bugün

internet sitelerine içini dökenlerden yaran niteliklere sahip olanlardır.
şeytanınhocası; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; il: Manisa
03.06.2007 tarihinde Aydın bulvarda bir elinde ayakkabısı ve gömleğiyle diğer eliyle pantolonunu tutarak koşan ben; yüz metre denemeleri yapmıyordum, sevgilimin kocasından canımı kurtarma derdindeydim. Can derdindeyken çarptığım ve özür dileyemediğim tüm yuttaşlarımdan ikişer kez özür dilerim. Üçüncüsü olmayacak söz. Hayatımda hiç bu kadar yusuf yusuf olmamıştım. Düşürdüğüm cüzdanımı bulanlara kredi kartlarımın borçları mirastır.

kaynak: http://www.itiraf.com/
sözlük hayvansın. seni sevmiorum artık. allah belanı versin...
höddük; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; il: Kayseri
Kurban Bayramı´nda gecenin bir yarısı marketin onunde bir grup adamın arasında baygın kadını göremeyip onu keçi zanneden ve üstüne bir de utanmadan ´Allah kabul etsin abi´ diyen bana bir alkış istiyorum.

kaynak: http://www.itiraf.com
... kingsize... , Erkek , 30 , istanbul

Derviş, dervişin fikri ve taksici
Hayatımda yaşadığım en uzun cinsel aradan sonra gelen telefonla evden fırladım ve taksiye bindim, o an nasıl bir heves yapmışsam taksicinin "Nereye gidecektiniz?" sorusuna "Sevişmeye!" deyiverdim. Bununla kalsa gene iyi; taksici abimizin "Belinize kuvvet de, hangi semtte sevişecektiniz?" sorusuyla bir anda lavlar içinde yandım yandım kül oldum, o yol bitmedi, zaman geçmek nedir bilmedi.

angelus77, Erkek , 25 , istanbul

Tombala
Hadi ben kameraların olduğunu unutup ofiste kasıklarımı kaşıdım. Hatta daha da ileri gidip elimi pantolonuma soktum. Ama güvenlikçi abi sana ne oluyor da telefon açıp birinci çinkoyu yapıp yapmadığımı soruyorsun?

yaşlımanken, Kadın , 43 , istanbul

Genişlik meselesi
Kocamın ilişkisi olduğunu öğrendim. Kadının kocasına telefon açıp "Karın kocamın 8 ayda 40 milyar parasını yedi." dedim. "Yok canım, ben biliyorum o kadar olmadı daha." dedi! Magmanın kapısının tüm kanatlarını açın ey ahali! Arkadaş boynuzları yüzünden tek kanattan geçemez de. Benim ondan önce gittiğimi söylememe gerek var mı?

piçkedi, Kadın , 31 , Ankara

Yurdum polisi
Ya buna ne demeli. Arkadaşımın eşi her zamanki gibi alkollü ve kızı dövüyor. Durum kötüleşince polise ayrıntılı açıklama yapamayacağı için beni arayıp "polisi ara" deyip kapattı. Yakın karakolu arayıp durumu izah etmeme rağmen muhterem polis amcamın akıllara zarar yorumu "Kendisi arasın, gittiğimizde bir şey çıkmazsa zahmetin hesabını kim verecek" "Kadına bir şey olursa sorumluluğu sen alıp hesabını vereceksen, ben de zahmetin hesabını veririm" dedikten sonra zorla yollayabildim. Evim daha uzak olmasına rağmen onlardan önce gittim. Siz zahmet etmeyin sevgili polis amcalarım, sayenizde başımızın çaresine bakmayı öğreniyoruz..
karşılaştıklarım içinde en komiği, buyrun:

h@dic@nımsende, Kadın , 29 , Eskişehir

Köpüklü hayalkırıklıkları

Monoton giden evliliğimizi renklendirmek için uzmanları dinledim ve eşime beraber banyo yapmayı teklif ettim. Kulağına eğildim ve banyoda bana neler yapacağını sordum. Aldığım ''sokacam'' cevabıyla bir anda kendime geldim. Benim ne ile evli olduğumu anladınız sanırım.
angelus77, Erkek , 25 , istanbul

Hacı Şakir

istediğim sadece şu sıcak havalarda bir meşrubat içmekti be çingene teyzeciğim... Girdiğim bakkala girmek zorunda mıydın be çingene teyzeciğim? Hadi girdin ''abe bakkalcı ordan bir kalıp Hacı Şakir ver de a.cığımı yıkayayım, gül gibi koksun'' demek zorunda mıydın? O meşrubatı burnumdan çıkartmak zorunda mıydın abe teyzeciğim?
126bis, Erkek , 24 , istanbul

Ah be amca...
Genital sistem enfeksiyonu şüphesiyle gelen 70 yaşlarında bir hastaya şikayetlerini aldıktan sonra, "Şüpheli cinsel ilişkiniz var mı?" diye sordum. Hastanın "Geçti bizden." demesini beklerken "Her hafta gittiğim biri var, tanıdık artık, şüpheli sayılmaz." cevabıyla dumur oldum. Be amca gide gele samimi olmuşsunuz tamam da bu korunmaman için bir sebep değil ki... Hadi onu geçtim her hafta diyerek benim psikolojimi niye bozuyorsun ya?

