bugün

entry'ler (323)

freddy daifur

(bkz: #5149471)
edit ine sağlık.

başlık entry ve nick uyumu

(bkz: #5071107)

sevgilinin pipisinin görüldüğü ilk an

+merve bu ne? yoksa?
-anlatıcaktım aşkım, neden hollandadayız sanıyorsun. *

izmir biz bu işi beceririz zirvesi

Uzak diyarlardan gelen derin maviyi aldıktan sonra alsancakta biraz zaman geçirip zirvenin mekana geçilecek. kikimusamba , + 1 , derin mavi ve ben tam 7 de mekandayız.

Teras falan diyoruz, "alt katın bahçesinin de üstü açık orası da teras sayılır, nihahaha" tarzı bir kandırmacayla zemin kattaki,daha önce mahsen olarak kullanılan yere geçiyoruz. Enteresan ve güzel bir atmosferi var. Zirve için güzel olabilecek bir yer, sesimizi duyurabilmek adına bağıra çağıra konuşabildiğimiz ve etraftakileri rahatsız etmeden kendi halimizde sohbet edebildik.

Yavaş yavaş çoğalıyoruz. 6 + 2 olmuşuz birden, + 2 leri sözlüğe kazandırma çabaları gözlerden kaçmıyor. Çoğalıyoruz. Masa düzenini ayarlamaya çalışıyoruz, post modern bir düzen yapmaya kalkışanlar oluyor fakat kalabalık arttıkça bu sanatsal çalışma zorlaşıyor. Klasik düz adam düz masa mantığına dönüyoruz. Çoğaldıkça masanın diğer ucuyla iletişim kopuyor. Organizatörümüz Post it kağıtlarıyla nickleri dağıtıyor, fakat nafile, kağıtlar bizden inatçı çıkıyor. Çoğalıyoruz.

Aydınlı dan başlıyor her seferinde kendini tanıtma faslı, ilk gelenler olarak 3-4 defa kendimizi anlatıyoruz ve bir yerden sonra sıkıcı olup kısa kesiliyor. Çoğalıyoruz. Yeni gelenlerle karmaşa çıkıyor. oturulduktan sonra tanışmaya başlıyoruz tekrardan. Zirveye tek başıma gelicem kimseyi tanımıyorum sıkılırım, kimseyle muhabbet edemem ki nin ne kadar gereksiz ve saçma bir düşünce olduğunu kanıtlarcasına herkes sohbetin, muhabbetin belini kırmaya başlıyor. Çoğunun hayatında ilk defa karşılaşıldığı bir ortamda ortak paydanın samimiyeti ve sıcaklığıyla kaynaşılıyor ve izmir'e yakışır bir zirve oluyor. Durduramıyoruz çoğalıyoruz. Ve bizim için ayrılma zamanı geliyor.

Üzüntüyle, istemeyerek, ayaklar geri geri giderek çıkıyoruz mekandan. Sayımız azalsa da farkında olmadan çoğalıyoruz. Güzel insanlarla, saygı ve sevgiyle farklı fikirleri oturup konuşabiliyoruz. Yeni insanlarla tanışıyoruz ve ÇOĞALIYORUZ...

Organizatörler başta olmak üzere herkese sıcak bir izmir akşamı yaşattıkları için teşekkürler...

kisiselbirileti

aşkım önce sen kapat

-aşkım önce sen kapat
+olmaz janım sen kapat yaa.
-hadi güzelim sen kapat.
+....
-vay or.spu kapattı!
+anandır or.spu.

yaran otobüs diyalogları

yağmurlu bir izmir akşamı, otobüs durmuş yolcu indirip bindirmekte. bir müddet sonra arkadan yaşlıca ton ton bi teyzemiz söföre seslenir.

-Evladım gölün(su birikintisi) içine mi inelim biraz ilerler misin?
+teyzecim gel ön kapıdan in ne de olsa göller bölgesinde değiliz!

seks tarikatlari

(bkz: serefsizim aklima geldiydi)

uludağ sözlük ün en büyük sorunu

Lanet olası beyaz kıçının kafasından büyük olması. meeeen.

sözlükten hatun kaldırmak

"bana yeterli uzunlukta bir kaldıraç ve bir destek noktası verin, hatunu kaldırayım!"

(bkz: arşimet)

google earth un canlı yayınlanması

elindeki laptopu wireless la internete bağlamak koşulu ile uyduya bakan ve google earth te kendini gören birçok türkü görebiliriz artık sokaklarda.

sevgilisine inanmayanların bu programdan yararlanacağını düşünmek pek de zor değil.

arkadaşına geyik olsun diye uyduya nah çeken bir çoğu olacağna ise hiç şüpem yok.

kalmayı beklerken geçilen ders

soft pakette sotelenmiş son dal sigara gibidir.
güzel bir sürpriz enfes bir mutluluk yaratır.

(bkz: soft paketin son sigarayi sotelemesi)

yeni yila nasil girersen tum yil oyle gecer ruyasi

Sanırım insanları gerçekten büyüsüne katıp fantezi kurmalarını sağlayan bir rüya.

Son bomba bir arkadaşımdan geliyor:

-Saat tam 24 te para çekicem aga, tüm yıl para çekelim cebimiz dolu olsun.

etrafa surekli mesgulum izlenimi veren insanlar

unutturmayın daha sonra anlatayım.
(bkz: şimdi gitmem lazım)

the richest man in bayburt

the pichest men in uludağsözlük olarak, hoşgeldin diyorum.

burhan altintop un lost karakteri olmasi

ya ben 9 saat uyuyamazsam göz altlarım şişiyo jack, şuna da bi bakıver be hacı be.

ay bayılazaaam hugo yine mi yedin yaptığım balık dolmalarını.

anaaam noliyi yaaa, john yeaavrumm ben sana naptım kii, pıçakla üstüme geliyon. ayrıca duyduğuma göre maykıl atmış sana kazığı, hani benden duymuş olma. bilirsin hiç sevmem dedikoduyu.

benjcev

döndü o döndü, biraz önce kafasının üstünde tam iki tur döndü.

benjcev

vakit geldi dön geri
erken gittin az daha kalaydın bari
cümle alem bekler güzelim entryleri
jimnastik
ne yaptığımı bilmiyorum şiir terse döndü
eskiden akrostiş ti şimdi şitsorka
bari msni aç be kanka

yaran tabelalar

bir söğüş dükkanının tabelası.

savaşma söğüş.

benjcev