1. 1.
  kilo kaybetmektir fiziksel anlamda.
  günümüz "standart beden süper bedendir" şartlarında 10 kişiden 8 inin gerçekleştirmeye çalıştığı eylem aynı zamanda. yahu bunun en kolay ve acısız yolu biraz kıçını gezdirmek ve de acıkmadan yemek yememek.
  öyle sözlük başındayım yok tatlıydı yok sandiviçti yok çipsti çikolataydı diyine "homini homini" yerseniz şişersiniz. -tabi normal bir metabolizmaya sahipseniz... bir de yese de kilo almayan güzel insanlar var.-

  kemikleriniz ortaya çıkar.
  bilek olsun, leğen kemiği olsun. aslen güzel şey hani. evet.

  bir de şu var;
  (bkz: kemik fetişizmi)
  3 -1 ... recall
 2. 2.
  güçsüz düşmek.
  takatsiz kalmak.
  mecali olmamak.
  2 ... sakizzz
 3. 3.
  kimileri için çok kolay bir iş. fazla kilolar bir kaç haftaya kalmadan kolayca atılabiliyor. fakat bir noktadan sonra mutlaka spor yapmak gerekiyor.
  1 ... terbiyesiz
 4. 4.
  tecrübelerimden edindiğim şudur ki en iyi zayıflama yöntemi, ne diyet ne de spordur, atesli hastalık veya ruhi bunalım geçirmektir efendim. birinci secenek kıs ortasında penye bir tshirtle bir saat kostuktan sonra, kafaya buz gibi soguk su dikerek deniz kenarında bir süre durmakla gerceklestirilebilir. cıkan atesiniz metabolizma hızınızı binbesyuz katına cıkarıp şişen bogazdan birsey gecememesiyle en az bir üç beş kilo zayıflatır. ikinci secenekte ise insanın canı birşey yemek istemez, yese de tat alamaz zaten. metabolizma hızı sabittir, hatta depresyon kaynaklı popoyu devirip yatma aktivitesinden dolayı bazal metabolizmaya kadar düşebilir. bunlar sizi sakın ola ki yıldırtmasın, artan sigara tüketiminiz metabolizma hızınızı yeniden yükseltecektir. baslangıcta zaten zayıfsanız, anoreksik manken vücudunu andıran vücudunuz moralinizi yerine getirip, bollasan kotlarınızla birlkte sizi alısverise cıkmaya motive edebilir ki, bu ruhi bunalım dönemi icin pozitif bir adımdır. afiyet olsun.
  7 -2 ... plug in baby
 5. 5.
  şişmanların ya da fazla kilosu olanların erişemedikleri için nefret ettikleri, kilo alamayanların ise korkulu rüyası olması sebebiyle nefret ettikleri, dolayısıyla her halukarda nefret edilen durum.
  2 -1 ... rainfall
 6. 6.
  bir zamanlar dillerden düşmeyen bir geyiğin de kaynağı olmuştur kendileri.
  + ahmet çok zayıflamılşsın görmeyeli!
  - hadi ya, gerçekten mi!?
  + evet, yani karakter olarak.*
  2 ... gore gori chapa tipa rota hey
 7. 7.
  (#2974500)
  ... feciasabi
 8. 8.
  genelde yaza dogru akla gelen eylemdir .
  2 ... yasak kadin
 9. 9.
  (bkz: kilo vermek)
  -1 ... tata
 10. 10.
  sabahlari bir bardak maydonoz suyu icerek kolayca gerceklestirilecek eylem, ozguven bonusudur.
  ... tiremisu