Gözlerimiz seni arıyor üstadım.

(bkz: yemekteyiz hasan)
Hasan bey ve ömer beyi ozledik. Rica ederim ne hazırı paketten tencereye döküp üzerine su ekledim ve kaç dakika karistirdim.nasil hazir çorba dersiniz bu corbaya.
Toplumun ne kadar bencil ve duygusuz bir hale geldiğini rahatça görebileceğiniz program.

eski bölümlere baktığımızda yarışmacılar birbirlerinin evlerine gelirken muhakkak çiçek ve ya çikolata getirirlerdi şimdi ise bir merhaba bile demeden ellerini kollarını sallayarak giriyorlar içeri.

ayrıca eskiden en azından emeğe, masa düzenine vb en az 10 üzerinden 4/5 verirlerdi.

yeni sezona bakıyorum en yüksek verdikleri puan 3 gerçekten üzülüyorum.
Tat alamadım.
izlerken yemek yeme ihtiyacı hissettiren program. Aksi takdirde kendimi açlıktan bayılcak gibi hissediyorum. Bir de bakıyorum kimse bir şeyi beğenmiyor, hep düşük puanlar veriliyor. Birbirlerine karşı hak, hukuk, adalet çerçevesinde yaklaştıklarını düşünmüyorum. Ki çoğu zaman programın sunucusu içimden geçenleri söylüyor patır patır. Ben bile bozuluyorum adamın dediklerine. Onlar bozulmuyor. Veriyorlar 10 üzerinden 2’yi. Sinirimi bozuyorlar.
seneler seneler önce olan program yeniden dirildi sanırım. tv izlemiyorum. gereksiz bir program idi zamanında. şimdi de farkı yoktur diye düşünüyorum.
Bu hafta bir kokainmanımız oldu. Sunucunun kazağı da kenzo.
Savaş denilen çocuk ne kadar çok elini kolunu oynatıyor ya. izlerken bile canımı sıktı, masada olsam yolarım o çocuğu.
" ben genel olarak yemekleri beğendim ama çoğunlukla beğenmedim" ifadesini duyduğumuz program.
iyide adam beğense bile niye güzelmiş desinki.
Şu an izliyorum. Ev sahibi yarışmacı ağzını şapırdata şapırdata yemekleri nasıl yapamadığını anlatıyor. ilginç bir dayı bunu nasıl bize reva gördün diyor, eleman hala yemek yiyerek olmamış işte yapamamışım diyor. Sunucu köfteyi hazır almış diye bunu azarlıyor, herkes durmuş onu dinliyor ama eleman hala yiyor sjdjdjjs Allahım çok komik. Nereden denk geldim akşam akşam. Ayrılamıyorum ekranın başından.

Edit: savaş bey, programın hasan'dan sonra gördüğü en kral yarışmacısın.
hasan terkosu full bulamamak çok üzücü. ha bir de beyaz düşkünü funda vardı.
birkaç haftadır annemle beraber izlediğimiz beni çok geren yarışma.

ben bu kadar çirkef yarışmacıların olduğu bi program görmedim. alt tarafı bi çorba bi pilav yiyorlar yemeği yapan ev sahibine yapmadıkları iğneleme, eleştiri kalmıyor. en son iş öyle çığırından çıkıyor ki artık eleştiriler kişisel hakaretlere falan dönüşüyor.

ayrıca verilen puanlarda hep yerlerde.. 60 puan üzerinden 15'i geçen birinci oluyor. cebinizde akrep mi var hanımlar biraz bol verin şu puanları
Tokken bile insanın karnını acıktıran müsrif program.
bir tane doğu kökenli malum ırk mensubu bir dişi var bu yarışmada, varoşluk ve fesatlığın muhteşem kombinasyonu gibi bir şey.

ne zaman görsem televizyona terliği fırlatasım geliyor. hay ben senin tipini s*keyim ya!
Diğer reality programları gibi katılımcıların sadece insanın ilkel taraflarını sergileyerek puan kazandığı, insanlığın tüm kazanımlarını çöpe atmanın mubah sayıldığı felaket program.
bugünkü bölümünde yarışmacıların terbiyesizliğine şahit olduğumuz program. şahsen ben bu insanların oynadığına inanmıyorum. bizim insanımızın genel profili bu. bu toplumun bireyleri kavga etmekten hoşlanıyor ve birbirinin sırtına basarak yükselmeye çalışıyor. herkesin burnu kaf dağında, kimse hiç birşeyi beğenmiyor... bazı değerler gerçekten yitirilmiş.

ayrıca sunucu bu kadar rahatsız olduysa bu bölümü yayınlatmayabilir ya da böyle olacağı belli bir programı sunmazdı. insanlara showmen diyor ama bu çarkın içinde olarak en büyük showu yapıyor.
Kürt kızı çok uyanık. ilk gün sessiz takılıp 2.gün gününü aradan çıkardı ve şimdi resmen terör estiriyor. Herkese bağırıyor ve kendini bir şey sanıyor. O masada olsam onu parçalardım. Aldığı yüksek puan sayesinde 1. olacak malesef.

Kürtlerle asla bir sorunum yok ama bu kızın yaptıkları, tarzı ve tavırları mide bulandırıcı. Birinin bu kıza derhal haddini bildirmesi gerekli.
Survivor, ses türkiye, kutu açmalı( 3 saat süren program), türk dizileri ve yemekteyiz.
Niteliksiz programlar ve yapımlar hepsi.
izleyebilenlerin psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum.
kezoların ve egoist erkeklerin takıldığı program.
tamamen şov olan program. bence başlamadan yarışmacılara birbirinizle tartışın biraz diyolardir. kadın mimarın diyor 10 bin lira için yapmadığı kalmıyor. başka şeyler var sözlük.
ne kadar mal bir halk olduğumuzu yüzümüze vuran program.

Sanki saray mutfağında doğup büyümüş gibi yemekten anlıyorum edaları yapıp yanında kola içmenin dayanılmaz sıvaması...

Dünyanın en saçma davranışıdır kola ile gurme yemek.
"Ben böyle rezalet görmedim" cümlesinin doğduğu program. Yarışmacılar hayatlarında en az rezalet gören insanlardan seçilir ki bu cümleyi kurabilsinler diye.
hasret hanim neye guluyorsunuz.
lan beynimi yıkayan bi program bi hafta başladımı bitiremiyon her hafta izlemiyorum genelde egosu yaşından büyük olan tipler yaşlı teyzeler gavatlarla falan dolu . he bide toplar ve kezbanlar da var .