bugün

entry'ler (217)

teyfik sikret

Efendim kendisi bir twitter fenomenidir ve ekşisözlükte bahsi geçen Eren Gürleyik denen arkadaşla uzaktan yakından alakası yoktur.Ayrıca neden bu kadar nefret edildiğini de anlamıyorum sonuçta adam internet üzerinden para kazanıyo istediği şeyin viralini alır beğenmeyen de takip etmez bu kadar basit.

blackghost

o dokuzuncu nesil yepyeni bir yazar. hoşgelmiş. sözlük hayatının da sakalları gibi uzun soluklu olması dileğiyle.

en iyi kısa mesaj ödülü

yalan içeriği bol olan mesajdır.
(bkz: pardon arkadaşa atıyodum)

oğlum bak git

gerçekliğine kesinlikle inandığım videodur. vardır böyleleri hayatta işte yapacak birşey yok kaşınırlar sonra da susarlar.

boğaziçinde axe etkisine feminist tepki

mantıklıdır. ayrıca axe olayı daha çözememiş bak biscolataya kimsenin gıkı çıkıyor mu?

sizoist

9.nesil yeni bir sözlük yazarımızdır, hoşgeldin diyoruz kendisine.

otisabi

dizisi çıkacak olan karikatür kişisi. fragmanları çıkmış bile.

zall

yeter lan2 abimize yaptığını bütün inci sözlük adına kınıyorum.

aşk belirtileri

ayık kafayla sarhoşluğu yaşamak.

survivor ünlüler gönüllüler 2012

nihat hasan alp anıl cevher arasında gözlerin gidip geldiği program.

sınavdan sonra kol gibi girdi diyen kız

bir değişik versiyonu da nasıl geçti sorusuna bir güzel geçti diye cevap veren kızdır.

2012 ygs den sonra yapılacak en iyi şey

2013 ygs sınavına hazırlanmak.

adını feriha koydum

fragmanlardan da görüldüğü üzere hele şükür mercimeği fırına verdi emir le feriha.

halil sezai paracıkoğlu

eski oyuncu yeni şarkıcıdır. yazılanlara bakarsan herkes eleştiriyor adamı o zaman kim dinliyor da bu kadar satıyor albümü,listeye girdiği gibi hit oluyor.

mesajlara hmm diyerek cevap atan sevgili

15-18 yaş arası sevgililerin %99.9 udur.

suskunlar

görüntü süper oyuncular süper ama insanın psikolojisini alt üst eden dizidir. 18 yaşından küçüklere izletilmemeli bu ülkenin gerçeklerine henüz o kadar hazır değiller.

çok iyi birisin diyen ama ayrılan kız

sen çok iyi birisin diyip ayrılan kızdır. ama asıl olanı şu şekildedir; sen çok iyi birisin ama ben seni haketmiyorum sen daha iyilerine layıksın.
not: klişedir fakat her durumda etkilidir.

kaybolan çorap teklerinin sırrı

sırrını çözdüğüm olaydır. öncelikle bir çift çorap bir hafta giyilir bir güzel kokutulur. daha sonra kaybedilir. kokuyu takip edip rahatlıkla bulunur. çorabınız elinizdedir hayırlı uğurlu olsundur.

biscolata starz

paket paket alınıp çeyiz niyetine sandıkta saklanılası püskevit. allah ım bize de nasip etsin öylelerini. amin.

the misfits

arthur miller ın kaleminden çıkıp marilyn monroe yla hayat bulan ve marilyn monroe nun ölmeden önceki son filmidir. 1960 lı yılların başında marilyn monroe nun güzelliğinin zirvesindeyken çekilmiş. sırf onun güzelliğini görmek için izleyebilirsiniz.