bugün

yakın zamanda beni birinci nesil celebrity ilan edecek ilah.

o isterse her şey olur.
iyi ki doğmuş coderdir.
analar ne coderler doğuruyor be!
yazarların saat 00.00'da doğumgününü kutlamak için sıraya girdiği admin. düşünün işte ne kadar çok seviliyor. padişahım çok yaşa. mutlu yıllar reyiz.
ayın yedisinde doğmuş adam doğuştan şanslı. mutlu yıllar ey zall.
Benden 1 Gün Sonra Doğmuş Kova Burcu insanı.
Sevilen insan. nereden biliyorsun demeyin. o kadar insan seviyorsa vardır bir bildikleri.
server'ı almanya'dan türkiye'ye taşısın. nakliyeci tanıdığımız var. yardım da ederiz. türkiye'nin yurtdışı internet giriş çıkışları tıkanınca buraya ulaşmak zorlaşıyor.
(bkz: sözlük kasıyor msn var mı)
görsel

görsel
görsel

ege ye acaip benzeyen kişi.
''arkadaşlar düzeldi'' sözünün sahibi sözlük sahibi yazar.
bu sözlükte bu herifi putlaştırmayı gereklilik addeden insanlar var ya yanarım yanarım ona yanarım.
(bkz: patron).
bir ssg değil!
ben sevmiyorum. yolsa görsem "sen gelme" derim.
kendisini tanımam etmem, sevmem de fazla. ama ticari başarısını ve istikrarını tebrik ediyorum. 629 tane malı bir araya toplamak gerçekten zor iş. Eminim sen de oradan bakıp bize gülümsüyorsundur maykk.
helallik dilenesice admin kardeştir.
Michael Peña isimli oyuncuya aşırı benzeyen kişi.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/zall/
boyundan büyük işlere kalkışmış ve sözlük açmış.eee açtığı sözlükte ortada.canım ya üzülme sen yinede.
--spoiler--
zall, birinci nesil modaratör
son girdiği entry : 5 ay önce
--spoiler--
hakkında entry girilince, sol framede çıkmayan bug.
iyi bir coder. Daha fazlasi degil.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam'ı kıskanıyor olması muhtemeldir. * * *
adını yeni duyduğum hakkında muhteşem zall siye bahsedilen yazardır. sözlüğün tanrısı diyorlar ama bilmiyorum artıkın.
ibb gibi herifmiş. öyle diyorlar tanımam şahsen.
entrylerini okumadan güne başlayamadığım über yazar. şaka lan şaka en son 5 ay önce entry girmiş adam.*
güncel Önemli Başlıklar