bugün

izleyen cocukların kendini peri sanıp surekli sihir yapma istegini getiren saçma sapan bi dizi.
sloganı ''gerçek sihir sevgidir'' olan kanal d 'de yayınlanan dizi.
yalanıp yalanıp duran kopek oyuncuya sahip dizi..
adı sinir bozucu mutlu annem olsaydı diziyi daha iyi tanımlayacağını düşündüğüm dizi.
Zaten ilk sezonundan sonra mümtaz sevinç üstadın olmadığı salak dizi bir tür tatlıcadı özentisi...
turkiye nin gelmis gecmis en kotu dizisi

(bkz: nerde o eski kaygısızlar)
Acilen ordaki sıpastik tavırlarıyla cem isimli öküzü akıl hastahanesie suzanıda çıplaklar kampına sokması gereken eski dizi.Doğrusu türkiye pek hayrını görmedi.Hikayesi her zaman garipti.Hep dizide kopukluklar vardı...
cok yapmacik bir dizi biraz amerikan sitcom u gibi yapalim da birseye benzesisin amaciyla sacma salak sahnelerin oldugu ama en kotu amerikan sitcomindan daha kotu olan dizi.hikaye ciksin diye 10 yasindaki cocuklari teenager havasinda bize sunan oyuncularin yapmacik otesi rol yaptigi nefret ettigim dizi
anca çocukları ona buna özendiren ana teması sihir olup da çocuklara bir de ders vermeye çalışan,sürekli gülen ya da abartılı mimiklerle duygularını ifade eden sihirli bir annenin oynadığı sinir bozuğu dizi
amerikan dizi ve filmlerinden araklanmis, sacma sapan konusu ve karakterleriyle kücücük cocuklarin beyinlerine gereksiz düsünceler sokup, gerzek olgularla dolduran tv yapimi.

Zaten Türk Televizyon yapimlarinin, gerek cocuklar icin olsun, gerek yetiskinler icin, ne kadarlik bölümü izleyiciye kültür/bilgi yönünden yararli bir bilgi vermek icin yapiliyor, cocuk programlarinin ne kadari zeka gelistirici ve ögretici ki?

Konuyla alakali Nedim Hazar'in süper iki yazisi suradan okunmali bence :
http://www.zaman.com.tr/?...rh=20060623&hn=281480
http://www.zaman.com.tr/?...rh=20060623&hn=291221

Eger bu konuda yazara hak vermeyen varsa, alnindan öperim.
Sürekli teleskopu ile komşularını dikizleyen komşunun dünyanın en rahat röntgencisi olduğunu düşündüğüm dizi. Dizi başladığından beri dürbünüyle, teleskopuyla falan gözlerini inci Turkay'ın yatak odasından ayırmadığını tahmin ettiğim bu adam karısını da "Peri onlar peri! Sürekli gözetim altında tutuyorum bi ara yakalıyacağım hanım!" diyerek uyutuyor sanırım.

Ayrıca bulldog ırkı köpeğin konuşma kisvesi vermek için yaptırılan yalanma hareketi için dudağının üzerine yiyecek birşey sürdüklerini tahmin ediyorum. Uzun vadede köpekte köpekte yaralara, lezyonlara hatta tümöre yol açabilecek bu durumu henüz hayvan hakları savunucuları nasıl farketmemiş enteresan...
lüzumsuz yer kaplayan diziler sıralaması yapılsa birinci olacak dizidir.
zekeriya beyaz'ın taktığı dizi.
isminin kesinlikle ''zehirli annem'' olarak değiştirilmesi gereken dizi.izleyen çocukların yakında tuvaletten salona teleport olmaya çalışacakları kaçınılmazdır.
inci türkay adlı kişinin izleyenleri boğduğu, türkiye'ye felaket gibi düşen iki programdan biridir. diğeri için (bkz: teletabiler)
(bkz: pollyanna)
ciddi anlamda kötü bir dizidir.çocukların tek derdi sevgili bulmaktır.ruh hastası bi anneanne bulunmaktadır dede desen kendisi köpektir.damat salaktır herkes onu itip kakar anne peridir büyü yapar zırt pırt insanları dondurur.teyze aralrında en iyisidir zannımca.komşulardan biri bunları görmekte ama karısı ona inanmamaktadır zaten karısında da şiddete eğilim vardır.izlemeyin izletmeyin( oy oy nefreti kusmaca)
(bkz: sinirli annem)
taci adındaki köpeği konuşuyormuş izlenimi vermek için ağzının kenarlarına bal sürdükleri izlemine sahip olduğum dizi (bkz: sinirli annem)
bu dizi reyting alıorsa,,nedeninin çocukların yanında bazı abazaların da izlemesidir.,hatta bu kesindir.
bücür çilek adındaki rol yapmakla yakından uzaktan alakası olmayan oyuncunun ailesinden bişey sakladığı zaman şey aaa şey aa şeklinde kekelediği saçma dizi.
(bkz: sihirli annemcilik)
pembe rüyalar, beyaz düşler
gerçek artık bizim evde
(bkz: peri annem) , babam ve bizlerle
hayat renkli , günler şeker

sihirli anneeeeem.

tüm anneler sihirli
ama bizimkisi bir peri

diye bi şarkısı vardı sanırım.

(bkz: ben bunu ezbere biliyorum)

(bkz: bilinçaltı)
avni'nin karısı ile olan diyalogları dışında izlenilesi olmayan, sikindirik dizi.
Köpeği bile konuşturmayı başaran saçma dizi.