bugün

Keşke üyelerin nickinin yanında yaşı da yazsa.

Yani geçen kızdığım çocuk 16 yaşındaymış sonra üzüldüm öğrenince.
Kanka 33 yaşındayım.

Genç yazarları da saygıyla selamlıyorum, iyi ki varsınız.
30 yokum ama 29 yaşında varımjgkgkgkgk.
Bakma bana okul çantalı çocuk ben senin ablan yaşındayım.
Getir getir yeriz.

Ent.
Herkes yazsın yaşını buraya.

Devam.
Manyak olmaya çalışıyorum 23.
güzelde albümdür.
görsel
ince belli olsa hepiniz bilirsiniz ama...
Çoğu 45+2 moruk lan bunlar hep.
ben 21 yaşındayım. genciz hepimiz. ruh yaşımız da genç olsun.
bir ağaç bir çınar gibi olun. kaç yaşında olduğunuz değil, ne kadar insan sizin gölgenizden meyvenizden faydalandığıdır.
ister 15 ister 55 olsun, önemli olan nefes almak değildir. mühim olan nefesinin kesildiği anların süreleridir.
kimse kendine veya başkasına odun muamelesi yapmasın.
1999 başlıklarında adımı gezdiririm. çeyrek asırı devirmeme aylar kaldı.
Aykolik ile aynı ama daha geç 1 yaş küçüğüm ondan.
19 yaşındayken bile 30 hissediyordum. bu dünya ve hayatın saçmalıkları beni erken yordu. bu gidişle kalp krizi gelecek galiba.
25 yaşındayım ama geçen dene ösym sınavında bunlar cidden 2003lü mü ya diye kendimi sorguladım. 95-99 arası neslin kısalığına, vitaminsizliğine bir sigara yakılır aghaha.
Tweni-seven felan...

Swh...
Benim bu ya şükürler olsun. 22 23 diyorlar en fazla.. Mutluyuz. *
Tek şansım az biraz çıtır olmam.
Belli olanlar bir kenara ayrılsın. Böylece diğer tarafta kalanlar belli olmayanlar olur.
junkman' dir. ben ciddi ciddi kendisinin leonardo da vinci ve farabi ile saatlerce sohbet ettiğine, mata hari ile aşk yaşadığına, sait faik abasıyanık ile adada turlar attığına inanıyorum.
sait faik adamı o kayığa boşuna bindirmez, yalnız.. hikayelerinde dolaşan, panco adlı sabit bir karakteri var, mesela..
Herkes beni 26 sanıyor çok mutlu oluyorum.
Benden ufak bebeler bana yazıyor ben memnun değilim bundan.

Geçen birine hadi ablacım hadi dedim bana ama zeka yaşın ufakmış ne kaçırdığını bilmiyorsun dedi. Ufak çocuk annesinin eteğinde ağlamasın diye bir şey de diyemedim.
Ben 12 yaşındayım. Nesilden bellidir zaten.