bugün

o kadar din ugruna harcanan zaman bagislar icilen demli cayla edilen badem biyikca muhabbetler. kari kiz icki bunlari ben bosuna mi kendimden uzaklastir misim diyecegim? baskasinin boyunduruguna bosuna mi girmisim koyun gibi diyecegim?
(bkz: o zaman dans)
hiç kimse bir şey kaybetmeyecek.

varsa ateistler cehenneme yolcu.
insanların ilkel benliklerini içindeki var olmak için her şeyi yapacak kaos ortamını baskı altında tutan o inanç kırılır ve bir kaos ortamı oluşur.
görsel
o zaman herkes nötr. yani iyilerde kötülerde bir.
peki ya varsa o zaman ne olacak bay ateist?
Elimizde kalan üç beş "Allah korkusu yüzünden yapmiyom" diyen sapığa gün doğması sorunsalı.
Ya varsa?
kesin yok, yayalım.
Her annenin dediği gibi "nereye koyduysan oradadır" .
zaten yok. *
Ya varsa.
(bkz: ateş seni çağırıyo)
O pamuk oraya girecek bundan kaçış yok.
avutmayın kendinizi amk.
şu saatten sonra varsa da yoksa da koy götüne gitsin. kimin ne için öldüğü, kimin ne için yaşadığı belli değil. bi anlamsızlık deryasında boğulup gidiyoruz işte.
ya ya ya sen en güzel ya ya sen en tatlı.

bence allah diye bir şey yok, sizi kandırmışlar.

bir allah diye bir şeyin olmamasıdır.
" Yoksa onu muhammed uydurdmu diyorlar! Deki; haydi sizde onun denginde bir sure getirin ve Allah tan başka kim varsa yardıma çağırın. Sözünüzde samimi iseniz bunu yapın"

Yunus 38.

Madem Allah yok dediniz, onun indirdiği kıtap bir sure ıle meydan okuyor. Şimdiye kadar kimse bir sure getiremedi, haydi sizi görelim. islam ı yıkın ozaman!
madem incilleri insanlar yazdı o zaman sen de bir incil yaz herkes sana da inansın. bunu demek o saçma ayeti vermekle aynı bence. ayrıca incilleri insanların yazdığını sen bir müslüman olarak kabul etmek zorundasın. hrisityanlar farklı bakıyor olaya tabi o ayrı konu.

bir allah yoksadır.
Bir yazı okudum "o pamuk oraya girecek bundan kaçış yok." diye, güldüm epeyce.

Yazar, ya cem yılmaz'dan duymuş, ya da dindar müslüman yatakta ölene öyle yapıldığını biliyor.

Bilmiyor ki, bu dünyada yatakta ölüp, o pamuğu kıçına taktırabilen müslüman sayısını.
Çoğu, o pamuk kıçında ölmek ister de, olmuyor işte. Niyesini sorsa bari.....
Yüzlerce incil yazılmıştır ve bu incıllerın matta, markos, yuhanna gibileri suraca kabul edilmiş diğerleri elenmıstır. incil tahrif edilmiş ve birbiriyle çelişen kıtaplardır.

Bu kadar uzatacagınıza kur an dan bir sürenin dengini, benzerini yazabilirsiniz. 1400 yıldır bu meydan okumaya yanıt veren olmadı.
Ya varsa.
Ya yoksa.
Ya varsa.

Mal mısınız ne boksunuz aq?

Var olduğuna inanıyorsanız ona göre tertip ve düzen alın, olmadığını bildiğinizi düşünüyorsanız yarramin başını alın. Kesinlikle yok diyor lan adam, resmen salak aq.
işte sen de markosun yazdığı incilden bir tane yaz hrisityan dünyasına kabul ettir o zaman. ben de onu diyorum. veya tevrat yaz yahudilere kabul ettir. sonuçta senin dediğin mantık bununla aynı. madem markos insan ve kendi kafasından kitap yazıp kabul ettirmiş senin markostan neyin eksik?
sen de aynısından yaz ve hrisityan dünyası da bunu kabul etsin. bunda bir şey yok.
Arkadaş markos kendi kafasından kitap yazmamıştır. Yahudiler de Tevrat yazmamıştır. Mevcut kitapları tahrif etmişlerdir, bunu anlatamadık.
o varmi yokmu bilinmez ama nasa isimli yeni bir din geliyor.
(bkz: ) salla amk kim bilecek.
(bkz: ) bilgisayarda 5 dakika da galaksi resmi yapmak.
tamam o zaman sen de tarif edilmiş bir kitap yaz onlara bunu kabul ettir. sonuçta senin dediğine göre bir sürü incil var diğerleri de tarif olmuş onları neden kabul etmemişler?

hem sen de yaz tarif olsun onu da kabul etsinler. burada anlatmak istediğim aslında çok basit ama anlamak istemiyorsun bence. demek istediğim şu: sen ne yazarsan yaz istersen git incilin aynısını yaz onları hrisityan dünyasına kabul ettirmezsin. işte kimse de kurana benzer yazıp islam dünyasına kabul ettirmez. olay özünde buydu, cümlede anlam, ana tema buydu ama nerda!