bugün

Vay arkadaş tüm kızlar herife yürümüş nude atmış çoğuyla buluşup sevişmiş. Herif bir kadın katili sülalesi mafya.
bu kadınların harbiden zeka sorunu var.
ya da hepsi ağır mazoşist

görseller için link
https://twitter.com/ilgis...42966423845531648/photo/1
Kadının kullanıcı adı sansürlü olduğu için inandırıcı gelmemiştir.
Saçma genellemeler yapmaya gerek yok.
Konuştuğu kadınların çoğu normal tipte değil.

Keko, varoş tipte saçma Sosyal medya popülaritesine, saldırganlığa, paraya tapan, karakteri oturmamış tipler.

insan kendisi gibi olanlarla takılır. Kimi de böyle bile bile takılır.
Bundan sonra bu tarz konulara bakış açım budur.
Bu adamın hastalığını geçtim, mesaj atan kadınlara takıldım kaldım. Nasıl bir hastalıktır bu?
Bu kadar salak kadının olduğunu görmek gerçekten cinsim adına onur kırıcı.
Bazı insanlar yaşadıkları şeylere müstehak deme noktasına geldim artık.
Bokunuzda boğulun.
Bok boku kenefte bulur.

Kadınlar da açık ve net yollu...

Neye şaşırıyoruz ki?
işte bu mesaj atan dişi arkadaşlarımız bütün bu olaylardan sonra hala bu lavuğa yaranmaya çalışıyorsa, sevgili falan oluyorsa sonuçları kötü bitse de en kötüsüyle bitse de üzüleceğimi sanmıyorum.

edit: attırıyorum; buna yürüyen, mesaj atan, kendisiyle arkadaşlık edenlerin hepsi aleyna'nın katilidir. kendileri de potansiyel katildir. ulan içlerinden birisi evli, doğum yaptığım için genişledi falan demiş. amk orospusu ya.
Sonra bilmem kim için adalet hastagi açarlar.
tipsiz, katil, cahil ve karaktersiz bir piçe bu kadar kadının divane olmasını zaten anlamak mümkün değil ama kadına şiddetin sorumlusunu tek başına erkekler olarak gören insanlar için güzel bir ders niteliğinde okutulabilir bu yazışmalar.

maalesef kadınlara, özellikle de 25 yaşını geçmemiş olanlara bir şekilde rahat, huzur batıyor. yaşı biraz daha ilerlemiş kadınlar da geçmişte yaptıkları tercihlere bakarlarsa durumu daha net anlayacaklardır.

kimse kusura bakmasın. sorun erkeklerde değil, sorun tercihlerinizde.
Kadınların %90ı böyle emin olun. istisnasız söylüyorum %90ı böyle.

Şimdi bir şeyler yazardım ama başıma bela almak istemiyorum.

(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)
"Bu memleket geri zekalılarla, delilerle, ruh hastalarıyla doludur..."
Bokun boku bulma durumu. insan hep dengini buluyor. Benim inancım bu yönde. Kadınların çoğunluğunun böyle olduğunu düşünenler de dengiyle karşılaşanlar hep. Alınmaca gücenmece yok. Mis gibi adamlar mis gibi kadınlarla birlikte. Denge.
buna beni kimse inandıramaz. bu kadar da değil. olamaz yani olamaz, imkan vermiyorum.
Çok merak ettim ya bakmak isterdim. Cidden bizim ülke de çok aptal insan var.
Demek ki neymiş kadınşar pich erkek seviyormuş..

Ama ben bu kadarını da beklemiyordum..
Haklısınız, ben de josef mengele edasıyla kafalarını açıp beyinleri var mı yok mu bakmak istiyorum ama her erkek bu hayvan evladı gibi değil, her kadın da bu geri zekâlılar gibi değil. Tencere kapak ilişkisi tam olarak, normal bir insan ne buradaki kızlarla muhatap olur ne de ümtican uygun gibi katil ruh hastalarıyla. Mesaj yazan kadınlar ve tıpkı bu hayvan evladı gibi erkekler birbilerini buluyorlar çünkü aynı kalitesizlikteler, yukarıda bir yazar da bahsetmiş zaten "insan dengini buluyor." diye.

