bugün

200 civarında bir oy potansiyelimle destekleyeceğim.

bunu da sırf kaşarlanmış muhalefetin korkudan altına sıçtığı konuları rahatça konuştuğu için yapacağım.
alacağı oy oranından çok, türkiye'nin belki de en büyük sorunu olan mülteci sıkıntısına karşı kamuoyunun dikkatini çekmesi ve buna yönelik net bir tavır ve hareket başlatması önemlidir.

yarın referandum yapılsa, halkın yüzde doksanı mültecileri ülkede istemediğini belirtir ancak akp'nin kaybedeceği oylara rağmen bu konuda bir politika üretmemesinin nedeni çok ilginç.

benim oyumu alamayacak ama desteklediğim ve net duruşunu takdir ettiğim siyasi parti.
Mansur Yavaş'ı istifa ettirip; halka, Ekonomik çöküşün altındaki temel sebebin yolsuzluklar/hırsızlıklar değil de sığınmacılar olduğunu inandırırsa, gerçekten "zafer partisi" düzenleyecekler herhalde. Üzgünüm ümit hoca...
Öleceğimi bilsem oy vermem.
(bkz: zafer partisinin rüzgarı arkasına alması)
en büyük rakibinin son seçimlerdeki vaadi parklarda yatıp yuvarlanmaktır, ikinci büyük rakibi ise ekmeleddin gibi bir aday çıkaracak kadar ileri görüşlü bir partidir.

çok zor bir seçim geçirecek gibi durmuyor.
mülteciler giderse oyum helâli hoş olsun.
Ümit Özdağ: "Bazıları 'Ekonomideki sorunlar çözülür ama sığınmacılar, kaçaklar 8 milyon insanda Türkiye'de kalmaya devam eder' diyor, yalan söylüyorlar. Sığınmacılar gitmeden hiçbir çözüm mümkün değil!"

https://twitter.com/ttvme...?cxt=HHwWlsCy6beF9YcqAAAA
görsel
Uludağ sözlükteki itibarı : tek başına iktidar

Gerçekte Olan : %1 o da belki.
sol şeritte sıkça görülüp usandıran parti. hadi canım hadi !...
amerikanın talimatıyla tatbik edilen " müslüman gruplar kullanılarak
anadolunun türklerin elinden alınması " planını farkeden parti ....

" kürtler vasıtasıla türkiyeyi borçlandırmak , iflas ettirmek " planı
çok başarılı oldu .....

görsel

sırada ikili oynayıp türk ülkesine yabancı doldurmak var .

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

Başbakan Erdoğan: Suriyeliler Geri Dönecek
Haberler.Com - Güncel
07.08.2014 21:42

https://www.haberler.com/...i-donecek-6352923-haberi/

talimat buradan . amerikalı general wesley clark . 1999
" modern avrupada saf etnik ülkelere yer yok . bu düşünce
19. yüzyılın düşüncesidir . biz 21 . yüzyıla geçmek istiyoruz
ve bunu çok etnikli devletlerle yapacağız " ....

görsel
son zamanlarda dikkatimi çeken bir partidir. ümit özdağ'a genellikle yakınlık duysam da, hiçbir fonlanmaya, hiçbir medya pompalamasına alet olmayan zafer partisi aklımın ucundan geçen bir parti değildi. sonrasında da karalama kampanyalarına maruz kaldı. bugün seçim olsa oy atacağım bir partidir. oylar bölünür muhabbeti saçma, kurulu düzen partileri düşünsün.
muhalefet yapan yüzde 0.22, adına muhalefet diyen yüzde 46lık gruptan daha fazla etki yapıyor ülkede.
1 milyon oy %2 ye tekabül ediyor. bence şuan kafadan zafere gidecek 1.5 milyonluk oy var yani %3.
chp, hdp’nin %10’unun bir kısmını alabileceğini umarak demirtaş güzellemelerine devam ederse. atatürkçülükten daha da uzaklaşırsa oylarının bir kısmının kayacağından eminim (ailem gibi) zafer p bu kaymadan payına düşeni alacaktır. ince’den umduğunu bulamayan hdp-pkk karşıtı öfkeli atatürkçüleri azımsamamak lazım.

