bugün

mesleği olmayan kadın. evet bu yaşında mesleği yok. umarım bunun için dava açmaz.
Tuhaf bi kadın. Hiç bir şey yapmamışken bir kültüre sahip değilken en iyi şekilde hayatını yürütüyor. insan azıcık emek gösterirdi. Boşuna okumuşuz.
sus ve yalamaya devam et demiş.

görsel
hayattaki tek ucuz sey kendisi, ama bunun farkinda degil.
ne yaparsa yapsin halk gozunde hic degeri olmayacak.
Millet arkasından bu kadar sayarken, hiç siklemeden paraları çatır çatır yiyen şanslı kişi.
Arap atı gibi sonradan gelip zengin olanlardan.
Hap yutmuş diyorlar acun kızmış diyorlar.
Uyuşturucu kullandığı iddia edilen kadın

https://www.instagram.com/p/Baz5O84DKi3/

Hap var mı diye soranın Acun olduğunu söyleyenler de var.
girdiği ortamda birileri haplanıyor diye kendi de haplanmış sanılan kadın.

beraber saralım diyen eleman çoktan uçmuş aq. *
Deniz ablanın yakından takip ettiği kişidir.
kula bela gelmez hak yazmadikça, hak bela yazmaz kul azmadikça.

sonu hic iyi gozukmuyor, allah islah etsin.
kadin istedigi gibi partiliyor zaten, bunu herkes biliyor. sanirim tek sucu bu denli medyatikken kameralar karsisinda dikkatli olmasi gerektigini unutmus olmasi. zaten dakika basi story, video vs. atan bir hatun ve bu konuda giderek abartip rahatlamasi bir yerde patlayacakti.

yoksa afiyet olsun, gozumuz yok. herkes ak kasikmis gibi yorum yapanlari da anlamiyorum. kadin neticede kultur elcisi degil ki iyi ornek sorumlulugu olsun. ayrica hap map icecegini sanmiyorum. mis gibi kokain imkani (maddi olarak) varken...

bugün gosterdi ki epey de kiskanani varmis.
hiç bir iş yapmayıp sadece gez toz ye iç ve çırpı gibi zayıf ol.
tek açıklaması, hap yada uyuşturucu madde kullanması.
Çocuğuna el sürecek olması midemi bulandırdı.
Acunun yerine olsam evlenmeyeceğim kişi olurdu. Başına is aldı adam.
kokain, tanrının size zengin oldugunuzu anlatma yoludur.

acurun tüm servetine de konsa, ruhu fakir hatunun. hap ney lan, cigara ney!
hap var cigara var ex var ruj var.
onu degil de defne samyeli takip listemizde olsa kaliteli ve seviyeli olacakmisiz, sayesinde ogrendik. dur takipteki nasa sayfasinda biraz gezineyim de karizmam kurtulsun. zaten uyusturucu bagimlisi cikti bizimki...
Melisanın mutsuz bir çocuk olarak büyümesine şaşırmıyorum. Umarım kendini yetiştirerek büyür ve basit biri olmaz.
Sırf bu yüzden eleştirilmemesi gereken insan: (#38108810)

Bu yüzden kimse hakkında olumsuz düşünce paylaşmamaya karar verdim.

Söylediğimiz söz ağır olmayabilir; sıradan bir eleştiri olabilir; ama karşımızdaki insanın neler yaşadığını bilemeyiz; bizim için bir anlam ifade etmeyen basit bir söz, bir başkası için "bardağı taşıran son damla" olabilir. Bir insanın hayatına mâl olabilir. Bu yüzden bireyler hakkındaki tüm olumsuz düşüncelerini Kendine saklamayı bilmeli bazen insanlar.
önceden tasarım yapıyordu, defile bile yaptı, türk modacılar da bayaa eleştirdi bir haftada defile hazırlanmaz, bu kadın bizimle aynı platformda olmasın diye. onur baştürke mi ne röportaj verirken bu kadar insan seni niye takip ediyor diye sorulunca acunla buna bir cevap bulmaya çalıştıklarını, tasarımcı değilim model değilim bıdı bıdı diye cevap vermiş. e hani defile yapıyordu?
insanların "Acun'un parasını yiyor" düşüncesinden dolayı ne yapsa beğenilmeyecek, küçümsenecek. Yerinde olsam bunu gururuma yediremezdim. Ama para farklı hissettirebiliyor tabi.
bu saatten sonra, fani dünyada sırtı yere gelmeyecek kadın.
Çirkindir.
boğaziçi üniversitesi mezunudur. mastırını maşesuşestte yapmıştır.