(itiraf.com'dan alınmıştır.)
pinkydream, Kadın , 27 , Hollanda

Dert küpü
Kızım erkek kardeş istediğini söyledi. ismini bile bulmuş; Uğur. "Olunca koyarız kızım" dedim. Tutturdu istiyorum adını Uğur koyalım diye. Olayı abartıp ağlayıp sızlanmaya başlayınca sinirlenip: "Olmayınca, konmayacağını biliyorsun kızım" dedim. Sevgili kocamsa mırıldanarak: "Olmayınca konmayacağını bilebilir de konmayınca olmayacağını bilmiyor daha." dedi! Çok dertli gördüm ikisini de...

Kaynak: http://www.itiraf.com
bu aralar istiklal caddesinde fazlasıyla göze çarpan sonu ne olmuşla biten itiraflardır. örnek vermek gerekirse: "türbanlıyım ve lezbiyenim ne olmuş" gibidir.
odeisus, Erkek , 27 , istanbul

Ayakkabı yüzünden
Temmuz 2006. O zamanki kız arkadaşım telefon açtı ve kendisini Yenikapı iskelesi'nden almamı istedi, kabul ettim. Tam evden çıkacakken annem kendisini Fatih'e bırakmamı, arkadaşına oturmaya gideceğini söyledi ve yola çıktık. Yolda ön yolcu koltuğunun hemen kenarında yeni alınmış bir kadın ayakkabısı görünce kendi kendime "Kimin lan bu?" deyip hem anneme hem de kız arkaşıma yakalanma korkusu ile, anneme çaktırmadan ayakkabıyı alıp, E-5 üzerinde camdan attım. Sonuç; ayakkabısının teki olmadığı için oturmaya gidemeyen ve sinirden söylene söylene dönen annem, kendisini karşılamaya annemin de geldiğini düşünen ve yol boyunca sırıtan kız arkadaşım, "Hazır annem evde yokken iki dakika eve gider sevişiriz." hayalleri suya düşen ben...
Kulak memesi ile ilgilenirken, küpenin arkasını yuttum, nefes alamadım soluksuz kaldım, boşalıyorum sandı, boşalma taklidi yaptı. Gülmeye başladım, bu sayede küpenin arkası boğazımdan fırladı, nefesim açıldı. Gittim gittim, geldim resmen... *
dişikarga kadın 28,konya *
Annem, beni ve hala evlenmemiş olan iki ablamı turşu kategorisinde sınıflandırıyor. Evlenmek isteyip evlenemeyen en büyük ablam lahana turşusu, işinden dolayı evliliğe bir türlü vakit ayıramayan küçük ablam acı biber turşusu. Ben mi? Nedenini anlayamadım ama, hıyar turşusu...*
8-9 yaslarinda anadolunun bagrindan kopup antalya da okula giden bir ögrenciydim. gel zaman git zaman kültür farkliliklarini icinde harmanlayarak ortama adapte olmaya calisan ufak bir beyne sahiptim. zaman gectikce okul arkadaslarima biraz daha alisiyordum. günlerden 31 mart ti ve ertesi günü iple cekiyordum. evet 1 nisan saka günü, ne yapsam ne etsem ortalik karissa diye saatlerce düsündüm. tabi o zamanlar koku bombalari vs ünlü. evet bulmustum sakami. gittim icerden buldugum fotograf film kabina, kücük pipimle iseyiverdim. kapattim agzini, tuttum okul yolunu. okula girdigimde erken vardigimin farkina vardim. girdim binaya, gözüme carpan siniftan iceri akiverdim. o zamanlar ögretmenler koltuklara otururdu, rahatmi rahat, güzelmi güzel. bilincsizligin, cocuklugun, heyecanin verdigi gazla koltugun üstüne boca ettim bir kutu sidigi. hemen olay yerinden uzaklastim ve akibetini takip edemedim olayin, göt korkusundan. kimseye söylemedim ta ki simdiye kadar. ögretmenim özür dilerim, cocukluk iste. *
direk copy / paste ederek sizlerle paylaşıyorum :

1 -

tanrım ne kadar yakışıklıydı. otobüste yanıma otururken gözlerinde kaybolup gittim... Dil çıkaran

bir süre sonra otururken bacağını bacağıma değdirmeye başladı. bu bile ıslanmama yetmişti. heyecan içinde benimle tanışmak için kuracağı ilk cümleyi beklerken bacaklarının ne kadar uzun olduğunu ve bu nedenle bana yaslamak zorunda kaldığını farketmemle bütün fantezilerim son buldu Utandım

----

2 -

oplu taşıma araçlarında ya da kafe vb. yerlerde önümde ya da karşımda duran erkeklerin önlerine bakmaktan kendimi alamıyorum.bazen sapık mıyım diye düşünüyorum ama onların önlerine bakmak ve zaman zaman bunu onların da anlamasını sağlamak müthiş bir zevk veriyor bana Gülümseme

