bugün

özür dilerken bile dış mikrahlar falan demiş siyasi tarihin yüz karası.
seni hiç bir zaman unutmayacağız yusuf.
şehit olan madenci yakınını tekmelediğin için, ileride çocukların bile senden utanacak.
Korkuyor Yusuf. Çok ciddi korkuyor.
Korkmalı da...

insan onurunu, canını hiçe saymak korkutmalı insanı!
tam bir akape adamı.

düşeni tekmeliyor.

ve akape'nin oylarını artırıyor.

herkes hakettiğini yaşar.
görsel

Unutulmadı !.

Masumlara vuranın helakı yakındır !.
Soma'da yerdeki eylemciyi tekmeleyen Yusuf Yerkel, Frankfurt’a Ticari Ataşe olarak atandı. Yerkel'in maaşı Euro ile olacak kirası ve diğer masraflarını devlet karşılayacak.
Başarılı bir bürokrat.
Evet.
Tayyip'in oğluyla sınıf arkadaşıdır. imam hatipten.
Almanya'dan Türk konsolusu olarak .6 bin Euro alacak Şahıs
Soma şehit ailelerine Tekme yağdıran
Buuuu şahsın
Hiç bir üni . diploma ve vasfı olmadan atanan bu orrrrganiiiize çocuğu nun aldığı pararlar haram olsun
Akp nin yediği her poku aklayan savcı ve hakimler sizede açık açık yaziyorum akp rejimi düştüğünde kurulucak istiklal mahkemelerinde
Fetocu hakim ve savcılara ne olduysa sizede aynısı olucak
Botla ülkeden kacacaksinız botla...
Madenci tekmeleyen Yusuf Yerkel’e Almanya’dan akreditasyon verilmedi .

https://twitter.com/aykir...tatus/1481237504422514692

a haber : madenci görünümlü fetöcü , pkklı , pydliye operasyon yapan yusuf yerkele
üst akıl , roşild , alman saldırısı ....
Personna non grata.
istenmeyen adam ilan edilecektir.
Bunun bir benzeri de Egemen Bağış. Gündeme kötü karakterlerle gelip, diplomat olarak yurt disinda görev alirlar. Nedense yaptiklari da yanlarina hep kar kalir.

Almanya tarafindan personna non grata olarak kabul edilecek olur ise; türkiye ile aralarinda diplomatik bir kriz cikabilir. Disisleri bakana Annalena Baerbock (hic bir caciktan anlamayan bir kadin) nasil bir aciklama gelecek merakla bekliyoruz.
attığı tekmeye ödül olarak diplomat yapılmış şahıs.

(bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)
ünlü ekonomist erduvan liderliği ve onun muhteşem ekibi .

Madenciyi Tekmeleyen, Ataşe Olarak Atanan Yerkel'e Tepki Büyüyor!

https://www.youtube.com/w...mp;ab_channel=KRTkulturTV
Muhalefetin akpye veremediği zararı bunun gibi gençlik kolları bilmemne üyeleri vermektedir. Karısı da kendi de devletin parasıyla lüks içinde yaşıyor gariban vatandaşı tekmeliyor bir şey olmuyor hatta ödüllendiriliyor. Geçenlerde yeni doğan oğlum hasta diye duyar kasıyordu. Akp iktidardan düşerse ne ekonomi ne başka şey böyle tipler yüzünden düşecektir. Erdoğanın aklı olsa partide 40 yaş altı kimseyi tutmaz.
Bugün oğlunu kaybetmiş olan soma'da madenci tekmeleyen şahıs. Oğlu için üzüldüm ve kimse evlat acısı ile sınanmasın ama o da 2014 yılında birilerinin canını yakmıştı.
meşhur tekmeci.
madenci tekmelemesiyle ünlüdür.
ve tekmelenen madenci 10 ay hapis cezası almıştır.
o zamanlar keşke birileri bu herifi bulup bir güzel tekmelese diyordum hep içimden.
özür dilemiş yine de. (normalde böyleleri özür dilemezler)
nasıl bir beddua edildiyse artık kendisine. (bkz: etme bulma dünyası)
evladı yoğun bakıma düşmüş ve vefat etmiş galiba.
allah rahmet eylesin.
evladı için üzüldüm, evladının bir suçu yok.
evladı allah'ın sevdiği kuluymuş ki,
tekme ile ünlü babanın evladı olmanın utancı içinde yaşamamış.
hep dalga geçilecekti bu yüzden belki de.
8 yil sonra ilahi adaletin tekmesini yemis olan.
3 yaşındaki oğlu hayatını kaybetmiş.
üzülmedim.
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.

Üzülmedim...
Bugünkü bartın maden faciası nedeniyle akla gelen tekmeci. Adını tarihe altın harflerle yazdıran zevattır kendileri, evet.
Bartın'da görev alması beklenen halk kahramanı.
"Soma’da, 301 arkadaşını kaybetmenin acısını yaşayan yerdeki madenciyi tekmeleyen Yusuf Yerkel, Frankfurt’ta Ticaret Ataşesi koltuğuna oturdu. 28 Şubat’ta işe başlayan Yerkel, odasına yerleşti. Yerkel, 6000 Euro net maaş alacak, yan giderlerini ve masraflarını Türkiye ödeyecek. Kartal imam Hatip mezunu Yerkel, Frankfurt’ta milyonlarca Euro’yu da yönetecek. "

(bkz: https://www.sozcu.com.tr/...onlari-yonetecek-6983265/)

o dönem yaptığı kahramanlığın! ödülünü almış.
2 ayın var.

Yargılanacaksın.