bugün

entry'ler (228)

din olmadan ahlak temellendirilemez

Bunu söyleyen adamın kulak memesini tekmelemek lazım.

dünyanin en güzel kizi

Daha önce bu başlığa saçma sapan şeyler yazdım ama değişik bir süreç yaşadım. Evli bir kadına aşık oldum ama beni o çekti. Değil dünyanın, ne kadar evren varsa, her evrenin en güzel kadiniydi. Ama gerçekler var,evli olması gibi. Bir erkeğin en büyük pişmanlığı veya salaklığı evli bir kadınla beraber olması. Bu bence aşırı gerçek çünkü seni en çok o aşağılayabilir çünkü O kadın evli,hayatı var ama sen dul veya bekarsin. Hayatının merkezine o kadını koyuyorsun ve kimselere bakmıyorsun çünkü o dünyanın en güzel kadını. Bu süreç senden 2 yıl götürüyor , hayatının %5 i. Tabii sen bu süreçte ne başkasına bakıyorsun ne ilgi gösteriyorsun çünkü aşıksın. Daha sonra bu kadın onlarca kişiye fotoğraflar attığını öğreniyorsun ve kocasıyla ne şekilde ilişkiye giriyorsa sana anlatıyor. O an ölmek istiyorsun çünkü o senin hayatın ve her şeyin. Başka kadınlar sana çekici gelmiyor çünkü köpek gibi aşıksın. Neyse işte Allah dünya nın en guzel kadınının belasını versin.
Edit: bu olaylardan sonra yaşıyorsun ama amaçsız bir şekilde. Bütün dünyanın en güzel kadınıydı. O kadın değişik bir şey. Ne kadar sıkıntın varsa unut, düşmanın varsa aslında en büyük dostun o oluyor. Her şeye rağmen hayatının merkezine koyduğun kadın.. yeri geldi yemeyip,içmeyip destek olduğun kadın her platformda kocasıyla ilişkisini anlatıyor . Neyse işte bu konu hakkında günlerce yazarım ama çözüm değil çünkü tiksiniyorum. Eğer Allah varsa veya ilahi adalet varsa,cezasını verir umarım. Sözün özü ben gibi salak olmayın. Bunları yazdım ama bu kadın en son kendisini öldürmeye çalıştı. Tamam her şeye eyvallah ama anlattıkları şeyler var ya keşke ölsem dedirtiyor.
Edit2: siz siz olun kadın,erkek faketmiyor hayatınıza ve kendinize değer verin. Bütün hayalleriniz ve umutlarınız bir insanın iki dudağının arasında olmasın. Kim ve neyiniz olursa olsun her şey attığı iftira ile biriyor. Lan ama öyle bir şey ki,hem iftira atıyorlar hem Allah a sığınıyorlar. Keşke benim de bana özel çalışan bir Allah im olsa.

en kaliteli türk kahvesi markaları

Mersin de fedailer var.

elissa

Her gün bu kadını konuşuyorsunuz neden acaba?

anın görüntüsü

görsel

+18

al musrati ye 11 milyon euro vermek

Koç ailesinin parasıyla yapılan para aklama transferi.

28 nisan 2024 nottingham forest man city maçı

Patlayacak gibi bir hissediyorum.

bilinmeyen saati uygulaması

Cüneyt Ergün ün intihar ettiğini öğrenince hep bu şarkılardan dedim.

bir sözlük kızı ile yakınlaşmak

Sözlükte kız mı var?

karpuz seçmek mi araba seçmek mi

Karpuz seçmek daha zor. Tecrübeyle sabit

hangi süper güce sahip olmak isterdiniz

içip içip sarhoş olmamayı.

fetönün spor ayağı

Febe her pisliğe bulaşmış iğrenç bir takım.

sexting haram mıdır

Cayır cayır yanacağım amq.

adamın dibi

Efendim canım.

poposunu bacaklarını gösteren kadınlar enayi midir

Bence hayırsever kadınlardır.

gizemli yazar

Gizeminizi sikimmmm ya evliler ya da dikkat çekmeye çalışıyorlar.

sözlükteki fosiller

34 olmak üzereyim sevgili sözlük.

mersin

2-3 k fiyatlar günlük kiralık daire fiyatı.

beypazarı

Daha dün içtim yeminle şansa yaşıyoruz.

monako yat kulübünde istakoz yiyen akp li vekil

Yat klubünde Istakoz yiyerek ezanlarımızı susturmayıp dış güçlerin oyununu tek tek bozan vekil.