bugün

entry'ler (79)

zehra güneş

lisede her erkeğin kankası tipindeki kız. çok güzel mi? değil. çirkin mi? o da değil. ama kalça inanılmaz.

çocuklarla girilen yarak gibi diyaloglar

x: parka gidelim mi?
y: hayır, virüs var dışarı çıkıp oynayamazsın.
x: tamam gidelim, uzaktan bakarım, oynamam. sadece izlerim.

bir şekilde kandırılırım ve gideriz. parkta başka çocuklar oynuyordur.

x: virüs yok mu onlar neden oynuyor?

ne diyebilirsin ki?

leyla ile mecnun

aynı ekiple çekilmeyeceğini okudum bir yerde çünkü exxen'in bütçeleri gerçekten çok düşükmüş ve oyuncuların bütçelerini karşılamadığı için karakterler aynı fakat o karakterleri canlandıranlar farklı olacakmış.

izler miyim? evet. çünkü leyla ile mecnun oyuncuların iyi olmasından değil senaryonun kuvvetli olmasından dolayı izleniyordu.

fazladan 5 dakika uyumak

anadolu yakasında oturuyorsanız ve avrupa yakasında çalışıyorsanız trafiğe kalmak demektir. 5 dakikanın bu kadar fark ettiği başka bir ülke yoktur sanırım.

tamer levent

sert görünüşlü olmasına rağmen pamuk gibi bir adamdır.

maria ile mustafa

arkadaşımın da setinde çalıştığı, ürgüp'te çekimine başlanmış atv dizisi. tamer levent ve jessica may hatırına izlenebilir. geniş bir oyuncu kadrosu var.

menajerimi arayın

‘Call My Agent’ isimli dizinin Türkiye uyarlamasıdır. biz dizileri pek uyarlamada başarılı olamıyoruz ama merak da etmiyor değilim. star tv ekranlarında olacak. fatih artman hatırına bakılabilir.

fakirin hesabına 50 milyon tl havale gelse ne olur

çekemeden heyecandan ölürdüm sanırım. sen 50 milyon, milyar. sen bu parayı ne yapmı...küt.

aziz yıldırım

"Yarın buradan üzülerek gidersiniz!"

mucize 2

Çok güzel film. Mutluluktan ağladım. Oyunculara helal olsun.

hareket sekiz

bkm'nin yine film yapmak için yaptığını düşündüğüm bir 2019 filmi. fragmandan hiçbir şey anlamadım. buyurun: https://www.youtube.com/watch?v=RDo6N70Yiw0

film oyuncuları: Hande Katipoğlu, Ali Sunal, Devrim Yakut

dert bende

filmden ilk teaser: https://www.youtube.com/watch?v=TtmJMXoEVuE

komik bir film olacak gibi duruyor.

burçin terzioğlu

Hakan: Muhafız'ı izlemeyenler arasında olsam da kendisinin yeni sezonda rüya adında bir karakteri canlandıracağını öğrendiğimde fikrim değiştir. burçin candır.

özge borak

Her ne kadar modellik kendine yakışmasa da inanılmaz bir türk kadını çekiciliği var.
görsel

özge ulusoy

gün geçtikçe daha da güzelleşen kadın.
görsel

aydan taş

sempatik olmayan kadın.

hadise

görsel
Makyajsız hali ile tanınmama ihtimali %79’dur.

başarılı kadın çirkindir

Ötekileştirme yaparak ayrımcalık yaratmaya çalışan insan sorunsalı. Kadınlar candır. Dağılın.

toc toc

Türkiye’de Tak tak takıntı adında özel bir tiyatro oyunu olarak da karşımıza çıkar. Tiyatro oyununu seneler önce izlememe rağmen hala izlediğim en iyi tiyatro oyunlarında ilk 5 içine rahat girebilir. Hatta yanlış hatırlamıyorsam afife jale ödülü bile almıştı oyun. Film mi daha iyiydi tiytro oyunu mu diye merak edenler varsa bence tiyatro uyarlaması çok daha iyidir.

ediz hun

Okan üniversitesi’nde eğitmenlik yaptığını öğrendiğim güzel insan.