bugün

ben sayfasında herhangi bir tab'a tıklanıldığında çıkan bilgilendirme mesajı. veritabanına sadece tıklanan tab ile ilgili sorgu gönderdiği için sözlüğü eşek gibi hızlandıracağı kesin. çok güzel düşünülmüş.
son girilen 40 entry'nin 25 ini ayrı 15 ini ayrı yükleyen uyarı yazısı.
bir kere tıkladıktan sonra geri dönüşünüzün olmadığı hede...sözlüğü hızlandırır mı bilmem ama beni sinirlendirdiği kesin...
fenerbahçe ve beşiktaş maçlarında sonu hüsranla biten olay.

-fenerbahçe sol kanattan yükleniyor ümit özatortaaaaaaaa aut

-beşiktaş sol kanattan yükleniyor ibrahim üzülmez ortaaaaaaaa aut

hem sol kanat,hem yüklenmek,hem aut.bunlar tesadüf olamaz.
gmail hesabına girişte hem solda hem sağda oynayan yazıdır.
ben sayfasındaki istatistiki bilgilerin sadece istek halinde açılmasını sağlayarak hızlandırmak amacıyla ajax kullanarak yapılan deneme amaçlı yayına girmiş yeni özellik, hata ile karşılaşanlar hatayı buradan bildirirse veya rahatsız olanlar rahatsızlıklarının nedenini buradan belirtirse eminim ki zall tarafından düzeltilecektir.
bazı türkçe oyun ve programlarında işleniyor şeklinde çevrilmiş kelime
geçen süre itibarı ile yükleniyor yazısı yerine (bkz: abi sen şimdi git traş ol gel yüklenince ben seni cepten arar haber veririm) yazmasını tercih ettiğim özellik.
esksinden bin beter olan yavaş ve sıkıcı hadise... olmadı bu böyle ya, gerçekten...
herkesi sıkan ve insanları ben butonundan soğutan hadise
(bkz: loading)
(bkz: ben butonundaki yukleme faaliyetleri)
beni sinir eden yazıdır. sözlükte neden böyle bir yazıya maruz kalıyoruz anlayabilmiş değilim. yani bu yazıdan kurtulma şansımız yok mu? direk sayfa yüklenirken yükle kardeşim. ben son iyi oylanan entrylerine basınca niye bir daha bekleyeyim ki? bence tüm sözlük yazarları rahatsız oluyor bu durumdan.
ben butonundan herhangi bir özelliğe tıkladıktan sonra bir çay koyup afiyetle içtiğim ve sigaramı yaktığım süreçte ekranda görünen yazı. *
insanı meraklandıran, heycanını arttıran yazı. *
yalancı internet klişesidir. yükleniyor diyip yüklemez bu terbiyesiz.

(bkz: sayfa yüklenirken hata oluştu)
(bkz: hata 404)
bir indiriliyor değildir.