bugün

entry'ler (632)

nasıl birisiniz

Bıcır bıcır, flörtöz, çok konuşan ve sırf merak ettiğim için arkadaşlarımı yolda gördüğümüz rastgele kiliselere giren, mezarlıkta yürüyüş yapmaktan keyif alan ( hehehe orman içinde olunca böyle kulağa garip geliyor ) kendisini kırbaçlayan , korkunç is sesi olan yeniliğe açık hafif anksiyeteli kedi anası deli dolu bir kraliçeyim.

18 yaşımdayım öğütlerinizi bekliyorum

Çok çalışma , akıllı çalış.Hayat bazen istemediğin olaylar getirebilir ama akışta olmayı öğren, sakin ol.Hayatından insan çıkartmaktan korkma insanlar gelir geçer , herkesin hayatı değişir bazen uyum sağlayamazsın, sağlayamazlar. Kendi ayaklarının üstünde dur.

poğaça kokusu

Hasret kaldığım huzur veren koku.

cinlerin olmadığının kanıtı

Hala çarpılmamış olmam.

sözlük yazarlarının benzediği avrupalı insan tipi

Tanışanlar genellikle aksağanım nedeniyle italyan yada ispanyol sanıyorlar .

uludağ sözlük mobil

Biraz değişip cortlamış, ben direkt chrome+ Mobil giriyorum, hala entry yazabiliyorsam sevgimdendir.

an itibarıyla adonislerime nutella sürmem

Ya özür dilerim ama Nutella sürülen her fantezi rengi yüzünden bok fantezisine kayıyor , nimet sürmeyin bi yerinize .

türk kası

ingiliz sevgilime öğrettiğim, Türkiye tatilinden sonra bolca edindiği ve bana sürekli “ look at my turkish muscle” şeklinde göstermesine neden olan deyimdir.

muzlu puding ile yapılan bisküvi pastası

Annem muzlu puding ile muzlu rulo yapardı muzun harika bir aroması var, tam bir fiyat kaliye ürünü.

spy x family

Tatsuya Endo tarafından yazılan bir manga serisidir. Seri, bir görevi yerine getirmek için "bir aile kurmak" zorunda olan, kızı olarak evlat edindiği kızın bir telepat olduğunu ve evlenmeyi kabul ettiği kadının yetenekli bir suikastçı olduğunu fark etmeyen bir casusu takip etmektedir.Şu an 2.sezonu yayınlanmakta, uzun zamandan sonra izlediğim en tatlış animelerden birisi.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

inceleyince içimden “ulan erkolar bu tiple mi sözlük kızlarını yargılıyorsunuz” diyesim geldi , ahahah.

bir erkekte özgüvensizlik yaratan şeyler

Erkek değilim ama bence dış görünüş, mevki vs gibi şeyler oldukça önemli. Bunlar eksik olunca ve çevrende ki insanların da senden daha ileride olduğunu görünce özgüven zortluyordur.

ak parti düşmanlığı

Yani kusura bakmayın ama geçmişe bir dönüp bakın sebeplerine insanlar boş yere bu kadar nefret etmeye başlamadı.Din suistimali var, halkına küfür etme var , e para suistimali diyeyim siz anlayın , kadın düşmanlığı, LGBT ve insan hakları gibi çoğu şeyin karşısındalar, üstüne nefret kongreleri yapabiliyorlar bunlar hakkında. Dünyanın hemen hemen hiç bir yerinde bu kadar şey yapıp ceza almayan birini göremezsiniz, aynı zamanda bu kadar gazeteci sanatçı da göremezsiniz hapishanelerde. Ülkemi geri götüren her şeye düşmanım ben, Avrupa da sokakta üç kuruş ciğeri olmayan heriflerin ülkem hakkında bomboş konuşmalarına katlanamıyorum, ve sorumlusu ben yada halk değil.

akrep burcu erkeği

Sevgilimdir kendisi , ben de balık Burcuyum, tecrübelerime göre kesinlikle balık ve akrep çok uyumlu, neden bu kadar sevilmeyen bir burç bilmiyorum. Cinsel istek desen var , naziklik vs desen var. Yengeç erkekleri out, akrep in .

sözlüğü terk eylemek

Düzenli yapıp geri geldiğim aktivite.

sözlük yazarlarının doğum tarihi

28 Şubat.

vejetaryen erkek

Entryleri okurken beynim zonkladı. Erkek arkadaşımın ve en yakın arkadaşımın içinde bulunduğu durum, et yiyen erkeğe göre daha merhametli olduğunu düşündüğüm grup. Ayrıca vejeteryan olmak popülerlik için değil tamamen kalbinin sesini dinleyerek yapılmış bir seçimdir, erkekler gerçekten bir “am” için böyle şeyler yapıyorsanız yazık kendinize.

jazz dinlediği için üstün olduğuna inanan tip

Müzik zevkinin üstünlük ile alakalı olmadığını lisede öğrenmedik mi yav.

kedi

ismi sürekli aşkım dediğim için aşkım, kendisi sadece tembel ve konuşkan.
görsel

eski sevgili

Daha gençken arkadaş kalabileceğime inanıyordum, ama düşününce benden uzak olması gereken kişiler. Bir kişiyle ilişkide anlaşamıyorsam ve ilişkinin ardından arkadaş kalmaya çalışıyorsak gıcık olmadan duramıyorum. Gıcık olduğum güruh.