bugün

son entrysini beş ay önce girmiş sahip.
neden acaba?
seçenekler:
a- ) ben sahibim, yazar gibi entry kasmam.
b- ) benim entry girecek gücüm yok.
c- ) girecek bir şey bulamıyorum.
d- ) tüm bilgilerimi döktüm zaten.
sözlük yazarından ziyade, sözlük sahibidir.
sözlüğe entryden ziyade yaptıklarıyla hala katkı sağlamaya devam edendir.

radyo uludağ ile ilgili çalışmaları umuyorum ki önümüzdeki hafta sonlanacaktır.
şimdi bu adamı diksiyonu iyi değil, tv karşısında konuşamıyor diye ekşi sözlükte ve diğer sözlüklerde eleştiriyorlar. ulan amınakoyim bunu diyen ibnetorlar sanki hergün tv'lerde radyo programlarında geziyorlar. makaleleler yazıp seminer veriyorlar.

tanım: hayattaki en büyük başarısı sözlük yazarlığı olan üç beş gerizekalının lafıyla yaratıcılığından pek birşey kaybetmeyecek olan yazılımcı,programcı, sözlük sahibi.
"inci sözlük- insanlığa lanet"in hatunlar ve harun abilere özel ciciş baskısı için küçük bir yazı kaleme alan uludağ sözlük admini.
sözlük takibi zor iştir, başarılı arkadaş anında tepkiler veriyor, sevdim kendisini.
muhtemel yeni duyurusu :

arkadaşlar 2008'deyim gelin beni alın!
http://galeri.uludagsozluk.com/g/zall/
5 aydır kendi sözlüğüne tek entry girmeye tenezzül etmeyendir.
bu hafta içi hastaneye * gelmezse; bazı insanlara halil sezai mode on yaptıracak olan dominus.
sözlükte çok popüler, bütün başlıklarda adı geçiyor.

kesin bi yerden torpilli ama...
görsel ihihihih.
çocukluğundan belliymiş mod olacağı bakın şişko olan zall.

http://video.mynet.com/br...e-vurucam-kirbaci/982275/
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
ne yazarı lan sözlüğün efendisi adam.
gerçek adı ismail Alpen olup zall takma adını kullanan yazar.
Zaloğlu rüstem 'in kısaltması.
mesaj atsam cevap vermeyecek şahıs. gerçi bende ne diyip mesaj atacağımı bilmiyorum. en iyisi böyle. birbirimizi uzaktan sevmek...
zalım dan gelir fakat o -l ekinin ne anlamma geldiği bilinemez. şahin k gibi zal-l olabilir ama sözlük kuralları gereği - işaretini koyamadığından zall olmuştur.

(bkz: zalım yar)
(bkz: zalım oy gelin)
(bkz: zalım enişte)
(bkz: bi alex değil)
aleyhinde entry girenin uçurulduğu ya da çaylak yapıldığı yönetici, yakın bir zamanda uçurulursam bilinki bundandır.
zall denince ilk aklıma nal geliyor nedense *
genelde sabahın çok erken saatlerinde sözlükte online gözüken kurucu.
uludağ sözlük' ün kurucusudur kendisi.
iki gün önce Taksim' deki leman kültür' de kendisine çok benzeyen birini görüp, ''bu o mu acaba la'' diye sözlüğe girip fotoğraflarına baktığım kişidir.
uludağ üniversitesine bursaspor eski fitbolcusu kazma selim'in torpiliyle giren başarısız öğrenci. asıl adı nuri conkerdir.
Çok fena kırgın olduğum insandır.

--spoiler--
July4th

Sevgilim yazarlar ve yazar adayları.
--spoiler--

Sen bana hiç böyle güzel şeyler söylemiyorsun. *
sözlüğe üye olma sebebimdir. çok ilgimi çekmiştir kendisi.
beni yazar yapmasını istediğim 1. nesil mod.