bugün

entry'ler (126)

atatürk ü sevmeyene küfür etmek

aman yapmayın çoğalıyoruz diye sevinir kıblesi abd olanlar.

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı

ulusal bayramlarda dinciler= haç işareti gören vampirler.

kızılay ı bok götürmesi

trollüğümü yaptım abi tavuk dönerim hemen gelir değil mi ?

atatürkün cepheden çarşafla kaçması

tarih hocanın kaynağı mabadı herhalde.

filistin türklerin ebedi düşmanıdır

Arap sevicilerinin bir türlü kabul etmediği bir gerçektir.

hayat pahalılığı

sığınmacı kaçaklar ile malum partinin seçmeninin açlıktan birbirini yiyeceği günleri iple çekiyorum. Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.

zafer partisi

tek başına iktidar olmanın hayal olduğunu hepimiz biliyoruz ama ilk seçimde en azından meclise sokmamız gerekiyor.

karadeniz teknik üniv kyk kantininde şort yasağı

irtica bir yılandır ki inkılabının demir pençesi onu boğacaktır.

çanakkale de şehit düşen 30 000 pakistanlı

akgavatlar yine toplanmış. Olum aklım almıyor ya bu sapık orul orul çocukları kendilerini bile bu kadar sevmiyor, yeter ki Türk düşmanlığı olsun altına yatmadığınız kimse kalmaz.

zafer partisi

iktidar ve muhalefet partilerine yön veren partidir. Muhalefeti bölmek için proje diyenler utanırlar mı? Bilemem.

ümit özdağ

babası şerefli bir Türk subayı olan koltuk sevdası yerine halkına hizmet etmeyi seçmiş Zafer partisi genel başkanıdır.

zafer partisine kapatma davası açılması

siyasal islamcıları, sığınmacı tapar teröristleri, vatana bayrağa düşman olan herkesi üst üste koyup silkeceğiz.

patlıcanın kilosunun 35 lira olması

hayiiin kılışdar bırak millet patlıcan yesin neyse ki millet size seçimde tokatı vuracaktır.

zafer partisinin ilk seçimde alacağı oy oranı

ülkede cips dağıtıp ciddi bir oranda oy alan partiyi düşünürsek %0000.1 yazan arkadaşlar seçim gecesi sağlam göt olacaktır.

seni s kmek istiyorum yerine geçen bir cümle

hedef 2023.

bir insanda dikkat ettiğiniz ilk özellik

siyasal islamcı olmaması.

bülent ecevit in milliyetçi olmaması

Kıbrıs'ı Araplara satsa kahraman olurdu sizin gibi orospu evlatları için. Araplar bile kendini bu kadar sevmiyor AMK böyle iddialarda bulunan ibnelerin acilen badelenmesi gerekiyor.

matbaa hristiyanlığı bitirdi internet de islamı

erkekleri geçtim de kadınlar nasıl islami savunur inanın aklıma almıyor erkeğin 4. karısı olup kırbaç yeme hayalleri ile ıslanıyorlar herhalde.

kadınların mini etek giyme nedenleri

burası Türkiye Cumhuriyeti isteyen istediğini giyebilir AMK çöl bedevileri siktirin gidin Arabistan'da yaşayın o zaman onu yapan kadın bunu yapan erkek diye diye ülkenin anasını siktiniz.

chp nin göç ve mülteciler politikası

Delirmemek elde değil ulan AMK kimse bunları istemiyor istemiyor AMK. Halkımız sessiz sakin mülayim adamı sevmez çıkacaksın meydana sadece bunları göndereceğini söyleyeceksin masaya yumruğunu vuracaksın. Kaybetmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.