bugün

Ülkeyi satan ne kadar vatan haini şerefsiz ve yancısı varsa tir tir titreten parti.
bu partinin genel başkanı kimdir merak ettim.
Soylu, Afganistan ve Pakistanlıları Karadenizliler ve Güneydoğulular ile karşılaştırıyor. Onlar olmazsa ağır işleri kim yaparmış.
Ülkenin güvenliği bu zihniyete emanet.
Bu dönem tarihe bir devlet ve millet nasıl tahrip edilir başlığı ile geçecek.

https://twitter.com/umito...tatus/1514169153699078144

ümit hocadan güzel tespit ....
Nagehan Alçı: Bugünün istiklal’i ve 90’lar arasında ne fark var? Beyoğlu Fatih Altaylı’nın dediği gibi bir ‘Arap Diyarı’ mı oldu?

Nagihan, 5 dakika istiklal'de yürüse en büyük Zafer Partisi gönüllüsü olur

#MültecisizTürkiye

https://twitter.com/nocon...?cxt=HHwWkIC-tY_g3vYpAAAA
Ümit Özdağ: "Saray rejimi, Suriyelilere, seçimlerde Türklerden kaybettikleri oyu dengeleyebilmek için hızla vatandaşlık veriyor. Suriyelilere ne kadar vatandaşlık verildiği konusunda da Türk halkını karanlıkta bırakmak için sayıları gizliyorlar."

Ümit Özdağ: "Diyanet işleri Başkanı çıkıyor, biz ABD'den bile daha fazla yardım yapıyoruz diye övünüyor. Adama sorarlar, Türkiye gibi borçlu bir ülke için bu bir marifet mi? Sen önce kendi halkına yardım et, esnafını krizden çıkar. Bu Türk halkına karşı işlenmiş bir suçtur."

https://mobile.twitter.co...?cxt=HHwWiMC5pcLYloUqAAAA
aynı çıkışı diğer muhalefet partilerinden de görmek istediğim güzel eleştirileri var. kafatasçı olmadan da yapılabilir bu işler diye düşünüyorum.
trollerine çok sağlam mesai yaptıran partidir. özellikle ekşi sözlük ve twitter'da çok yoğun bir zafer partisi propagandası var. aktroller bile bu kadar iyi çalışmıyor helal olsun valla. mülteci dışında icraatı yok kim niye zafer partisine oy verecek akıl var mantık var. sadece mültecileri göndereceğini söyleyip dünya da iktidara gelen parti var mı.
türk islam sentezini benimsediklerine kalıbımı basarım.
mehapa gibi stepne olma olasılığı daima bulunacaktır.
her ne kadar mansur çıkışı yersizse, mülteci çıkışları da çok yerinde dir.
gene hatırlatıyorum bak zafer partisinden vazgeçmek yok kızarım yoksa hepinizin çekerim kulağınızı. * ).
ümit hoca ve zafer partisi " gemi su alıyor , batıyor , suyu boşaltalım " .
aktroller , uyurgezerler " gemi hakkında başka projen yok mu " ????
Muhalefetin de muhalefeti olan partimsi.

Sözlükte yere göğe sığdıramayan tipler var ki aşırı komik amk ya.
Hdp götü yalamaktan başka politikası olmayanların mültecilerden başka politikası olmadığını iddia ettiği parti.
iyice gına geldi amını siktimin yerinde tarikat şeyhi götü yalayan, hdp ve pkkya sakso çeken, suri ve afganlarla seks partileri tertiplemeyi düşünen amcık ağızlılara laf anlatmaktan. bre amcık hoşafı, nerede zafer partisi'nin parti çalışmaları hakkında iki satır okudun da bugün "sadece mülteciler üzerinden siyaset yapıyor" diye götünü yırtıyorsun?

