bugün

bursanın resimli bar ile birlikte saglam gozuken 2 rock bar ından biri
rock bar olmadan önce bir disco olan, işletmecisi mekanı rock bar yapmaya karar verdikten sonra uzun süre düşünüp ismini değiştirmemekte karar kıldığı bursa'lı rock bar.
Sagopa Kajmer'in, romantizma albümündeki 21. parçası.

Basiretsiz neferlere fener tut ki aydınlansın, kalbim ta derinlerde kaburgalarımda sıkışsın, gerilim hattında bir hattat Allah adını yazsın, şefkat muhtaçlarına hilkat pırlantası hiçtir, dünya gezengenler arasında tek piçtir, çaçaron benim sessiz kalma hakkına sahipsin, yakın takipsin, benim romantizmalarım azdı, lakin sen felçsin, fiyasko çıktı alafranga metodlar, cana kıydı despotlar, kalaşnikof çocuk elinde, namusu iki paralık zavallının namusu belinde, reyting kaygılarınız algılarınızı düzmekte, hiçbiriniz yeteri kadar fedakar olamadınız kardeşim, kafadar olmak dostluğun yalan adı, talan ruhumdan kalan yegane hatıram anı, feragatim kesin "-Hakimim Sagoyu tanı" tanıdığım en büyük sürtük kaderdir böyle biline, tecavüz kurbanları için milyon penis kesile, artık belli mesajlarım yok yeni nesile, unsurlarıma sansür koyun, destur deyin nafile, korkularınla yüzleş derhal, vakit nakit umut, feci suistimal kazaların bir ihmal, bir ihtimal mi var istikbalin kör topal, sizler kural tanımadınız, eylemleriniz ihlal, haydi Sago'nun dudaklarından bal çal, güzergahını şaşırmış alem, bildiğim en büyük emeliniz anal, orda kal, önüme koydugunuz yemeklerin tadı yal, yaşayabilmek kurduğum en büyük hayal.

(Nakarat)
Felek çemberinden geç, irtihal kapını çalsın, es geç, edebi ebediyete intikal edin, Çaçaron konuşur, sen yalnızca şık şeç

Yunus sürmenaj oldu ahali, rap uğrunda akıtılan her ter damlam helali, faraza itiraflar huzur evi yakani, benim rap kilodan düşmeyecek lan sana kajmeran yemini, kajmeran hizadadır, rap tetik şakaktadır, Evliya-ı Rap ataktadır, ayıp en geniş yataktadır, toplumum bataktadır, bazı kalpler kaltaklardadır, iyi belle ve kastır.
(bkz: iznik)
bu gece ingiltere'den ''Cobain'' isimli ingiliz Nirvana Tribute Band'ı sahne alacak.
Bursa'nın sayılı rock barlarından birisidir.
Kanımca samimi bi ortamı vardır, severim kendilerini.
bursada gidilebilecek yegane rock bar gibi gorunen mekanin adi..umarim zeplin tayfasi buraya da salca olmaz (bkz: salca olmak)
duvarlarındaki çizimlerine hasta olduğum ilk zamanlarda daha bi hoppidi hoppidi olan,samimi,bursa potansiyelinde ehh abi neree gitces başka ki mekanı.kabin bilgisayarının torunları ben yaşta:s
Kapısından girince hemen karşınızda vestiyerde geveze punk olan izzeti görebileceğiniz mekandır. *
yerlere dökülen biralar yüzünden ayağınızın kayıp düşme ihtimalinizin çok fazla olduğu,kapıdaki boşboğaz izzetin dışında her kıza yazan baterist tolgaya sahip,"adliye arkasında takılıyorum ben baba yaa" diyen her yeni yetme veledin illaki gittiği,yeni yıl gecelerinde yada iyi grupların sahne aldığı bazı cumartesi gecelerinde * * * eğlencesi çıldırtan,eski günleri güzel,yeni günleri tartışılan alternatif mekan
rock bar kültürü bir türlü oluşmayan bursa'nın güya rock barı. boyalı saçlı özenti teenager discosu
Kavgacı,şirret
vakti zamanında birçok kez yolgezer ve deli konserlerini izlemek suretiyle bulunulmuş ses sistemi kötü olan bursa barı.
zıkkım' ın sıklıkla sahne aldığı bursa barıdır.
(bkz: gülhan şen) ağzına çok yakışan söz.
google'a çaçaron yeniyıl programını öğrenmek için
" çaçaron bursa yeniyıl " yazdığımda ilk çıkan web sitesinin uludagsozluk olduğunu görüpte gururlandığım bar.
ismi değişen rock bar.artık stuff tır kendileri.
sahibi urfalı bir biranecidir. (bkz: öz pala 1)
yanılmıyoram adı da cengizdi.
bursa'da tophaneye çıkılan yolun orada bulunan bursada sayılı rock bar.
artık olmayan eski bar. yeni sahibi suspect'in solisti köfte'dir ve barın adı da stuff olarak değiştirilmiştir.
(bkz: stuff rock bar)
(bkz: stuff performance hall)
köfte nin satın alıp ismini stuff olarak değiştirdiği bursa barı.
(bkz: murat güney)
bir zamanlar tasma çıkardı, eğlenirdik, şimdi ne hallerdedir bilinmiyor.
çaçaron yine çaçaron olmuş diye duydum. ama o eski günlerine dönebilir mi bilmiyorum.
alternatif rock icra eden amatör bir grubun konserinde slayer t shirtüyle kafa sallayan* kardeşlerimizin takıldığı bir bar haline gelmiştir.ne yaptığını bilen insanların sayısı iki elin parmağını geçmez her verilen konserde.
zaman zaman 60s cafe konserlerine ev sahipliği yapan bar.

sahnede B- project.

ekranda MTV.

öyle bi rock bar işte.