bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  real sociedad'ta parlamış,genç yaşta liverpool'un yolunu tutmuş,her iki ayağınıda güzel kullanan ispanyol defansif ortasaha.steven gerrard ile birlikte takımın tüm yükünü çeker ortasahada.çektiği düzgün şutlarla ve defansın kademesine çok harika bir şekilde girmesiyle şimdiden sayılı dmc'ler arasına girmiştir.
  3 ... elendil
 2. 2.
  bugün oynanan** newcastle maçında orta saha çemberinin kendi tarafındaki başladığı yerden attığı golle helal olsun dedirten liverpool futbolcusu.kalecinin de ayağı kaysa da kaleciyi önde görüp düzgün bir vuruşla topu ağlara yollaması varsa şapka çıkarmayı gerektirir.
  2 ... kamyoncu dervish
 3. 3.
  20 eylül 2006 liverpool newcastle united maçında 60 metre uzaklıktan gol atan ve skoru 2-0 yapan futbolcu. geçen sezon da bu golün benzerini luton town takımına 40 metreden atmıştır.

  http://www.youtube.com/watch?v=OAvzBqAESuI+ *
  http://www.youtube.com/watch?v=SAigz7uovWs+ *
  2 ... salca
 4. 4.
  arada attığı gollerle ohalar dedirten 1981 dogumlu ispanyol futbolcu.
  3 ... oumar
 5. 5.
  liverpool'un 25/11/1981 tolosa doğumlu ispanyol orta saha oyuncusu. 109 kez liverpool formasını giyip 9 gol atmıştır. bazen hayvani goller atar. ispanya milli takımına 32 kez çağrılmış ve 1 gol atmıştır. şu ana kadar eibar ve real sociedad'da oynamıştır. garip şekilli saçları vardır.

  resmi için:

  http://www.liverpoolfc.tv...alonso/images/profile.jpg
  2 ... eagle is free
 6. 6.
  takımlardaki görünmeyen kahramanlara örnek teşkil eder. dittmar hamann'ın yerini doldurmuştur liverpool'da savunmanın önünde kusursuz bir oyun sergilemekte takımının sağlam defansının sigortası olmaktadır.
  2 ... ayvirsin
 7. 7.
  herhangi bir futbol oyununda, ister menejerlik olsun ister normal futbol, alınabilirse tek başına orta sahayı oluşturabilecek adam.
  1 ... regulus
 8. 8.
  mükemmel derecede gelişme gösteren futbolcu.
  3 ... frosty
 9. 9.
  http://www.youtube.com/wa...qAJy8&feature=related+
  1 ... minik mavi balina
 10. 10.
  juventus un transfer etmek için liverpool a 15 milyon pound luk teklifte bulunduğu oyuncudur.
  1 -1 ... liverpoolmlt