bugün

entry'ler (100)

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

takip edin ulan develer! *

https://twitter.com/lengerius

lenger

camel soft insanı. sosyete'ye jet gibi girdirten.

zall

ben sevmiyorum. yolsa görsem "sen gelme" derim.

zall

bir ssg değil!

uludağ sözlük gece tayfası

(bkz: uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları)'nın amına koyayım size bir şey olmasın diyebilecek kadar temiz insanlardır.

uludağ sözlük gece tayfası

(bkz: uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları) sayfasının amına koymuştur.

yeni pişmiş kahvenin kokusu

apış arasından daha güzel kokar.

little caesars

aptal bir pazarlama stratejisine sahip şirket.
http://www.dailymotion.com/video/xi95aj_muthyy-klyp-ne-li-kucuk-sezar_music

little caesars

bir internet sitesinde kampanyası var bu şirketin..

http://www.sehirfirsati.com/deals/anadoluyakasi

bir türk dünyaya bedeldir

* bir türk dünyaya bedeldir.
* iki türk tavla atar.
* üç türk gol atan kaleye oynar.
* dört türk okey çevirir.
* beş türk arabaya biner.
* altı türk'ün beşi arabaya biner gider, altıncıyı satarlar. geriye kalan dünyaya bedeldir.
* yedi türk'ün beşi arabaya biner gider. kalanlar tavla oynar.

7 kasım 2010 trabzonspor galatasaray maçı

O'nunda izleyeceği maçtır. bizimle. omuz omuza.

en güzel doğum günü hediyesini verecektir bizim uşaklar. mutlulukla!

doğum günün şimdiden kutlu olsun kazım koyuncu!

yaran batak diyalogları

+bence ihalelere de girelim abi..
-girelim tabi, batarsak batalım..

19 ağustos 2010 liverpool fc trabzonspor maçı

kuzeyden etkili biçimde esen fırtınamızın futbolun beşiğini sallaya sallaya bitap ettiği karşılaşmadır.. zira bizi tanıyanlar bilir; trabzon futbol literatürü'nde "yenileceksen bile erkek gibi oynarsın, öyle yenilirsin!" yazar..

ayrıca o kale boş değil tamam mı? onur recep kıvrak ismini yazacaksın aklının bir köşesine.. 22 yaşında, hayatında hiç öyle bir atmosfer yaşamamış bir insandan bahsediyorum.. izleyeceksin o kurtarışları.. hatta atlayıp uçağa trabzon'a gideceksin! elini öpeceksin o yeteneğin!

taktiksel anlamda şenol hoca'nın ingiliz devi liverpool'u nasıl ezdiğinden bahsediyorum..

liverpool'un kontra ataklarla gol bulmaya çalışmasından bahsediyorum..

ingiliz spikerin bizim hakkımızda söylediklerinden..

velhasıl..

trabzon budur arkadaş.. adını duyduğum, telaffuz ettiğim her an gönlüme bir damla yaşın düşmesinden bahsediyorum!

birde sözüm size lan!

olm öyle her gittiğiniz yerde "bize her yer trabzon" diye bağırıp durmayın lan!
tüylerim diken diken oluyor amk!

çok pis ağlayasım var.. ama yenildiğimiz için değil.. allah trabzon'un şampiyonluğunu göstermesin ki yenildiğimiz için değil!

15 ağustos 2010 ankaragücü trabzonspor maçı

spor toto süper lig 1. hafta karşılaşmasıdır..

ankara 19 mayıs stadyumu'nda seyircisiz olarak oynanacak olan karşılaşmanın başlangıç saati 19:30'dur..

7 ağustos 2010 bursaspor trabzonspor maçı'nda rakibinin üzerine futbol anlamında dalga dalga akan bordo-mavililerin, 19 ağustos 2010 liverpool fc trabzonspor maçı, 23 ağustos 2010 trabzonspor fenerbahçe maçı ve 26 ağustos 2010 trabzonspor liverpool fc maçı triosundan önce yapacağı bu maç trabzonspor için bir nevi hazırlık karşılaşması olacaktır..

ayrıca trabzonspor'un önlenemez yükselişinin başlayacağı maçtır..

velhasıl kelam bekleyelimdir..

(bkz: seviyoruz)

19 ağustos 2010 liverpool fc trabzonspor maçı

19 ağustos 2010 tarihinde karadenizin doğusundan hızla esecek olan şiddetli fırtına için ingiltere'de şimdiden önlemler alınmaya başlamıştır..

zira son oynadığı 7 ağustos 2010 bursaspor trabzonspor maçı'ndan kolbastı ile ayrılan fırtınamız, futbolun beşiğini titreterek yoluna devam etmesini bilecektir.. zor maç olacaktır vesselam!

halıya ağıt

poşetin içindeki portakalların kabuğunu soyduktan sonra halının üzerine koyarak biriktirmekten zevk almaktır aslında çocukluk.. saflıktır.. yanıbaşında yanan sobanın gürültüsüdür seni mindere bağlayan. sıcaklığıdır. samimiyetidir..

kenarlarında araba sürmektir bazen.. kurallara uymadan!
ya da kendi koyduğun kuralları çiğnemektir.. kin gütmeden..

pijamaların yıpranan dizlerinde gizlidir halının size kattıkları..
kızaran dizlerdir kazandığın hayat tecrübesi!

halı benim için sapasağlam inşa edilmiş, ferahlıkla dolu, gülücüklerle süslenmiş bir yuva idi.. buram buram huzurun koktuğu bir yuva..

halımız kirlendi artık.. halimiz nice

kemençe

http://www.facebook.com/v...v=386681537849&ref=mf

hayata seyirci kalmak

21 yıldır sahnedeyim.. bazen başkarakter, bazen yardımcı oyuncu.. kimi zaman dekor.. kimi zaman doğaçlama kimi zaman ezberden.. rollerin kimi cuk oturuyor kimi bir beden küçük kimi fazla büyük.. yoruldum artık oynamaktan.. birazda seyirci olasım, seyirci kalasım var..

alkışlar sana hayat

dublörün dilemması

türünün tek örneği denilebilecek, hikayeden çok kurgusuyla öne çıkan, muhteşem bir zekanın ve birikimin ürünü..

ayrıca ilginç diyaloglarla çılgın attırabilir..
--spoiler--
+şaka yapıyorsun, değil mi?
-şakaysa şu ebemkuşağı ebeme girsin!
--spoiler--

gitmek

kokusu sinmiş üzerime hüznün.. aklımdan neler geçiyor neler.. lakin düşünmek, konuşmayı gerektirmiyor her zaman.. yapay kalıyor sözcükler.. beynimde vapur düdükleri, martı çığlıkları.. çıkarıp denize attım tüm kelimeleri.. tüm sesli harfleri koyup buraya gidiyorum sessiz seslerle..