bugün

(bkz: amman kuzum)
hanım hanımcıklığıyla,magazine bulaşmadan işini yapmasıyla son zamanlarda dikkat çeken şarkıcımız.
itü konsevatuar mezunu olması kalitesinin kanıtıdır.grek müzik sevenler için birebirdir.
(bkz: olsada olur olmasada olur olmasa daha iyi olur)
1975 yılında kıbrısda doğmuş ve itü konservatuarı türk sanat müziği bölümünden 1999 yılında mezun olmuştur.
Rumca şarkıları söylemeye yetenekli olması,Kıbrıslı olmasıyla alakalıdır tahminimce.Yunan şarkılarını Türkçe seslendirerek,son albümünde Jenifer Lopez'e benzetilmeye çalışarak kendine yer edinmeye çalışan Kıbrıslı şarkıcı.Birilerine benzemeye gerek yoktur fikrimce sesi de fiziği de yerindedir.

(bkz: kıbrıslı ünlüler)
(bkz: amman guzzuum)
(bkz: zordur oğlum)
bir klibinde jennifer lopez'e benzeyen hatundur. klibin disinda da hafif animsatir jennifer lopez bacimizi.
yunanca bilen (bilgi üniversitesi'nde gramer dersleri almış),
yunanistan'da da albümleri satılan iyi bir yorumcu.
kalçaları jennifer ile çok rahat kapışır bir hatun. mimikleri konuşurken mest eder adamı. hele bir yandan kıvırtışı vardır ona hiç değinmiyorum bile *.
canlı performansını beklediğimin üstünde bulduğum kıbrıslı şarkıcı. yalnız bir kusuru var ablamızın o da hiçbir tsm ve thm eserinin ikinci kıtasını söylememekte. o an ikinci kıtaları bilmediğini düşünmüştüm. konservatuar mezunuymuş kendisi. illa ki biliyordur. rumca şarkılardan, fransız baladlarına, doğu türkülerinden, laz havasına kadar ne var ne yok her şeyi söylemiş mest etmiş şarkıcıdır. ayrıca vokalisti de geleceğin süper seslerinden olacağa benzer.
dün akşam kendisiyle yapılan röportajın gösterildiği, kanalın birinde yayınlanan magazin programında, sezen aksu'nun oğlu mithatcan'ın, sevgilisinin poposundan öpmesini son derece romantik bulduğunu söyleyen şarkıcı.

kendisinin romantik bulduğu görüntü şu şekildedir;
http://img240.imageshack.us/img240/7264/mitowi8.jpg
bu akşam ki ibo show'da ibrahim tatlıses'in ağzına lafları bir bir tıkan şarkıcı.
yunanlara has tabak kırma olayına girmiş, ağzını yüzünü dağıtmış ve bilmem kaç dikiş atılmış kişidir. "madem bilmezsin niye böyle işlere girersin" demezler mi adama?
gençliğinde çok şişman olan, sonradan ne olduysa, zayıflayıp kabak çekirdiği gibi açılan "şimdinin" güzel kadını.
--spoiler--
bir çift gögüstü gördügüm
hormonlarım vücudum da kördügüm
her zaman istedigim
sendin bilmiyorsun

dekoltene kurban yarim
al bu canım senin olsun
gözlerimi ayırmam yarim
istesem de vermiyorsun
--spoiler--
Son albüm kapağında Jennifer Lopez'e inanılmaz benzemiştir,evet Jennifer Lopez bir dönem çok popülerdi ama artık değil,çok gereksiz bir promosyon çalışması olmuş.
geçen sene beyaz show'a üstsüz çıkmış kadın. elleriyle örtüyordu göğüslerini...
jennifer lopez'e benzemek için adeta yırtınan şarkıcı. halbuki kendisi de hoş bir bayan, güzel de sesi var, hiç gerek yok böyle şeylere.
zannımca iyi gırtlağı olan şarkıcı. fakat, buna mukabil sesinden çok fiziğiyle ön plana çıkmaya çalışıyor gibi görünmekte, bazı çıktığı programlarda da, çoğunlukla erkeklere hitap etmektedir. yine de, iyi icra eder parçaları.
jennifer lopeze benzeme çabasına hiçbir anlam veremediğim kadın.
ba ba şarkısıyla çıkış yapmış ve zamanında kanal d'deki bir programa uzun ve kaküllü bir perukla katılmış şarkıcı. ilk albümünde çektiği hani bana ve ne habersin şarkılarında kısa saçla arz-ı endam etmişliği vardır.
son albümündeki sezen aksu ya ait olan parçasıyla bana kendisini dinletmeyi başarmış şarkıcıdır. sabahtan beri döndürüp döndürüp dinliyorum. bir türlü doyamadım sözlüğüm.
(bkz: beş çayı)

Tuhaf, çok tuhaf
En yakınken en uzak,
Senin bir sevgilin var,
Muhtemel benim de olacak,

Gizli bölmelere
Saklamış gibiyiz,
Bütün yaşananlar,
Biter mi; bitince aşk?..

Olur da yolun düşerse
Bir kahveye uğra derim,
Ya da beş çayına.
Bir yudum sohbete beklerim
Çok ayıp mı olur?
Yakışık almaz mı davetim?
Bu kadar zor mu her şey?
Canımın içi seni çok özledim

Ben de uzun bir yola gittin farzederim
Kandırırım kendimi ne yapayım
Bütün hatıralarıma da saygılar arzederim
Ama unutur muyum asla, niye unutayım
uyanık kadın. hande yener'den boşalan koltuğu hızlı ve yerinde bir hamle ile kapmıştır. son çıkarttığı albümle hande yener'in ilk albümü arasında fark yok.
senden benden iyi türkçe konuşan kıbrıslı şarkıcı. bir ara zorba'da çıkardı ama artık ünlenince daha başka mecralara yelken açtı herhalde.
güncel Önemli Başlıklar