Fakat, her ne olursa olsun, bir insan geri zekâlının teki olduğu için ölümü hak etmez. Evet, mesajdaki gibi bazı 2 iqlular ölmek için ekstra çaba harcıyor, tercihlerinin yanlış olduğunu inkâr etmek mümkün değil ama öldürülmeyi hak etmiyorlar. bu ismine de ayrı gıcık olduğum hayvan evladı ise bir katil olarak ceza almayı hak ediyor.

Ümitcan uygun dışarıda; Allah bilir kimler koruyor, kimlerin ne sırlarını, ne rezaletlerini biliyor da savcıya bile küfür savurabiliyor, koskoca devlet bunlar ayyuka çıkmasın diye onlarca farklı suçu olan bir katili içeri tıkamıyor! Ben ankara'da yaşıyorum ve cinayet meselesini duyduğumda aklıma gelen ilk şey bu manyakla bir gün karşılaşma ihtimalimi düşünmek oldu. Ümitcan uygun'un yarın öbür gün kendi hâlinde, böyle rezil ortamlara hiç girmemiş bir insana zarar vermeyeceğinin garantisi var mı? Yok. Bu yüzden lütfen, bari sizler "ölüm"ü meşrulaştırmayın; katilleri serbest bırakan devletimiz zaten yeterince meşrulaştırıyor.
herşey parayla alakalı ve popülerlikle. şaşıranlar hangi dünya da yaşıyorlar. mesela iyi efendi bir erkek kıza mesaj atsa ayyy ıyyyy sapık der ama zengin ol popüler gerisi önemli değil hatta zengin olma kolpadan zengin havası ver tamam.

kızla daha yeni tanışmışız hemen şuraya gel buaraya gel nasıl güveniyorsunuz belki organ mafyasıyım. ben erkek halimle korkuyorum çağıran kızları reddediyorum.

yakışıklıyım 1 senede 20 tane kızla konuştum abi hepside boş tipler mesajlarda neler neler yazıyorlardı hem de kendileri konuşmak istiyenler içlerinde manken gibi güzel olanlar bile vardı.

bu devirde evlenilmez bana birde yakışıklısın niye evlenmiyorsun diyenler var.

evli kadınlarda da var böyle tipler mesela sosyal medyadan başka hesap açıp yürüyenler parmağındaki yüzüğüne bakmadan yürüyenler felan iğreniyorum artık bu nasıl bir ahlaki çöküş.

not : iyi kadınlar var ama sayıları az.
En mantıklı açıklamayı bu arkadaş yapmış gerçekten. Suçluyu suçsuz gösteremezsiniz. Diyelim ki kadın “kaşar” ( oda ne demekse artık ) birini öldürme hakkı vermez. Zihniyetinize tüküreyim gerçekten.
görsel
Gadına yönelik şiddet derler
Alın size insanlığın ölmüş hali
Bu azgın kadınlar insanlığı bugün öldürdüler.
Kuzu kurt ile gezerdi fikir başka başka olmasa demiş şair.. burdaki durumda kuzu ile kurt aynı fikirde aynı karakterde anlaşılan.
Sorsan bunların hepsi feminist ama.

Parayı şanı şöhreti populerliği görünce kendilerinden gçeiyorlar.
Kızların ne bok olduğunu söyleyince biz eksi yiyoruz kadın düşmanlığı falan oluyor. Sırf şu uludağ sözlük kızlarının mesajlarını ifşa etsek brazzers.com gelir tek tek toplar bunları. Ki yapıldı bu, çok konuşan bir arkadaş vardı burda feminist feminist. Herkes tanır onu hani şu selfie çubuğu olan. Sonra da erkekler abazan. Hassiktir ordan.
Doğal seleksiyon.
Doğal seleksiyon diyen arkadaş kendisine yazan bir insanı (kaşar dediklerinden dahi olsa) öldürecek sanırım.

Bunu doğal görmek nasıl bir kafa yapısı gerektirir ciddi merak konusu. Hatta kafa gerektirir mi?

Vay memleketimin haline vay!
işte efendi erkek değil piç olacaksın şerefsiz katil namussuz olacaksın ki eş değeri bulsun seni.

Hamdolsun dünya sizindi kalanı da sizin olabilir.