Berkay beye çok haksızlık yaptınız aaaa ayıp amaa.
sunucunun ben yarışmamda kavga istemiyorum demesine rağmen nedense fragmanlarda kavga sahnelerini kesip kesip yayınlayan program samimi olun açık ve net.
ıq seviyesini düşürmek isteyenlere tavsiye edilen tv programı.
yalnız bugünkü oğlan cidden iyi yemek yapıyormuş belli.

her şey ayrı da o tatlıda resmen yerimde kıvrandım...
Her denk gelişimde mutlaka bir lgbtli bulunduran program, en son suyumda toz var diye zırvalayanları gördükten sonra ne kadar boş bir program olduğunu anladım.
amk sizin boş beleş program da hepiniz izlemişsiniz işte, yarışmacıların jestlerinden mimiklerinden sunucunun tavrına kadar hakimsiniz, utanmasanız erman hoca gibi oynatalım uğurcum sahne sahne eleştirceksiniz, programa çıkanlar sizden daha temiz be.
Ufaklık iyi işler yaptıysa karşındaki sevinsin hocam bize ne?
Tok oburların birbirlerine hava basıp yemek beğenmeyip nankörlük ettikleri, arkalarından birbirlerini gıybet ettikleri program. Bir gün de garibanları doyurun be utanmazlar..!
Körler sağırlar, birbirini ağırlar.
(bkz: )yazmak bazen iyi gelseydi yamaktan bıkacak insanlar tanıyorum...
ya bu programda puanlama hatali, puanlama kimin kazanacagini belirmesin bak o zaman belki agiz tadlarina gore yorum yaptiklarini gorebilirdik
an itibariyle muhteşem milf filiz hanımın döktürdüğü yarışma.
Bu gibi programlar bizi tamamen tüketim toplumuna yönlendiriyor.
Eğer statünün yüksek olmasını istiyorsan güzel bir amerikan yemek takimın olmalı, altın varaklı bardakların, gümüş çatal bıçak setin ve çoğu insanin bir akşam yemeğinde yiyemediği güzel yemekler.
Bir toplumu aptal etmenin en kolay yolu olan televizyonların aptal oyunlarından bitanesi. Olay izleyenleri değil böyle programların niteliksel ve niceliksel varliğını sorgulamak önemli olan.
Sorguluyor muyuz?
Düşünüyor muyuz?
Hayır!
Bugünkü yarışmacı konuşurken kibarlıktan çıt diye kırılacak birazdan.. hiç sevmem çıt kırıldım erkekleri..
Şu onur kadar da boş konuşan bir insan daha gelmemiştir şu dünyaya.. ne kadar çok yerli yersiz boş konuşuyor ya keşke hiç olmasan o programda gereksiz.
10 bin tl için yapmayacağı şey olmayan, aşağılık bir çomarın galibiyetiyle bu hafta resmen toplum vicdanını zedelemiş program.

metin bey ve filiz hanımın insani olarak kalitelerine şapka çıkartılır. diğer 3 yarışmacı ve özellikle kapalı olan kadın resmen bu ülkenin karanlık yüzü.

ibnenin de ondan aşağı kalır yanı yoktu tabi bu arada.
2008 - 2009 show tv bölümleri telif hakkından dolayı bulunamıyor.
Onur büyüktop çu ile daha zevkli olan program. Ülkedeki tüm erkekler onun gibi olsa kalkınırdık.
Bir televizyon yemek programı.

Şuan ki bölümünde piearcingli ablanın agresifliği sanırım televizyondan üstüme üstüme yağıyor. Gözünü seveyim abla sakin.
Her hafta bir ruh hastasını davet etmeyi başaran program.

Zayıf kara kuru bir adam var, yaşlı kadının kafasına tavayı geçirecek diye korkuyorum.
ilk gün çıkan angutu bi temiz dövmek lazım.
tek ben mi iziyorum diye düşünürken denk gelip mutlu olduğum başlık. yalnız o iman bey toplumda kendini çok güzel gizlemiş bir sosyopat.çirkinleşin oğlum hoşuma gidiyor siz çirkefleştikçe izlemek.
Yemek yerine hepsi yarrağımı yesinler.
Ara sıcak olarak görmüyorum.
böreğe ısrarla böğrek diyen yarışmacıları barındıran program.
Şu sunucusu onur olmasa daha iyi olacak program.. insanlara tepeden bakması, insanlara karşı hareketleri ve mimikleri çok sinir bozucu.. kendisine hediye alındığında suratlarına karşı ne gereksiz bir şey almışsınız hanfendi, saçma bir şey beğenmedim, sıkıldım diyecek kadar terbiyesiz bir adam.. alınan bir hediye karşısında beğenmesende nezaketen teşekkür edilir benim bildiğim ama bu adam bunu yapmıyor.. gereksiz biri net.. keşke orada olmasan hiç.