1. 1.
  bursaya nadiren de olsa saglam kisileri getiren (cem koksal, vega, gripin vs), bursanın iyi sayılabilecek 2 rock bar ından biri

  digeri icin (bkz: cacaron)
  3 -1 ... sazan
 2. 2.
  özgür ögöz ün djliğini yaptığı gidilesi rock bar
  ... rsbrnch
 3. 3.
  sahne arkasında bulunan, mozaik taşlarla yapılmış büyük hatun resminden ismini alan rock bar.
  1 ... koko
 4. 4.
  heykel ünlü caddedeki rock bar. bursa sönmezin ordaki ünlü iskender kebapçının heman karşısındaki pasajdadır.cumartesi geceleri late night xpress sahne alır. ayrıca 24 martta kargo grubunu ağırlayacaktır.
  ... don kişot
 5. 5.
  31 mart 2006 cuma gunu mogollar ın ,
  28 nisan 2006 cuma gunu ise yuksek sadakat in konser verecegi rock bar...
  ... sazan
 6. 6.
  basık,havasız, özgürlük savaşçılarıyla dolu bir mekan.hayatımda ilk ve son kez dj beyzanın performansına gidip yarım saat sonra ''gaçhayım ben''diyerek kaçtığım dumanaltı bar.
  1 ... veritaserum
 7. 7.
  her türlü konserin olduğu mekan ama bana gitmek nasip olmadı
  bi gün gitcem lan
  ... caadaloz
 8. 8.
  bir zamanlar "rock city" olan bursanin elde kalan son kalesi!Her türlü tiki hareketine karşilik(şibumi vesaire)kültürümüzü şiddetle korumakta olan yer.Ayrica en extreme'in den en progressive'ine ,en hard'indan en soft'una bütün konserlerin olabildiği yer.Underground'un kalbinin attığı ama normal insanlarin (rock kültürüne ait olmayanlar) anca ezginin günlüğü,ogun şanlısoy,aylin aslim konserleriyle tanidiği yer.Ancak Özgür'ün çıkcak grup seçimlerinde biraz daha dikkatli olmasi lazim,bugunlerde iyi niyetinden oturu cok salak gruplar cikmaya basladi.Tamam gençlerdeki rock ateşini güçlendirmek,insanlari kırmamak istiyor,belki bursa'yi eski rockcity günlerine dondurmek istiyor ama bi b*ka benzemeyen 3 akorlu,2 duman 2 mor ve berisi şarkisi ogrenmis hala fifa98 soundtrack i calan(blur un o parcasi var ya),"aga gel bi grup kuralim bi konsere cikalim da karı kıza yazarken sahneye cikmisligimiz var deriz" diyen insanlari da cikartmasin oraya.O kadar basit bi yer olmamali o sahne.
  -1 ... burningfingers
 9. 9.
  fındık beyinli,boş,gerizekalı "diskotek" diceyy miceyyyy gencliginin bazen es kaza gelebildigi yer.
  ... burningfingers
 10. 10.
  giriş ücretinin 10 lira(+bedava bir yerli içki) olduğu zamanlar bedava içilecek olan içkinin bira değil de votka olarak seçilmesi gereken bar. verdikleri bira 4 ytl, ama votka 6,5 ytl. ne kadar onları zarara sokarsan kardır *
  2 ... janjan