bugün

renk!!!

enfes bir yiğit özgür karikatürü.

bu da görseli;

(img:#839964)
herşeyi boşver o zaman dans..
son yillarin en guzel katikaturunun icinde gecen bir soz. ulkemizde yasadigimiz son donemlerde cogumuz bu durumu kabul edemeyip ruhumuzu hasta ettigimiz icin, kime gostersem biri sensin digeri benim dedirten bir tarafi vardir.
Her gördüğümde yine güldüğüm karikatür. Ha bu arada (bkz: Renk)
Beni kırıp geçiren karikatür, üstüne bir de renk adında firmaya denk gelmek uber ötesi komik.
bugün çokça aklıma gelen karikatür. iyi yakalamış üstad...
allah sizi ne etmesin. ne biçim güldüm.
iyi karikatür.
Sezercigin hadi dans et hadi
Diye silahla tehdit ettiği
Lavuk kafaasina tekerlek düşüyor
Sivassporda oynayan
Hayrettin degilmi.ciksada izlesek.
https://lh5.googleusercon...TA1KV9xIuATQ=w320-h303-nc
renkk.    
Son zamanlarda en sevdiğim, bayıldığım karikatür.

+O zaman dans.

-Renk.
görsel
Malesef kız değil. şimdilik kız olmayı da düşünmüyor. üzgünüm.
(bkz: buyrun benim)
artık baymaya başlayan karikatür cümlesi.
Sanırım sözlüğe trolluk yapmaya gelmiş gereksiz, iğrenç yazar. eksi oy vermekten biktim artık. boyleleriyle aynı havayı solumaktan igreniyorum.
Bir yazar.
Muhtemelen ak troll.

Ayriyetden tarz denen trolümsüyü örnek alıyor veya o.
Ben de birisi acaba kimin fake'i diyecek merak içindeydim. Ama tarz kim, vallah tanımıyorum la. Zall filan deseydiniz barı. Neyse, 'ak troll' denmesinden hoşnut olmaktadır, yani amacına ulasmistir. Ehe.
görsel
Yeni hali.
kendi kendine tartışma olayı çoğu sözlükte olan bir durum. şizofren takılıyorum ayakları bunlar. dikkat çeker. bilmeyen kişiler aptal zannedebilir, lakin ki öyle değildir. ben yorlamam bu kadar.
sözlüğü #31945917 numaralı entrysinde sahibinden alışveriş sitesi gibi kullanmış 11. nesil yazardır.
ilgi çekmek için klişe bir yöntemi deneyen yazar.komik de değilki.
Birinden birini feyk hesabıyla yazıp polemik oluşturmaya çalışırken çıkış yapmayı unutan yazar.
gerçekten anlamıyorum, hosunuza gitmeyen, katilmadiginiz şeyler yazıldığında neden hemen troll diye yaftaliyorsunuz? troll değilim, gerçek dusuncelerimi ve deneyimlerimi paylaşıyorum burada. genel ahlaki kurallar olcusunde davrandigima gore, asgari bir saygıyı hak ediyorum sanırım. işte kendi gibi olmayanı yargılamak, yaftalamak, ancak sol kesimin ve bilhassa kemalizmin bu ülkeye kattığı bir alışkanlıktir. geçmiş istibdat dönemlerinde de bu yapıldı hep. çok şükür su an basimizda mütedeyyin bir iktidar bulunuyor. hep birlikte kapitalizmi ve darwinizmi devirecegiz inşallah..
Çok değüşük bi yazar.

Adam saçma sapan bir başlığa paragraflarca yazı yazıyor.

Çizgisini bozmadan devam etsin çünkü okumuyorum.