bugün

eski "yenibir.com"'un yeni adresi ve yeni versiyonu, kısacası kariyer.net, secretcv gibi bir is, isci arama sitesi

adresi : http://www.yenibiris.com ayrıca http://www.yenibir.com adresinden de girilebilmektedir
tv reklamı hoş olan site.
magma istanbul reklam ajansıyla çalışmaktadırlar...
üsküdar'daki reklam panolarının alayını kiralamış firma. helal olsun
ayrıca, bir de smileyleri vardır,

sozluk formatı'na aykırı olsa da " : ) "
son zamanlarda ilginç iki reklamı ile karşımıza çıkan. internet üzerinden iş ve işçi bulma kurumu olarak çalışan internet tabanlı firma. muadillerine göre bir adım önde olduğunu düşünüyorum.
(bkz: kariyerim net)
yenibiris.com
yeni mezun olanlara 10 ytl karşılığında cv yapma tekniklerei ve mülakatlarda yapılması gerekenler konusunda dersler veren iş ve işçi bulma sitesidir.bu özelliğinin adı yenibiriş akademi'dir.
(bkz: yeni bir is com)
reklam jingle' hemenkapatbeni,hemenkapatbeni,hemenkapatbeni olarak kulağımda çınlayan iş bulma sitesidir.
yenibiriş. com iş konusunda hem işverene hem de çalışana yardımcı olmayı amaç edinmiş bir sitedir. iş yelpazesi biraz daha genişlemesi gerekir; ama yine de iyi iş yapmaktadır kanımca. bu tarz kurumların artması ülkemin ümitsiz gençliğinde en azından ne tür niteliklerin gerek olduğu konusunda farkındalık yaratması açısından yararlıdır. genel başvuru seçeneği olan işlerde öz geçmişinizi vererek size uygun gelebilecek işlerin neler olduğunu öğrenebilirsiniz. dediğim gibi hala eksik olan sektörler var, eksiklikler azaldıkça daha iyi iş yapar duruma gelecektir. bir göz atmakta fayda var.
eğlence sektörü ilanları arasında, su tesisatçısı aranıyor, ilanına rastlayabildiğiniz site. * *
son reklamını magma istanbul'un yaptığı, fillerin yönetmenin selim demirdelenoldugu insan kaynakları sitesi.
bugün siteyi bakıma almışlar. Bakıma alınış anında kullanıcı adı ve şifrenizle girmenizin ardından sizi random olarak diğer kullanıcıların sayfalarına atmaya başlamışlardır. En azından ben tam 10 kişinin gizli sorusu ve cavabı dahil tüm bilgilerini mailleri dahil (ki kontrol ettiğimde çoğunun gizli soruları aynı) gözüme sokmuşluğu vardır.
bugün yaşadığı database sorunları sayesinde birçok kullanıcının cep telefonları da görünür hale gelmiş msn adresleri ile birlikte Şu anda 18-25 yaş arası cep telefonu olan msn'ni yazmış istanbul avrupa yakası ikametli bayanları yakalayıp yeni bir msn listesi oluşturmamı da sağlamıştır.
yenibiris com un reklam yarismasinda birinciligi warnerblade rumuzlu burak bakay ve arkadaslari kazanmistir.*
(bkz: warnerblade)
çoğu iş arama sitesi gibi, başvurduğunuz ilanların %90 nının size geri bile dönmeyi tenezzül etmediği site... işin garibi bazen hiç başvurmadığınız sizinle alakası olmayan ilanlar sizinle bağlantıya geçiyor...
domain i parka düşen site aydın doğan iflas etti galiba. *
http://www.yenibiris.com/
alt kısmına google reklamı yerleştirilmiş olan iş arama sitesidir. Prestij mirestij boşvermiş paradan başka amacım yok demiştir bu haliyle.
yeni arayüzü iğrenç olmuş iş arama-bulma sitesi.
kariyer netten umduğumu bulamadıktan sonra sözlükteki başlıktan siteyi farketmemle üye olup yarım saat içinde iş görüşmesine çağırılmamı sağlamış sitedir. nedense bir anda minnet duygularımla doldurdu içimi. sitenin kullanımı ve menüleri insanı biraz zorluyor ama önemli olan içeriği değil işlevi sanırsam.
kariyer net sayesinde de abimin iş bulduğunu düşünürsek iş arama sitelerinin insanlara yardımcı olma olasılığı gerçekten yüksek demektir. tabi ne yazık ki, artık nedenini tam bilmiyorum ama, ingilizce çalışacağınız şirkette hiç kullanmayacak olsanız bile bilmeniz gereken bir dil.
bana gönderdikleri size uygun ilanlar konulu maillerinin sonuncusunda ebeliği bana yakıştırarak oha dedirtmiş, altyapı adına herhangi bir düzenek bulundurmayan sitedir.
ilginç bir anımı paylaşmak istedim. bahsi geçen siteden başvurduğum bir ilan.

Aranan Nitelikler
En az lise mezunu,

Performansı ile orantılı tatminkar bir kazanç beklentisi olan,

Hırslı,Azimli,Mücadeleyi seven

Fiziği ve diksiyonu düzgün,dış görünümüne önem veren

ilgili branşlarda verilecek olan sertifikalı eğitimleri fırsat olarak değerlendiren

Öğrenmeye ve yeniliklere açık

(FiRMAMIZ VE xxxx iŞBiRLiĞi iLE,BAŞARILI ELEMANLARIMIZA xxxx'DA KARiYER YAPMA OLANAĞI SUNULMAKTADIR)

Takım arkadaşları arıyoruz.

başvurumu tamamladıktan 1 dk. sonra başvurularım sayfasını ziyaret ettim, mesajları inceliyorum.

saat 02:15 başvuru zamanı ve 02:16 da bana gelen cevap aşağıdadır.

Başvurunuz ve ilginize teşekkür ederiz. Özgeçmişiniz değerlendirilmiş ancak söz konusu pozisyon ile ilgili olarak olumlu sonuçlanmamıştır. Özelliklerinize uygun şirketimizde oluşacak pozisyonlar olması halinde değerlendirilmek üzere özgeçmişiniz veri tabanımızda saklanacak, olumlu olması halinde sizinle tekrar iletişim sağlanacaktır. Başarılar dileriz Saygılarımızla a....k Telekom insan Kaynakları Departmanı.
yenibiriş kom, yenibiriş kom, yeni bir iş, yeni bir hayaaaat diye çığırdıkları reklam cıngılları vardır.
son 1 senedir her gün girmekten aşındırdığım, başvuru yapmadığım ilanı kalmamış, artık tıklama amacım başvuru değil de özgeçmiş güncelleyip iş verenler için üst sıralara tırmanmak olmuş meşhur insan kaynakları sitesi.
muhasebe uzman yardımcısı ilanında ileri seviyede ingilizce isteyip "tiger"ı tayger diye yazan embesil firmalarla dolu kariyer sitesi..