığı yerden ayda 125 bin tl kazanan kadın.

Yalnız, yalnız yatmıyor.
Fransız DJ Guido Senia ile Samimi Görüntüleri Ortaya Çıkmış.

görsel

bu ne hız yav bu kadın harbi işi biliyor.

https://onedio.com/haber/...uleri-ortaya-cikti-855207
Sevgili yapmıştır. Demek ki büyük aşk değilmiş. Hayırlı olsundur.