bugün

(#27635262) Gelişmelerde iki kelimeyi bir araya getiremeyen Zall ın yazabileceği kapasitede bir yazı değil Bu. Kime yazdırdın Zall, doğru söyle.

Edit: Zall eksilemiş.
nickaltını kasan yazardır. 1. nesil yazarsın 11 liler gibi davranma bırak şu ergenlikleri. ayrıca çaylak görmekten zevk duyacağım yazar.
kendisini sesli entry girme uygulaması koy şu sözlüğe demiştim ama pek sallamadı sanırım. dostum bak bu dediğimi yap ulu en çok tıklanan sözlük hatta site olmazsa ben buradayım istediğin kadar sövebilirsin bana.
ssgekşiyi bırakıp amerika'ya yerleşince meydan buna kaldı ama fazla sevinmesin o kanzuk oburu bunu pidenin arasına dürüm yapıp yer.
Son yaptığı Ulubasın açıklamasıyla ne kadar iyi bir moderatör olduğunu gözler önüne sermiştir.Adam diyorki tarafsızım taraflıda olabilirim.Ama benim bunu sözlüğe yansıtmam sözlük kurallarına uygun olmaz diyor.Ayrımcılık gibi olur diyor.Güvenip güvenebileceğimiz nadir yazarlardan.
işi zor olan, kolay gelsin'leri eksik edilmemesi gereken, sözlük sahibinden önce yazar olan kişidir.
Hdp'den başka kimlere verdiği düşünülen suser.
Mbpt ile arasında neler var açıklamalı.
(bkz: beni silin demenin yolları)
kendisine peçete ile grup vitamin - ismail şarkısını gönderiyorum.*

Sıra sıra siniler
Hasta olan iniler
ismail kel kafandan sen suçlusun
ismail miyav dedi
Minik fare kükredi
ismail iki gözüm iki iki musluk
Oynatmama az kaldı, ismail nerde
La fa la sol ismail
ismail ballı lokma tatlım benim
ismail sensiz cennet bile sürgün sayılır
Senin ki düpediz vurgun sayılır ismail
ismail sen kocaman bir çılgınsın

ismail
Çılgın çocuk iso
ismail önemli şahsiyetim benim
ismail, felsefe yapma
ismail, tut ki mucizeyim
e.. Ne desem laf değil
ismail, tutti frutti seyrediyorum
Göremiyorum, biraz eğil
ismail beni anlamadın ya ben ona yanıyorum

ismail mutfakta biri mi var?
Gelişmeleri aydinlatmis ulu sözlük kurucusu caps kültürü yaraticisi.*

Madem bir derdim var aparatinda böyle sorularla mesgul oluyoruz diye şikayet ediyorsun, ee be adam çaylak yaptığın adamin sayfasina kocaman çaylaksiniz yazana kadar "şöyle yaptığın için şu kadar çaylak sin" yazsana.

Çok mu zor?
herkes aynı görüşte sanırım, bu herif ya çok akılsız yada bildiğin salağa yatıyor, evladım zor bişey değilki, çaylak yaparken sebebini ve süresini iki kelime ile bildireceksin bu kadar basit, sonra bu şekil uzun uzun cümleler kurmak zorunda kalırsın her seferinde.
özel iletimi(mesajımı) görüp değerlendirmesi gereken kişidir.
bayağa komik sözlük admini. olm cidden komik lan bu adam. ama az yazıyor. az biraz daha yazsa, sözlük kalkınır.
Son günlerde bağırmak isteyip bağıramadığım administrator.

(bkz: zall koş formatı sikiyorlar)
bir ara birlikte zallama çay içmek istediğim kişidir.
büyük reis. her şey için sağolsun.
sırf iyi niyetinden, kendisine yapılan en alçakça saldırılara, ithamlara rağmen entryleri silmez, yazanları cezalandırmaz. zall'ı eleştirdik diye ceza aldık deyip ağlamayın diye. ama bu size bu adama her şeyi söyleme hakkını vermiyor, insanda biraz vicdan olur!

ulan adamın hayatı başarılarla dolu. iyi bir yazılımcı, türkiyenin sayılı sitelerinden birinin sahibi, sözlükspot'u kurmuş, inci sözlük'ün kurucu ortağı, inci caps'i yapmış ki bu formatla dünyada ilk.

başarısının karşılığını maddi anlamda almış, alıyor.

e sen kimsin ki dangoz? bir sözlükte siktiri boktan yazılar yazmak dışında hiçbir vasfı olmayan sen kimsin? insan önce bi döner kendi götüne bakar amına koyyim, açıkta mı diye... eleştire tahammülü yok diyor, git ekşi'de herhangi bir moderatöre yaz bakayım zall'a yazdıklarını, ne olacak görelim beraber? gerçi sen gibi at yarraklarını niye alsınlar ekşi'ye...

hasılı, tanırım iyi çocuktur...

not: cinsiyetçi küfürler için kadınlarlar, türcü küfürler için hayvanlardan özür dilerim.
fake hesabıyla kendisini eleştirenlere ayar vermeye çalışan yazar. bize feyk yasah. agaya beleş.
moderasyondan torpil bekleyenlerin yalamaya çalıştığı sözlük kurucusu.
(bkz: kırk yıllık dalkavuğum böyle yalayanını görmedim)
ak parti için düşüncelerini değiştirmiş sevdalı insan. yakın zamanda seni ak parti içinde görmekten gurur duyarız.
bu ara üstüne fazla gidinilen uludağ sözlük yönetim kurulu başkanı. iç işleri ve sözlük dış işleri başkanı. jitem'in kurucuslfkjdlkj yok lan yok yav *

arkadaşlar zall'ın isteği hiç bir zaman yazarları görmemezlikten gelmek, ego tatmini yapmak, kendini büyük görmek, yazarları küçümsemek olmamıştır, eğer olsaydı zall'a laf edecek cesareti kendinizde bulamazdınız. Uğraşı derin, işi gücü olan bir yönetici elbette meşgul olacak. lütfen dikkat edelim, adamı kıskanmayalım. bizlere güzel bir sözlük kazandırdı neticede. saygı duyacaksınız, şefim diyeceksiniz. ayıp oluyor yav.
Nick'ini ne zaman görsem " alkol aldım zall'anıyorum , bak yine efkarlanıyorum " adlı şarkının beynimin karanlık ve şeytani kısımlarından geçmesine engel olamadığım sözlük kağanı.
''karaktersiz'' diyenin 5 gün, ''piç'' diyenin çaylak olmadığı sözlüğün kurucusudur. küfür gibi oldu ama idare et artık be zall.
akp'ye yedinci nesil yazar hesapları sattığını düşündüğüm sözlük sahibi. yukarıda bir arkadaş belirtmiş gerekli başlığı.
şayet olay doğruysa yazıklar olsun.
Bunu tercih ederdim...
https://www.youtube.com/watch?v=zrUkrsR-NlU