1. 1.
  raindog'un solisti.. pek geyik biri bu. ne dediğini bilmez bazen ama severiz..
  huysuz virjin gibi ona buna laf atar, sahnede pek rahattır kendisi.. bir de yüzü falan çok düzgündür, erkek güzeli gibidir yani.. sempatik şey..
  3 -1 ... lyla
 2. 2.
  biraz brian molko , biraz billie joe armstrong aha sana zakkum'un aykırı , bir o kadar iyi yorumcusu.
  1 ... hakanimsi
 3. 3.
  ilef halkla ilişkiler 2005 mezunu olduğunu öğrendikten sonra beni büyük bir dumura uğratan şahıstır.Zira imaj yönetimiadlı dersi beraber aldığımızı ve çok sümsük bir tip olduğunu hatırlamışlığım vardır.Belli ki ders işe yaramıştır, imaj kurtarılmıştır üstüne bir de albüm çıkarılmış,ucundan yırtmıştır.
  2 ... manik depresif
 4. 4.
  scott weiland a benzemeye çalışan ancak onun tırnağı bile olamayacak kolpa şahıs.
  1 ... avedis
 5. 5.
  garip konuşmaları vardır ve sürekli gergin bir hal içindedir tv programlarında. sesi brian molko'ya benzer, güzel söyler. makyajsız hali kliptekinden oldukça farklıdır.
  1 ... sanitarium
 6. 6.
  televizyondaki kliplerine denk gelince, 'senelerce nasıl bu kadar bet sesi dinlemeye gitmişim, hangi akla hizmet katlanmışım', cidden anlamakta zorluk çekmeme neden olan kişi ama bir yandan da ayağına taş değmesin istenen insan. zira, üzerimizde hakkı çoktur, özellikle cover grubu olma konusunda senelerce ankara'nın ihtiyacı olan boşluğu dolduran raindog'un, şimdiki zakkum'un solistidir.
  1 ... cymbeline
 7. 7.
  türkiye'nin en iyi solistlerindendir.*
  1 ... the genius
 8. 8.
  (bkz: gökhan demirkol)
  1 ... david brent
 9. 9.
  pembe tüylü ne idüğü belirsiz aparat eşliğinde aaayyyh çikolataaaağ diye bağırmadığı sürece gayet iyi olan solist.
  1 ... estrella de mar
 10. 10.
  morrisey'den let me kiss you" söylerken kendinden geçen ve bizleri kendisine hayran bırakan güzel bir insandır.bana göre morrisey'den daha söylemektedir bu enfes parçayı...
  1 ... mck67