partinin ekonomi politikalarını yürüten bartu soral gibi bir ekomonist var. kaç defa dinledin veya izledin? hiç.
adam anadolu kalkanı diye bir şeyden bahsediyor, hiç okudun mu sikko? yok.
türkiye'nin sanayileşmesi, tarım ve hayvancılığın sürdürülebilir olması, teknoloji merkezi, ağır sanayi ve endüstri gibi atılımların ülke genelinde homojen biçimde yaygınlaşması için planlamalarını anlattı. senin sikik beynin bunlardan haberdar mı? değil.
göçmen ve mülteci konuları dışında iklimsel göçün de ülkede ciddi tehlikelere sebebiyet vereceğini ve kuraklığın kaçınılmaz olduğunu, bu kuraklık haliyle beraber gelecek göçün de önüne geçilmesi gerektiğini defalarca söyledi. senin gibi beyni erimiş göt oğlanları bunları dinledi mi?

partinin politikalarını, radikalliğini, kendi benimsediklerine önlem aldığı çözümleri benimsemeyebilirsin. bana göre yine yanlış ama sen suriyelileri sevebilirsin veya tarikat şeyhine sakso çekmeyi hoş karşılaşabilirsin, olmadı pkk götü yalamaktan memnun olabilirsin ama "mültecilerden başka politikası yok" diye iftira atarsan senin sikko fikirlerine siker atarlar.
mhp nin çizgisinden çıkması sonucu bölünen, iyi partiden bölünen, ülkücülerin kurduğu parti. bölücülüğe bu kadar karşı olup bu kadar bölünmeyi dokuz ışıkçılara yakıştıramadım. hadi bizim sol kendi kendini kesmeyi sever ama size ne oluyor.
Emniyet Genel Müdürlüğü, sığınmacılarla ilgili paylaşımlara inceleme başlattığını açıkladı.

https://twitter.com/vaziy...tatus/1515015191120986118

işte bunun için zafer partisi . uçurumdan önceki son çıkış .......
200 civarında bir oy potansiyelimle destekleyeceğim.

bunu da sırf kaşarlanmış muhalefetin korkudan altına sıçtığı konuları rahatça konuştuğu için yapacağım.
alacağı oy oranından çok, türkiye'nin belki de en büyük sorunu olan mülteci sıkıntısına karşı kamuoyunun dikkatini çekmesi ve buna yönelik net bir tavır ve hareket başlatması önemlidir.

yarın referandum yapılsa, halkın yüzde doksanı mültecileri ülkede istemediğini belirtir ancak akp'nin kaybedeceği oylara rağmen bu konuda bir politika üretmemesinin nedeni çok ilginç.

benim oyumu alamayacak ama desteklediğim ve net duruşunu takdir ettiğim siyasi parti.
Mansur Yavaş'ı istifa ettirip; halka, Ekonomik çöküşün altındaki temel sebebin yolsuzluklar/hırsızlıklar değil de sığınmacılar olduğunu inandırırsa, gerçekten "zafer partisi" düzenleyecekler herhalde. Üzgünüm ümit hoca...
Öleceğimi bilsem oy vermem.
(bkz: zafer partisinin rüzgarı arkasına alması)
en büyük rakibinin son seçimlerdeki vaadi parklarda yatıp yuvarlanmaktır, ikinci büyük rakibi ise ekmeleddin gibi bir aday çıkaracak kadar ileri görüşlü bir partidir.

çok zor bir seçim geçirecek gibi durmuyor.
mülteciler giderse oyum helâli hoş olsun.
Ümit Özdağ: "Bazıları 'Ekonomideki sorunlar çözülür ama sığınmacılar, kaçaklar 8 milyon insanda Türkiye'de kalmaya devam eder' diyor, yalan söylüyorlar. Sığınmacılar gitmeden hiçbir çözüm mümkün değil!"

https://twitter.com/ttvme...?cxt=HHwWlsCy6beF9YcqAAAA
görsel
Uludağ sözlükteki itibarı : tek başına iktidar

Gerçekte Olan : %1 o da belki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar