bugün

iç tarafının üzerinde arapça Allah yazdığı iddia edilen domates.
biri bize birşey ima etmeye çalışıyor ama hayırlısı denecek durumdur.
(bkz: allah diye kükreyen aslan)
bunun bir üst versiyonu da var: erciyes dağı'ndaki allah yazısı.

allah'ı aramak ya da anlamak için domatese, dağa mı bakmak gerek? kükreyen aslanı mı dinlemek gerek?
dini bütün domates.
allahını bulmuş domatestir.
Menemen yapmak için doğranan domateslerden farklı bir akibeti olmayan bir meyvedir .
orijinaline aşağıdaki linkten ulaşılabilen domates.***

görsel
ayrıca bu domatesin genel özelliğidir efendim. kuruttuğunuzda olur. ben kurutsam yine olur, hormonsuzsa.
bikaç gün sonra yazının silineceği domatestir. daha güzel bi elin içinden bi kere daha çekilse de hatıra olarak saklayabilsek.
götünden element uydurmak böyle bir sey olsa gerek. din gibi önemli bir kavrami böyle seylere alet edebilen zihniyettir bunu yapan. lan haber olsun diye bildigin ici gecmis cürük domatesi "arapca allah" diye yayinlamak da neyin nesi? baska isin mi yok? *
BATMAN isaretine benziyor... *
(bkz: uzerine yazi yazilmasi unutulan domates)
(bkz: cs2)
akp li domates.
allah'in butun varliklarda kendini gostermesi dolayisiyla pek de enteresan olmayan durumdur.*
üzerinde fellah yazan kediden evla, ayağında kundura yazan ibodan kötü domatizdir.
aynı zamanda başında haydar yazan pırofisürden iyi, lakin içinde çok depresifim ben yazısı olan emo kidden kötüdür.
(bkz: üzerinde allah yazan dorithos panço)

edit: tövbe estafurullah ya.
kesinlikle ama kesinlikle kesilmesi, yenmesi ve bilimum atraksyonlarda bulunulması caiz olmayan domatestir. siz gönlünüzü hoş tutun akşam akşam animallah çarpılırız toptan.
(bkz: tematik algı testi)
1- neden hep arapça neden bir defa olsun türkçe karakterlerle yazmıyor
(allah arap mı?)
(allah başka yazı dili bilmiyor mu?)

2- o domates de bir gün çürüyecek...

(doğanın kanunu)

3- o domatesten menemen yapmak caiz mi?

4- stigmata da derki nerde ararsan ordadır, taşı kaldır ben ordayım, eğer varsa adının dometeste olması doğaldır o heryerde olmalıdır,

(ama neden içinde kardeşim)
(ya görmeyip yeseydik)
(eyvah allahı yedik)

biraz kendimize gelelim de hayata dönelim, herşeye acaba bu bir işaretmi paranoyasının verdiği zararları hala göremedik
günün birinde hiçbir zaman iki işi aynı anda yapmayı becerememiş bir insancağız yaşarmış.. bir gün allah'a yalvarmış bana yardım et, ne olur allaam falan diyerekten.. neyse efendim sonra bu salata için domates kesiyormuş -o anda domates keserken bi nur görmüş- bakmış okurken aynı anda şaşırmış.. (bilindiği üzere allah kelimesi aynı zamanda şaşırdığımız zamanlarda da kullanılır güzel türkçemizde..) yani neymiş, dünyada herşeyin bir yaratılma sebebi varmış.
bir flash tv ana haber bülteni klasiğidir.
kazayla içinde yarrak yazan bir domatesin çok afedersiniz, yarrağın varlığı ya da yokluğuna ne gibi bir katkısı olurdu diye düşünmekten kendimi alamıyorum, siz de alamayın.
kabuğunla yenilirse daha sevaptır.
(bkz: uzerinde allah yazan domates carpsin seni)
güncel Önemli Başlıklar