----

3 -

geçenlerde pantolon denemek için sevgilimle alışverişe gittim. o giyinirken bende perdenin arasında onu seyrediyodum, gel istersen dedi. o an bi etrafa baktım sevgilimin 10 aydır bana dokunmadığını da düşününce gözüm hiç bir şeyi görmedi ve orda seviştik. mağaza sakindi ve kimse sallamadı bu durumu. sonunda şeytanın bacağını kırdık Kahkaha

----

4 -

cinsel ilişki sırasında zevk alamıyorum sorun bende biliyorum ama nasıl çözeceğim bilmiyorum partnerim zevk alabilmem için uğraşıyor ama yok

----

5 -

Ayrıldığım son sevgilim rütbeli bir askerdi.Görev yaptığı yerde onu ziyarete gittiğimde beni terminalde karşılamıştı ve evine doğru yavaş yavaş giderken,aklıma çok isteyip de gerçekleştiremediği bir şey geldi.(Direksiyondayken birinin oral yapması)Önce kulak içine dilimi soktum daha sonra dudaklarını emdim ve permuarını açıp aletini ağzıma aldım.Yolumuz uzundu,boşalmasını sağlayacak kadar ..Bir eli direksiyonda bir eli saçlarımdayken,benim de dilim aletini çıldırtmakla meşguldü.Resmi kıyafetin içinden çıkmış bir organ ve küçük ağzım işini en iyi şekilde yapma çabasında...Harika bir duygu Şaşırmış

(bkz: bu kızlar çıldırmış olmalı)
Cikkoo, Kadın , 26 , istanbul

30.000 bakımı

Yengemin burun ameliyatından sonra elinde bir demet çiçekle gelen abimin inceliğini, kurduğu cümleyle daha bir iyi anladık. "Hatun kokla bakayım burnun çalışıyor mu?"
duroc, Erkek, 23, istanbul

Tatil rezaleti

Tatilimin ilk günü 20 bardak tekilayı shot yapıp,en yakın erkek arkadaşıma tuvalette oral seks yaparken sızan; sabahı ise otel görevlileri tarafından tuvalette baygın bulunan kişi benim.

iğrenç bir itiraf aslında ama alttaki yorum:

başrolbenim , Kadın , 22 , izmir - 29.05.2008 00:18

ikinizde erkek... Sana ayıp etmiş. Hak ettiğin bu değildi.
Ağzına sağlık
Oral seksten sonra sevgilime "Ağzına sağlık" dedim, ayrıldık. Ne bu şimdi ya? Nazik olalım derken sevgilisiz kaldık.

Erkek , 33 , Kocaeli

yorum: *
Fermuar
Teyzemin "Fermuarını kapat!" uyarısına eniştemden tarihi cevap; "Bizde ölü evi açık olur."

kaynak: itiraf.com
*
maia, Kadın , 21 , Ankara

Çok sıcakkanlıyız
Sevgili anneanneciğim, havaalanındaki kadın polis memurunun amacı sana sarılmak değil üzerini aramaktı. Hadi sarılıp sırtını sıvazladın, bir de üstüne öpmenin ne gereği vardı?

*
antioloji, Erkek , 27 , Kocaeli

Teravih namazı
Teravih namazına gidilir. Kadınlar caminin 2. katında kılmaktadırlar. Tam kaptırmışken atmosfere, bir ara secdeye gidildiğinde sessizliği 2. kattan bir çocuk sesi bozar. "Anneeee, aşağıda kocaman kocaman bir sürü g.t var!" Sessizlik, kafalar cümleyi çözümleyinceye kadardır. En sonunda imam dahil herkes kopar. Ne namaz kalır, ne abdest...

*
magir, Kadın , 22 , Adana

Komşuluk ilişkilerimiz
Duvarlar kağıt gibi ve yan evde olan biten aynen duyuluyor. Duştayım, yan taraf kendinden geçmiş sarsılıyor! Nefes sesleri, iniltiler vs. dayanamayıp bağırıyorum "Hoopp aile var aileee..." Cevap gecikmiyor. "Ailecek mi giriyorsunuz banyoya?"

*

denizgokmavisi, Kadın , 37 , ABD

Trafik korkusu
Arabayı yeni kullanmaya başlayan ve çok korkan kız arkadaşıma destek için, riski göze alıp yanına oturdum. Yoğun bir kavşakta bir türlü karşıya geçemedi, ta ki tüm arabalar geçip caddede hiç araba kalmadığını görene kadar. Ne kadar beklediğimizi kavşaktaki polisimizin sesi ile daha iyi anladık. "Sayın bayan, ben yeri de dinledim; hiç araba sesi yok yakında gelen. Geçin ama artık!"

topal_karinca, Erkek , 29 , Yurtdışı

Taraftar her yerde taraftar
Everest'in eteklerinde irlanda ikinci lig takımlarının flama ve bayraklarının dahi olduğu bara, bizden de olsun, Türk dokusu bulunsun diye astığım Fenerbahçe formamın üzerine "Y...ğımı ye Fener!" yazan eleman, Allah belanı versin.