bugün

bir peynir ve kadın çeşidi.

cümle içinde kullanımı:
- kırk yıllık peynirciyim böyle kaşar görmedim.
(bkz: eski kaşar)
kaşar değil de kasar olarak tanımlamak gerekirse : Pamuk ipliğini veya bezini bol ve soğuk su ile yıkayarak ağartma işi de diyebiliriz.
mazhar alanson tarafından 41 yaşındaki bayan izliyeciye yakıştırılan peynir türü.
(bkz: cadde kızları)
(bkz: cift kasarlı aliye tostu)
iyi pişmiş bir pizzada ya da güzel bir tostta sünen, sünen, sünen ve sonra kopan beyaz iplikimsi peynir.
genelde erkekler arasında ün yapmış kızlarımıza söylenen kelime.haa ne kadar dogrudur bilemem.
asagidaki diyalogda gecen bir yiyecek

+:bir muzik kanalindaki alimli bir sunucu
-:canli yayina baglananlar

+:evet sayin seyirciler..ben guzelim bla bla bla * ben nelere degerim?paha bicilebilir mi bana?..
-1:siz dunyalara bedelsiniz
-2:bence milyon dolarlara bile degisilmezsiniz
bomba izleyici:bence 15-20 milyon edersin..
+:aa niye oyle dediniz?..*
bomba izleyici:ee bizim burada kasarin kilosu 300 lira..ee sende bi 50 kilo gelirsin heralde..

studyo:iptal
mazhar alansonun beyaz showdaki meşhur canlı yayın gafı ve rezaleti
caglanın tostu arasında cift sekilde yatan peynir.
içine kimi zaman patates koyularak satılan hileli peynir.
sabah kahvaltıda yenilesi gıda.
zorlamak manasında kullanılan kasmak eyleminin geniş zamanda çekilmiş hali.
Ör: - Ağbi şimdi o oyun çok kasar yaaa *
(bkz: türkçe karaktersiz sözlükte olabilecekler)
uygunsuz harekat tarzı içersinde ki kızlara ve yenmesi lezzetli olan peynir çeşidi içerisnde bulunur
anlam kaymasına uğramıs olan peynir cesidi...
güzide türkçemizin mükemmel esnekliğinin kullanımı sonucu; her önüne gelen erkekle beraber olan, çıkan, sevişen hatta bozuk para gibi erkek değiştiren kızlara verilen isim olmuştur. ciddi ilişkiden yeni çıkmış, tribal enfeksiyon geçiren, sex ve gönül eğlendirme arayışında olan er kişilerin ilaç olarak kullanması tavsiye edilir. toplum hizmeti sunmaktadırlar kısacası.
taze kaşarı gazete kağıdına sarıp bir iki gün bekletirseniz, eski kaşar görünümü kazanır.
ota boka bütün yemeklerinize koyduğunuzda ayrı bir tat ve lezzet veren mucizevi peynir. orda burda sürten azgın ve doyumsuz kızlarımıza da söylenir. neden ve nerden böyle bir şey çıkmıştır anlamadık. eski kaşardan olsa gerek*
sevgilisi olduğu halde aranan, etrafı kesen kız modeli.
eskisi ve yenisi bulunan bir kahvaltılık türü.tabi birde değişik bir anlamda kullanılır.
hafif kadın demenin argodaki yolu. bu tip kadınlar tuzluk gibidir isteyen alır kullanır sonra tekrar yerine koyar.
http://www.internethaber..../news_detail.php?id=63360
işin ehli olan kişilere söylenen söz. *
(bkz: entry kaşarı)
tostu guzel olan bır peynır cesıdı.
(bkz: kasarlı tost)
(bkz: az kasardan tost cok kasardan dost olmaz)