bugün

Asıl sunucu Onur olduktan sonra program hem de gündüz kuşağında olmasına rağmen ilk 10'a girmeye başladı ratinglerde. Kompleks yumağı yarışmacıların hepsini dengeliyor orada tek başına,

Adam hem komik hem efendi hem de herkese aynı mesafede. Çok iyi götürüyor programı umarım başka başka programlarda da görürüz kendisini.
Okulda işim erken bitip de eve gelince dinlenirken pek keyifli oluyor izlemesi. Katılıcam bir ara ve o masadakileri yolup atıcam. Düğün çorbası nasıl yapılır göstericem.
Biraz ağır olacak ama çok gereksiz ve küstah bir program.
Örf ve adetlerimize uygun olmayan bir program.
onur iyi hoş da bazen ortalığı karıştırıyor. dış sese söylüyor laf taşıyorsun, yarışmacıları birbirine takıyorsun diye sonra kendisi yapıyor aynısını.
bir de vasat demeyin, fiyasko demeyin, emek yok demeyin. ne desinler arkadaş kelime bırakmadın.
tam bir sosyolojik deney olan program.

insanların hırsları, egoları, hasetlikleri ve para uğruna neler yapabileceğini en yalın haliyle görmek isterseniz kesinlikle izlemenizi tavsiye edeceğim programdır. şahsen izliyorum, keyifle hem de.
Şu an ekrandaki adam yedi yaşında mantıyı yufkadan eliyle açmış, pişirmiş ve yemiş.

Fantastik çizgi roman uyarlaması gibi program.
Şuan izlediğim, boş zamanları biraz eğlence ve biraz da entrikayla dolduran güzel bir program bence.
toplum mühendisliğinin uygulama derslerinden biri. evlilik programları, bunlar, sörvayvırlar... sulara ve diş macunlarına katılan florürler... eğitim sisteminin 15 yıldır bilinçli biçimde anasının gondiklenmesi...

halkı aptallaştır. itaatkarlaştır. sorgulamasın. kolay yönetilsin.
Yunanistan'da bizde gördüğü ilgiden dolayı Kati Psinetai adı altında yayınlanan program. Format aynı olsa da yemeklerin isimleri "kup kasede çıtır patlıcan bahçesi", "helen dönemi çıtırella tatlısı" gibi ilginç adlara sahip, Yarışmacılar, birbirlerinin gözünü oymaktansa yemek yemeyi ve karınlarını doyurmayı tercih ediyorlar, bizim saftirikler gibi sofradan aç kalkmıyorlar.

Atechsocum ben seninle sonu belli Titanic yolculuğuna bile çıkarım.*
kendine lokanta işletmecisi ve gurme diyen, buna rağmen kürdan kebabından haberi olmayan bir adet amca içeren program. gülmek için izlenebilir.
sunucusunun ciddi ciddi top olduğunu düşündüğüm boktan bir yarışma programı.
katılmak istiyorsan zevzek zevzek konuş, dünyanın en mutlu insanı numarası falan yap. Yoksa çağırmazlar.
" istiridyeleri balıkların içine süs olarak koyuyoruz. " diyen bir adet yarışmacı içeren program.
*katılan yarışmacıların çoğunun saçmaladığı, kendini rezil ettiği, insan'ın sinirlerini zıplatan tv programı.

Bu hafta yarışmacıların arasında titiz olduğunu iddia eden bir kadın var ve bence titiz olduğu için değil dikkat çekmek için yaptığını düşünüyorum.
Nasıl bir terbiyesizliktir yaa Misafir olduğun eve tabağını çatalını götürmek?
Ben olsam kovardım.
Yalan söylediği o kadar belli oluyor ki; yok kutu içecekleri ve paketli yiyecekleri yermiş, kendini öyle kandırıyormuş falan, Hadi ordan.
Ben tv karşısında sinir oldum gerçekte başıma gelse tabağıyla, çatalıyla kapının önüne koyarım.
son gün yarışmacısı dilara akın aşırı derece sevimli bişey.
hele burnu mükemmel, böyle güzel burunlu bi kız görmedim.
10 sene önce daha bir doğaldı sanki. Herşey gibi o da doğallığını yitirmiş. Bu arada artan yemekleri sokak hayvanlarına veriyorlar diye biliyorum.
gerçekten sosyoloji alanında master yapmanızı sağlayabilecek programdır. adını tam hatırlamamakla birlikte rahşan olduğu sanılan kişi, lafa " ben kelimeleri seçerek kullanırım. " diyerek başladı, ne... ne de bağlacı kullandığı cümleyi olumsuz bir yüklemle tamamladı, diğer yarışmacıya " siz alışkın değilsiniz. " anlamında " siz alışkan değilsiniz. " dedi. kendini sürekli öven kişilerin ne kadar boş olduğunu görmemizi sağlaması hasebiyle izlenebilecek programdır.
ben isten geldigimde yarim saat oyalanir antrenmana giderim. gecen farkettim, bu programa ne zaman gozum dalsa ve ardina antrenmana girsem, o gun performansim ya dusuk oluyor, ya dikkatim bozuk oluyor, ya sakarligim tutuyor. programda o kadar gerizekali tipler var ki, sofra basinda bu gerzeklerin yaptigi tartismayi dinlemek dahi izleyeni salaklastiriyor.
Allah korusun sırf bunlara bakarak ülkecek ne halde olduğumuz anlaşılır. her program en az başkası adına utanılacak bir iki kişi çıkıyor. ben mi ? yok ben izlemiyorum (bkz: bir arkadaş)
Hemen hergün izlerim.
Şu an iki yarışmacı hüngür hüngür ağlıyor ahaha.
şovmen yarışması.
ota boka ağlayan hemcinslerden dolayı utandırmıştır.
O kadar açım ki, şu programa beni de çağırsınlar; yemek yapana tam puan vermezsem adam değilim.
rahşan ve gülsemin yarışmaya sabrımızı sınamak için dahil edilmişler. kurgu dahi olsa bravo, çok başarılılar. ben çok duygusalım muhabbeti çekip ağlamalar, diğer yarışmacının gülüşüne kafayı takanlar. welcome to the jungle.