bugün

insanların filmdeki baş karakteri örnek alması gereken yapıt. yani, sırf gülmek için değil ders almak için de izlenmeli.
zoraki tesadüflerin olduğu bir kurgu üzerinden gelişen film. sinema çıkışı ben de yes man' im triplerine girebilirsiniz.
filmin başından sonuna kadar yüzünüzden gülümsemenin ve tebessümün eksik olmadığı, hoş senaryolu güzel film.

hem bi kere jim carrey varsa o film kesinlikle izlenesidir arkadaşım! hiç tereddüt etmene gerek yok; al, izle ve eğlen!
merakla beklenip,vakit kaybi oldugunun dusunuldugu film...o kadar!
klasik amerikan romantik komedisi. tam herşey mükemmelken birden birşey olur ve asıl kahramanımız sevdiği kadını kaybeder, hayatı berbatlaşır. bir süre sonra romantik birşeyler yapar ve barışırlar, mutlu olurlar.

film güzeldi, beğendim de, romantik komedi anlayışına birebir uymasına gerek yoktu.
filmin başlarında yer alan; jim carrey'in markette alışveriş esnasında arayan arkadaşını ekmeye çalışırken, arkadaşının marketin hemen kapısında onu görüyor olduğunu farkedince yaptığı müthiş komik rol ve hareketler için bile izlenmesi gereken filmdir. o şok içerisindeki bakış ve sonrasında gelen mimikler gerçekten süper.
kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden. Jim carrey yine aşmış bir oyunculuk sergilemektedir.
jim carrey'in gerçek bir oyuncu olduğunu bir kere daha anlamak için bile izlenmesi gereken film.. ama sadece bu oyunculuk için değil, bir hikayesi olduğu için de mutlaka izlenmesi gereken bir film..
önyargı ile yaklaştığım,sinemada filmi izlerken gülmekten yerlere yatıran jim carrey'nin muhteşem filmi
sözlükteki eksicilerin izlemesi gereken film.
oww yes man çıkmış izleyin *
jim carry olsun çamurdan olsun, yine izlerim dediğim filmlerin son örneğidir.
beklediğimden daha az sulu çıkan, güzel ve izlenesi bir komedi filmi. kim ne derse desin jim carrey gerçekten komik bir adam, yer yer sadece varlığıyla bile güldürebiliyor.
Güzel bir Jim Carrey Filmi, filmi izledikten sonra acaba ben de çok mu fazla 'hayır' diyorum diye düşünmeden edemedim.
sıkıcı değil ama güzel de değil diyebileceğim bir film. bu film bir komedi filmiyse ve beni umduğum kadar güldüremediyse(ki her an kahkaha atayım beklentisiyle izlemedim)başarısız bir filmdir. ister jim carrey oynasın, ister başkası. genelde yüzde bir tebessüm bırakıyor, birkaç yerde güldürüyor o kadar.
digiturk'ün sitesinde birşey ararken, top 10 film listesinde 3. sırada gözüme çarpıp, merak ettiğim ve az önce izleğim film. "evet" demeye başladığı andan itibaren çok eğlenceli geçiyor. ilk adımı atabilmek, evet diyebilmeyi öğrenmek.. güzel ve komik bir film.
bu film izleyenlerin %99' u hayatlarının bundan sonraki kısmında herşeye "evet" diyeceklerine dair söz verirler. ama bu sözü en fazla 1 gün tutarlar. sonra yine aynı tas aynı hamamspor.
kesinlikle izlenmesi gereken bir film,

etkisinde kalabilirsiniz dikkat edin.
filmde jim carrey olmasa vasat sıralamaya giricekti. ama jim filmde ağırlığını koyuyor hemen. boş zamanları değerlendirmek için en ideal film belkide.

yekta kopanın seslendirmesi harikaydı yine.
referandum önce izlenmesi akp'nin işine gelicek olan filmdir.
bu filmin bir bölümünü kesip reklamlarda kullanailir akp. mantıklıca. örneğin evet seminerinden bir bölüm.
http://www3.bobiler.org/u...hotographs/202721817b.jpg
rtedir kendisi.
(bkz: evet adamım)
zooey deschanel'in güzelliğiyle büyülediği, jim carrey'nin klasik mimik oyunculuğunu başarıyla uyguladığı izlenmesi hoş, vakit geçirmek için güzel bir filmdir. beklenmedik anlarda ilginç espriler geliyor ve kahkaha attırabiliyor.

ayrıca filmi izlerken insan düşünüyor "harbiden her şeye evet dense hayat nasıl olabilir" diye. mantıksız değil en azından, bir an öyle geliyor.
zannımca bu filmde jim abimiz bayağı bi rahatlamıştır.bundan önce kendisine yöneltilen iyi oyuncu değil sadece komedi yapabiliyor tarzı eleştirilere cevap niteliğinde 23 numara, sil baştan gibi psikolojik temalı filmlerde oynamış oyunculuğunu kanıtlamıştı.ama asıl dalı komedi tabi kendi kendine oh be sonunda komedi oynayacam demiştir diye tahmin ediyorum.