ek olarak zafer partinin mültecileri “gerekirse zorla” gönderebilmesi için meclise güçlü bir temsil yetkisiyle girmesi gerektiğini bilen, partisine körüne bağlı olmayan seçmenler de tek seçimlik emanet oy verebilirler.
ümit özdağ’ın söylemleri ırkçılığa kaymazsa, sorunlu isimleri yanına almazsa %7-10 arasına oturacaklarını düşünüyorum 1 sene içinde.
https://www.internethaber...foto-galerisi-2247259.htm
zafer partisi bu duruma itiraz ettiyse demek ki s senaryo gayet güzel..
son dönemde gönlümü çalmaya başlayan partidir. galiba oyumu ona vericem ben de.
görsel
Geçen seçimde olduğu gibi bu seçimde oy kullanmayacaktım.
Fakat; Ümit özdağ'ın mülteciler hakkındaki düşünceleri ve söylemleri zafer partisine oy vermem için yeter.

Ülkemizdeki milyonlarca or*spu çocuğunu göndermek istiyorsanız arkasında durmanız gereken yer..
suriye işi akpnin türklere attığı en büyük kazık ....
ancak çare var . mültecilerin de hepsini gönderebiliriz .

* problem .
* problemin farkedilmesi .
* reçete .
* tatbikat .
her şeyin çaresi var ....
aferin kuyruksuz aslanlar aynendevam zafer partisinden vazgeçmek yok, malum kulaklarınzı fena çekilir ikaz ettiydim daha evvel..
aferin kuyruksuz aslanlar aynendevam zafer partisinden vazgeçmek yok, malum kulaklarınzı fena çekilir ikaz ettiydim daha evvel..
her türk evladının oy vermesi gereken partidir. diğer partilere baktığımız zaman türk veya türklerle alakalı hiç bir sorunu ele almıyorlar.
ülkenin şu an en büyük problemi mülteci , kaçak göçmen artık adına ne diyorsan de o dur. ülkemiz resmen işgal altında. yarın bir gün çıkıp ben suriye devleti istiyorum, ben şeriat istiyorum diyecekler. bunlar olmadan önce zafer partisi !
Yoluna emin adımlarla devam eden parti.

Umarım son düzlükte millet ittifakına katılır ve mansur yavaş başkan adayı olur!..
anketlerde hiç esamesi bile okunmuyor ama özellikle sosyal medyada büyük bir desteğe sahip. ben seçimlerde bir sürpriz yapıp, beklenenin çok üstünde oy alacağını düşünüyorum. yüzde 2 alır.
(#45500928)
"...sosyal yardımlar en az 1 yıl devam edecek mecburen demişsin ümit efendi..."

nerde demiş lan en az 1 yıl sosyal yardımlar devam edecek diye sikko? kaynak olarak götünü mü koyuyorsun? en önemlisi de ümit özdağ'ın suriyelilerin gönderilmesi konusunda yaptığı çalışmalar ve konuşmaları yıllardır takip ederim, esasen ümit özdağ'ı takip ederim ve aşağı yukarı aynı taslağı anlatıyor. şimdi çıkmış sikkonun teki kılıçdaroğlu ile aynı noktaya geldi diyor. adam yıllardır aynı şeyi söylüyor, kılıçdaroğlu ve partisi ise 2 yıl önce suriyelilerin entegrasyonu için rapor hazırlatıyor ve bugüne gelindiğinde ise ümit özdağ, kılıçdaroğlu ile aynı noktaya geliyor öyle mi? olm siz gündemi mi götünüzle takip ediyorsunuz, yoksa konuşma organı olarak götünüzü mü kullanıyorsunuz? götünüzden niye haber, uydurma bilgilerle konuşuyorsunuz?