bugün

entry'ler (3427)

helal et

Gece gece cok yaralayan garip bi sarki.

Ne güzel aşırı mutluydum. Aniden bu şarkı calmaya basladi ve bi anda ağlamaklı oldum.

Cok guzel sarki ama niran Ünsal da cok hisli soylemis.

şeker bağımlılığı

Bende olan bağımlılık.

Yoksa her gün çikolata yemem başka şekilde açıklanamaz.

facebook tan ekleyen lezbiyen kız

Korkutucudur.

Bu aralar başım bunlarla belada. Abazan erkeklerden sonra başıma bide bunlar çıktı.

Genelde manken model falan oluyorlar. Iltifat falan ediyorlar sürekli sonra sapıklasiyorlar.

Otobüste fortlanmaktan daha kötü olan bu durumu allah dusmanimin başına bile vermesin.

burak isimli erkeklerin genelde yakışıklı olması

Lanet ettiğim durum.
Burak lardan nefret ediyorum.

oral seks

Bagimlilik yapar.

yıldız tilbe

Ayrilik sonrasi şarkılarını dinlediğim kadin.

geçen hafta kendimi seni sana bırakmam dinlerken buldum.
El adamı guzel sarki.

sevgiliden ayrıldıktan sonraki ilk hafta

1. Gun: uhuhuhhhu. Arayip barissak mı ki uhuhu
2. Gün: cok ozledim ya uhuhu. Nerdesin aşkım. Dur ben bi sezen, yildiz tilbe falan dinleyim.
3. Gün: vay be bizim okulda ne taş çocuklar varmış. Su çocuk beni kesiyo sanki. Aa geldi atesin var mi dedi. Hmm hos çocuk aslında.
4. Gün: unuttum onu ben ya.hahaha. iyi çocuklu ama unuttum takmiyorum.
5. Gün: acaba yeni sevgili buldu mu. Ya bulduysa. Beni bu kadar cabuk unutmuş olabilir mi ki. Ozledim. Seviyorum. Acaba seviyor mu beni? Seviyorsa niye aramiyor...
6. Gün: vay be bi hafta olacak nerdeyse hala aramadi.beni unutani ben mi takip ozlucem. Bak can da yaziyo zaten bana. Dünden razi çocuk bana. Görürsün sen ex aşkım onla çıkayım da gör.
7. Gün: uhuhu bi hafta oldu. Anne sen kahvaltıya niye onun aldığı bardagi koydun ki. Bitti gitti iste. Uhuhu. Sevmiyormus beni. Nee o sana beni mi sordu kizimm inanmıyorum niye soruyomus. Merak ettiyse arasaymis beni. Ic ses: Ayy hala unutmamis beni. Benim için neler demiş askitom yaa. Yok yok affetmicem.

eski sevgiliden intikam almak

Gidip de düşman olduğu çocukla sevgili olunabilir mesela. Arkanizdan kaşar falan der ama olsun.

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

Hala sevdiğim adam...

Sana çok kötü şeyler soyledim. Olmeni bile istedim. Ama onlar hep Kızgınlıkla soylenen seylerdi. Beni biliyorsun bi an yagar sonra gunes açarım.
Keşke sende bana kotu seyler söyleseydin. Bu kadar vicdan azabi cekmezdim. Ama sen bana hep iyi seyler soyledin. Seni hep sevicem dedin. Beni içinde, hatiralarla sevme. Gel elimi tutarak bana bakarak sev yine. Gel affet beni.
Çünkü ben seni hala cok seviyorum. Özür dilerim...
imza: aşkın

yazarların kıskandıkları şeyler

Tam sevgilimden ayriliyorum. O gün karsima opusen, yiyisen sevgililer cikiyor. Başlıyorum aglamaya.

eski sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

Benim ölmemi isteyerek ayrildin ya benden bunu hic unutmayacagim. Ama seni hep sevicem.
mutlu oldugumuz bi anda da sunu demisti;
Yok ya yok. Sen allah in bana verdigi bir sanssin ben seni hak edicek ne yaptım.

uzun boylu kızların kısa erkek tercihi

Kisa erkeklerin onları secmesinden dolayidir.

kızlar ne ister

Çikolataa, sevgi, ilgi.

kan ilaci

Kilo aldırmasa on numara olacak olan ilaç.
Bir ayda 2 kilo aldım.

tahin pekmez

Artık her sabah kahvaltısında yemeye başladığım super yiyecek.
Umarım kilo almam. Alırsam depresyona girerim.

direksiyon sınavı

Koşa koşa girdiğim sinavdi. Nefes nefese kalmıştım. Sacimi toplayim bi falan demiştim adamlara.
Mis gibi de kullanmistim hatasiz. Zaten babamın arabasını kullanarak gitmistim sinava.

zenginlik belirtileri

Bir göz kalemine 80 lira verebilmek.
Michael kors çanta alabilmek.

sevgilinin yeşil gözleri

Sevgilide en sevdigim yerdir. Askitom ya gözleri cok güzel.

kokoreç sevenlerin şişman olması

Varligimla karsi koydugum önerme.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

2 tl çay
3.30 otobüs parası
18.5 yemek
20 tl fal
hesaplayamadim.