bugün

entry'ler (538)

satılık ekşi sözlük hesabı

Bundan bende de var. 10. nesil yanlis hatirlamiyorsam. Tas catlasin 100 tane entry girilmistir. Sifir hesap yani cicek gibi. Ayrica uludag sozluk hesabimi da verebilirim, 4. nesil, 5 yildir hic kullanilmamis. Mis mis.

aritra

".. cunkuler gizli kalsin eger ardinda kader varsa .." demi$ti bana bi' gun. ne guzel soylemi$.

aritra

bir bucuk yil sonra akla du$endir ansizin..

anime

gitmez ki o. ne zaman ki ben derim "anime giderse kendimi kopruden atarim." , ancak o zaman..

özetle ben aşığım

sozun bittigi $arkidir.

".. seven kucuk detaylara bozuluyor i$te, bir anlayabilsen.."

3 ocak 2009 galatasaray cc fenerbahçe ülker maçı

ilk yarisi 35-30 galatasaray cafe crown lehine sonuclanmi$tir.

muhteşem üçlüler

--spoiler--
oooooo biiirrr ikiii uucccc cimbombom, cimbombom. lay lay lay lay lay lay lay lay laaaayyy oooooo cimbommbooommmmmm lay lay lay lay lay lay lay lay laaaayyy ooooooo cimbomboooommm.
--spoiler--

33 yaş

gitmek icin cok erken ya$tir.

(bkz: kazim koyuncu)

yine mi çiçek

insani en olmadik zamanlarda huzune ve rakiya sevkeden deli $arki. bu geceligine eski dostlarla kapatilan meyhanede kafalar bi' dunya iken bilmem kacinci kez caliyor yine ve bana bu entryi girdiriyo.

ve usta yine soruyo :

-abi yine mi cicek ?
+neden olmasin ba$kan.
-arzular $elale abi.

19 aralik 2008 konyaspor fenerbahce maci

onder turaci'nin bariz $ekilde elle attigi gol sonucu fb'nin 0-1 one gectigi mactir. ulan hakem, lan eline carpsa girse eyvallah ama adam bariz $ekilde kolunu havaya kaldirdi be. ayip be. kor olan gorurdu be.

19 aralik 2008 uefa kupasi kura cekimi

galatasaray'imin 8 takim icinden en cok istedigim takimla e$le$tigi kura cekimi. 2 sezon once $ampiyonlar liginde, gecen sene de uefa oynanan mactan kalan hesabimiz var bordeux ile.. fransizlarin cirkeflikleri, hakemin galatasaray alehine verdigi bir suru karar, arda'nin rakibine kafa ati$i.. daha bir cok hesap var kapanmami$.

sonuc olarak :

(bkz: revenge is a dish best served cold)
(bkz: geliyoruz)

mehmet okur

allstar oylamasinda $u anda 162.139 oy ile bati pivotlari arasinda 3. sirada bulunan basketbolcu.

1 ve 2 numara icin ;

(bkz: yao ming)*
(bkz: shaquille o neal)*

hidayet türkoğlu

gectigimiz hafta portland kar$isindaki buzzer beater'i nba'de haftanin en iyi hareketi secilmi$tir.

14 aralik 2008 utah jazz orlando magic maci

orlando'nun muthi$ bir geri donu$ ile son ceyrege 12 sayi onde girdigi mactir. bu arada 3. ceyrek skorunu soylemek istiyorum : 34-12.

14 aralik 2008 utah jazz orlando magic maci

hedo'nun ilk yariyi 12, memo'nun ise 6 sayi ile bitirdigi mactir.

cassio de souza soares lincoln

unstoppable.

12 aralik 2008 genclerbirligi galatasaray maci

birilerinin aksine muthi$ pas organizasyonlariyla goze ho$ gelen futbol oynayan, rakip takim savunmacilarini aglatan turkiye'nin izlenmesi zevk veren tek takimi olan galatasarayimizdan $ova 2. yarida da devam etmesini bekledigimiz mactir.

edit : bu arada 1. gol akil dolu vuru$ bakimindan, 2. ve 3. gol ise organizasyon bakimindan futbol okullarinda gosterilecek ders niteligindeydi.

arda turan'la $ovun surdugu mac. 3-1.

baros'un asisti lincoln'un akil dolu plasesiyle 1-1 olan mac.

tüm şarkıları güzel olan albümler

yalin - ellerine saglik.
ahmet kaya'nin tum albumleri.
levent yuksel - med cezir.
pinhani - inandigin masallar.